Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolejne Audi :) Dla odmiany diesel.


HaVoK

Rekomendowane odpowiedzi

Moja była na początek:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/all-b5-srebrny-havok-161527/

Obecnie:

fd3c60234e6a1753med.jpg

Krótko mówiąc 1,9 Tdi 130 KM FWD

Auto kupione "spod domu" nie widziało typowego handlarza Mirka :)

Pochodzenie - salon w Łodzi, kupione dokładnie wczoraj tj. 24-06-2013 r. w Poznaniu.

I tego samego dnia test w formie powrotu do domu (440 km) Wynik jak najbardziej POZYTYWNY :)

Kodów wyposażenia jeszcze nie rozgryzłem, ale za bogato to nie jest ;) Na wszystko przyjdzie pora.

Uznajmy ten post jako mały wstęp do kolejnej przygody z marką, która będzie miała zawsze swoje miejsce w moim sercu :D

Postaram się o o kolejne update' y w miarę jak będę miał czas i możliwości.

Co muszę zrobić na pewno:

- doprowadzić środek do ładu (regeneracja/ wymiana obdartych przycisków itp. Już organizuje graty) 50% DONE

- lepsze radio: Był Pioneer jest RNS-E PL + mapy 2014 MAJ 2014 DONE!

- Folia carbon na ramkę lewarka + popielniczkę LIPIEC 2013 DONE! -> Będzie zmiana jeszcze nie wiem jaka.

- naprawa ułamanego zawiasu schowka pasażera LIPIEC 2013 DONE! Stary schowek wyleciał, wleciał nowy z lodówką MAJ 2014 DONE!

- wymiana lusterka FOTOCHROM na działające DONE!

- nowy mieszek (Ragga szykuj się na zamówienie) + gałeczka S-line

- halogeny w żółć DONE!

- wymiana siedzeń na kubełki

- Ramki grilla pomalowane na czarny mat DONE!

- "c*p tjuning"

- obniżenie auta -30/-30

- felunek na lato 17"

- xenon HID 5000K DONE!

- reflektory a'la US style DONE!

Tak jak pisałem update' y pojawią się z czasem, jak będę miał chwilę to pokażę więcej fotek.

Pozdrawiam!

04-07-2013 r.

Folia carbon na popielniczce i ramce lewarka :)

53f0.th.jpg

3hh8.th.jpg

+ Naprawa urwanego zawiasu schowka pasażera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do planów, daj spokój z tym oklejaniem carbonem :doh: dla mnie to wiocha i nie podoba mi się, od razu pakuj tam listwy 1NK, szczotkowane amelinium albo i oryginalny carbon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do planów, daj spokój z tym oklejaniem carbonem :doh: dla mnie to wiocha i nie podoba mi się, od razu pakuj tam listwy 1NK, szczotkowane amelinium albo i oryginalny carbon :wink:

Szczotkowane amelinium odpada bo środek ma być w tonacji czarnej, a ja chcę tylko popiołkę okleić i rameczkę bo są odrapane :/ Pomóż najwyżej jakimś linkiem odnośnie ori carbonu na tych elementach. Bo nie wiem ocb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz oryginalny carbon ;)

carbon audi a4 s4 rs4 b6 b7 sedan (3350333571) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

obstawiam że masz 1 din, to może od razu zrób zakupy na 2 din :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz oryginalny carbon ;)

carbon audi a4 s4 rs4 b6 b7 sedan (3350333571) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

obstawiam że masz 1 din, to może od razu zrób zakupy na 2 din :wink:

Aaa o to Ci chodzi.. Niee nie będę w to inwestował, za dużo siana jak za takie listewki :D

Wolę sobie okleić ładną folią tą ramkę i popielniczkę i też będzie dobrze :) miałem tak w B5 i byłem zadowolony :)

2Din też nie planuję pakować, miałem z tym masę grzebania w B5 właśnie a teraz to i czasu mam mniej na to i nie chce mi się znowu całego kokpitu rozbierać :)

Chociaż pamiętam, że jak kupiłem poprzednie Audi to myślałem podobnie, że nic nie będę zmieniał :) A wyszło troszkę inaczej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego planujesz na lato jedynie 17" ? kiedy już obniżysz o te 3cm, osiemnastka aż będzie się tam prosić :wink:

Właśnie kwestia jest taka że dopiero planuję, planowałem kupować AVANTA i wyszedł SEDAN :)

Także mam dużo czasu do namysłu ;) Kwestię tuningu stylistycznego zostawiam raczej na koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym pobawił się z nową odmiana carbonu MONZA bądź czarną folią jak u mnie:decayed:

ta folia ma fajną głębię

912083_462728567140281_1608166442_n.jpg?oh=2546aab2d6bff66b7a4855b4bd7f0b76&oe=51CB6EFE&__gda__=1372371551_a51aff3cc8c7139d2e59d62a788e81f3

graty zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym pobawił się z nową odmiana carbonu MONZA bądź czarną folią jak u mnie:decayed:

ta folia ma fajną głębię

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/v/912083_462728567140281_1608166442_n.jpg?oh=2546aab2d6bff66b7a4855b4bd7f0b76&oe=51CB6EFE&__gda__=1372371551_a51aff3cc8c7139d2e59d62a788e81f3

graty zakupu

Dobra folia!

Możliwe że jak znajdę taką to zastosuje ją też na lotce na klapie bagażnika, ale to nie wiem jeszcze. I tak musiałbym oddać to do roboty fachowcom :)

Orientacyjnie już się dowiedziałem że cena oklejenia lotki to ok. 400 zł :o (mówię o tej czarnej folii MONZA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym pobawił się z nową odmiana carbonu MONZA bądź czarną folią jak u mnie:decayed:

ta folia ma fajną głębię

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/v/912083_462728567140281_1608166442_n.jpg?oh=2546aab2d6bff66b7a4855b4bd7f0b76&oe=51CB6EFE&__gda__=1372371551_a51aff3cc8c7139d2e59d62a788e81f3

graty zakupu

Dobra folia!

Możliwe że jak znajdę taką to zastosuje ją też na lotce na klapie bagażnika, ale to nie wiem jeszcze. I tak musiałbym oddać to do roboty fachowcom :)

Orientacyjnie już się dowiedziałem że cena oklejenia lotki to ok. 400 zł :o (mówię o tej czarnej folii MONZA)

no własnie nie widać jej na allegro a fajnie się prezentuje i moża by było coś samemu okleić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w gronie posiadaczy B6:naughty::kox:

Szkoda, że nie avant :decayed:

Chociaż, sedany są ładniejsze:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w gronie posiadaczy B6:naughty::kox:

Szkoda, że nie avant :decayed:

Chociaż, sedany są ładniejsze:slina:

A ja znowu szukałem AVANT'a :) Nawet pojechałem po jednego do Zgorzelca, który miał być "IGŁA PANIE!" Ale okazał się drutem, w którym 1/3 wyposażenia nie działało... Przykład: lampki w podsufitce wsadzone "na sztukę" bez instalacji, lusterka od anglika, jeden kluczyk, z którego centralny nie działa itd. itd.

Teraz muszę dopieścić środek w tym modelu :) Tapicerkę już uprałem, muszę dobrać się do wszystkich powycieranych przycisków, przełączników itp.

Wczoraj udało mi się naprawić schowek

:kox:

I okleiłem popielniczkę + ramkę wokół lewarka (zdj. na szybko)

53f0.th.jpg

3hh8.th.jpg

---------- Post dopisany 21-02-2014 at 00:23 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2013 at 08:52 ----------

Zeby nie bylo ze odpuscilem temat i nic sie nie dzieje to malenki update i zapowiedz co bedzie w lecie:

a5eguby8.jpg

Nareszcie upragnione.

Dodatkowo:

W domu lezy prawie kompletny zestaw zeby zamontowac RNS-E. Brakuje tylko klimatronika 2DIN.

I jak znam zycie na tym sie nie skonczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly update. Mody trwają. Więcej napisze wkrótce.

hy9e4a6e.jpg

apy8ureh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa 16". 18" poszly na handel bo nie na moje opolskie drogi :/ tragedia byla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i odwróć zdjęcie w pierwszym poście... no chyba że autko miało być do góry kołami? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz... miały być 18, a założyłeś 17? :decayed:

Na moje zgrabne oko to nawet jest 16" :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i odwróć zdjęcie w pierwszym poście... no chyba że autko miało być do góry kołami? :decayed:

Tak wiem wiem, u mnie na kompie bylo wlasnie dobrze, dopiero w pracy zobaczylem ze jest cos nie halo ale nie mialem czasu poprawic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz do spójności brakuje czarnych listew wokół bocznych okien. No i koła na czarno i gleba... Do tego ciemne boczne kierunki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...