Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Drugi halogen zamontowany ale jest problem ponieważ instalacje miałem już gotową bo wcześniej miałem halogen zespolone z lampa więc podpiąłem

pod ta sama instalacje przewód od halogenów i masa wspólna razem z długimi, mijania i postojówkami jeden halogen świeci normalnie ale drugi nie świeci na dodatek za pierwszym razem zapaliłem i bezpiecznik się spalił bo nie działały żadne światła przeciwmgielne przednie ani tylne wymieniłem bezpiecznik i po chwili zaczął z niego lecieć dym i zaczął się topic, przewód który idzie do halo był gorący co to może być??

Opublikowano

Sprawdź multimetrem czy przewód nie ma przebicia do masy, może robić zwarcie.

Opublikowano
  • Autor

Już doszedłem do tego i wyszło że wtyczka była walnięta wymieniłem i już wszystko ok:decayed:

---------- Post dopisany 24-12-2013 at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany 23-12-2013 at 15:18 ----------

Halogeny już zamontowane i folia na lampach tez:decayed:

tc3t.jpg

jvu3.jpg

mspg.jpg

Opublikowano

żeby przód jeszcze poprawić wrzuć grila z polifta :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z przodu narazie to tylko muszę pomalować te dwa szczebelki na czarno aby wyglądało bardziej jak polift:naughty:

---------- Post dopisany 07-01-2014 at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2013 at 20:54 ----------

Teraz myślę co by tu z tyłu robić może czarnym paskiem na wstecznym i pomalowaniu znaczka OOOO na czarno i nad klapą USA jakieś propozycje? może jakaś lotka z tyłu ? tylko ta lotka jakoś mi się to nie widzi:thumbdown:

Opublikowano

znaczek na czarno z przodu nie bardzo to wyglada przy srebrnym lakierze, lotke też mialem (tak juz kupiłem) i poleciala out,

lusterko bije po oczach :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Raczej myślałem o tylnim znaczku OOOO na czarno, przedniego na czarno sobie nie wyobrażam:wink: lusterko pójdzie w kolor nadwozia i klamki oczywiście też:wink:

---------- Post dopisany 28-01-2014 at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany 08-01-2014 at 12:45 ----------

Nowy Gadżet :decayed:

lmza.jpg

Opublikowano
:thumbup1:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pierwsze mycie w tym roku :decayed:

dhwc.jpg

57ms.jpg

---------- Post dopisany 10-02-2014 at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2014 at 15:33 ----------

Mam zamiar kupić felgi 17" od audi A3 S-line tam jest et56 będzie to pasować to mojej A4 ?

Opublikowano

Nie pamietam tych oznaczen modeli A3, ale pierwsze A3 i model po lifcie miały 5x100, jesłi chodzi o et56 będzie wymagało dystansu nd rozmiarów et35-45, czyli dystans 15-20mm

Kolega sprzedaje takie felgi, nie są to ori, ale parametry pasuja pod B5 bez dystansów:whistling:

sprzedam alufelgi 17 5x112 audi Ryki ? Tablica.pl

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Audi dostało radyjko CB President Teddy i poszło na wymianę rozrządu :wink:

---------- Post dopisany 26-02-2014 at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2014 at 22:48 ----------

8725807aa8d00c94med.jpg29404c600b446ebbmed.jpg

Nowe gadżety do podświetlenia nóg i kierunków w stylu USA :decayed:

---------- Post dopisany 09-03-2014 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 19:44 ----------

Kierunki w stylu USA zrobione efekt zajebi... normalnie taki banan na twarzy i oczywiści podświetlenie nóg z przodu i z tyłu zdjęcia wrzucę niedługo. Teraz myślę o czarnym dachu i lusterkach ale trochę się boje efektu czy nie będzie wiejskiego tuningu.

I jestem w trakcie szukania alu do audi ale sam nie wiem jaki rozmiar raz 18, raz 17 i nawet 16 chodzą mi po głowie ale narazie jeszcze nie znalazłem tych jedynych:grin:

Opublikowano

No no mody na + ,śledzę temat bo też mam srebrną koze :)

co do felg.. kupiłem 18` i dla mnie małe :D

Opublikowano
  • Autor

Sa i felgi 17 et 35, 8" trochę ranty zniszczone

Jakie opony zakładać aby nic nie ocierało na ori zawieszeniu myslałem o 225/45

ea57c1cc075569b1med.jpg

Opublikowano

spokojnie wejdą 235/45/17 ja na takich jezdziłem ale na koleinach lipa

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a4937892452d5c26med.jpg 2ae097861d46c245med.jpg

2770c46805f8312bmed.jpg 415e9c63fc7419e8med.jpg

990cc52d6ab2d557med.jpg

Kierunki USA i podświetlenie nóg troche słaba jakość ale efekt na żywo 100% lepszy:decayed:

---------- Post dopisany 28-03-2014 at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2014 at 23:19 ----------

Skóra, Fura i Komóra :grin:

744fb6b96b635e01med.jpg

Opublikowano

ciekawe auto,a co do opon to na 235/45/17 to lipa jak nic na koleinach ale za to na prostej cacy

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Alusy na aucie i wleciał marny mat na tylni znaczek OOOO i czarna folia na tylnie lampy

7d94882d1dff5624med.jpg

caa11ac3008320c8med.jpg

c384942f6c6df362med.jpg

290b739a96ad660bmed.jpg

Opublikowano

Fajne te lampy ala usa i jakie oponki założone??

Opublikowano

Na tylne lampy polecam zamiast ciemnego paska zastosować czerwony. Efekt moim zdaniem bardzo dobry :wink:P1120966.jpg

Opublikowano

ładna sztuka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.