Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] szerokie s4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wczorajsze tuningi, wymiana oleju i dołożona chłodnica :wink:

P1100872.jpg

na jeździe próbnej około litra oleju zostało na ulicy bo nie dokręciłem jednego przewodu :facepalm: dokręcany już po ciemku i mam nadzieję że teraz będzie szczelnie

Opublikowano

a gdzie słuchawka od prysznica? :grin:

Opublikowano

wczorajsze tuningi, wymiana oleju i dołożona chłodnica :wink:

P1100872.jpg

na jeździe próbnej około litra oleju zostało na ulicy bo nie dokręciłem jednego przewodu :facepalm: dokręcany już po ciemku i mam nadzieję że teraz będzie szczelnie

Duffy powiem Ci szczerze żę strasznie wkurfiłeś mnie na OEM`ie... Przez twoje b5 przestałem lubić swoje auto :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

chcesz kupić :naughty: ?

Opublikowano

chcesz kupić :naughty: ?

A konia samego sprzedasz? :decayed: Buda mi się bardziej moja podoba :nose:

Opublikowano
  • Autor

nie, motor mam juz prawie ogarnięty, dopracować szczegóły, wymienić intercoolery na większe i nowe przedewszystkim, wszystko porządnie zamocować i pozostanie wybudować większy garaż :P

Opublikowano

kolego co te colery takie zabite??? :kwasny:

Opublikowano

widok jest dobry

a ten wentylator daje rade w upalne dni

Opublikowano
  • Autor

collery są jakie są, do wiosny musza dać radę, później wymiana na większe i na pewno nowe, te coolery to największy "drut" jaki jest w moim aucie :mellow:

Opublikowano

ten wiatraczek daje cos?

Opublikowano

ten wiatraczek daje cos?

Coś na pewno. Ori jest niedużo większy ;)

a na tych coolerach mógłbyś poćwiczyć cierpliwość i poprostować te pozaginane lamelki :decayed:

Opublikowano

Moja cierpliwosc skonczylaby sie na kuonie nowych:)

Opublikowano

fiu fiu fiu :) jestem ciekaw jak to jeździ :) gratuluje fury

Opublikowano

spadła coś temp oleju? czy po prostu nie idzie w górę? Te węże masz gdzieś tam spięte? trytytki brakuje :P podoba mi sie :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

trzyma temperaturę na około 90 stopni, węże są na tyle sztywne że nie ma sensu ich nigdzie spinać, chociaz w przyszłości na pewno to jakoś dodatkowo zamontuję


oszczędności z tego miesiąca poszły w diabły

S0572977.jpg

nowe sprzęgło

uszczelki kolektora ssącego

uszczelki kolektorów wydechowych

uszczelki pod głowice

uszczelki napinaczy

uszczelki pod dekle

tak teraz na to patrzę i chyba łatwiej będzie wyjąć silnik do tej roboty :facepalm:

Opublikowano

:banan:

Kupowałeś w detalu, czy masz jakieś rabaty? Jak detal to trzeba było mówić...

Edytowane przez MaxsteRR

Opublikowano
  • Autor

za komplet uszczelek niecałe 500 złotych

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A po pas wpadasz dzisiaj? ;)


DSC_3278_zps5e2dbfc9.jpg

DSC_3287_zps98ff198b.jpg

DSC_3286_zps38230fe1.jpg

DSC_3285_zps6a575033.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

nowa osłona silnika z 2mm blachy i jakis człowiek spokojniejszy :grin:

DSCF3099_zps0420bb9a.jpg

DSCF3098_zpsbf0988e8.jpg
DSCF3103_zpsee6f9fa9.jpg
DSCF3104_zps7c1289a0.jpg
DSCF3111_zps166f4730.jpg
DSCF3112_zpsd672b57c.jpg
DSCF3114_zpsaf20c7e0.jpg
Opublikowano

Duffy napewno jedna od Ciebie wezne ale narazie jestem splukany, mam nadzieje ze na wiosne oferta bedzie nadal aktualna ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.