Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi


czy działa..

Jeżeli to miał na myśli :) to działa. Dlaczego ma nie działać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no bo cos gdzieś czytałem że multi w poliftowych kierach nie wszystko chodzi, tylko na 3G+ działa poprawnie, nie wiem ile w tym prawdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden przycisk tylko jest dodatkowy w tej kierze, który nie działa.


Ori piano z RS5. Tylko nie ma czasu zamontowąć na razie.

IMG4475JP_wxqnwqh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Piano Black - Lubie to :thumbup1: szkoda tylko że tak się rysuje ;/

Jak nałożysz konkretną powłokę jak na lakier samochodu to nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj było trochę czasu więc zabrałem się za montaż ramki i licznika :) Szybkie foto z telefonu.

201502211_wnppxwa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super tylko mmi bym wymienił u Wrc takie ładne jednostki 3g+ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze że myślałem nad tym :) ale jak miałbym już wymieniać to chyba na 3G High. 3G+ trochę graty kosztują do tego gateway bym musiał wymieniać. Poza tym 2G nawet między 3G+ dla mnie niczym takim sie nie różni co by mi było potrzebne w samochodzie. Poza tym że grafika jest ładniejsza i to robi robotę + menu. Z całą resztą raczej wolę 2G jakoś karty SD mi nie są potrzebne. Teledysków też nie mam potrzeby oddtwarzać nie wspominając już o oglądaniu TV bo dla mnie to już w ogóle zbyteczny bajer. Wolę mieć zmieniarkę na 6CD niż dysk i karty SD (wiem tam też można dołożyć zmieniarkę, ale znów dodatkowe koszty) i tak jeden slot masz zajęty bo mapy siedzą a MP3 mogę sobie równie dobrze wypalić na CD i posłuchać. Chociaż ja słucham wyłącznie oryginalnych płyt bo lubię dobrą jakość. Przy 3G jedynie pewnie skusiła by mnie kamera cofania jeszcze ;)

Na razie z planowanych zmian będzie jeszcze klimatronic poliftowy, siedzenia S4 oraz dekory. Zastanawiam się też nad zmianą tylnego zderzaka na polift bo coraz bardziej mi się on widzi, ale nie wiem czy to dobry pomysł jeżeli przodu nie będę wymieniał a na pewno go nie będę wymieniał. Chcę też wymienić końcówki tłumika na jakieś większe niż seria. Planuje też zmienić felgi letnie na coś innego w przyszłym roku prawdopodobnie będę sprzedawał więc nie ma co szaleć :) nibawem wpadną jeszcze sprężyny eibacha bo już je zakładam rok. Na lato pełna korekta lakieru ;)

Edytowane przez Gibons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przejsciu z 2G czy to na 3G czy 3G+ gateway i tak do wymiany ,ale to nie problem ;)

A klimatronic z polifta da sie tak bez problemu zalozyc ?

Bo wiem ze kiedys tam chyba nawet wrc probowal i jednak nie do konca dzialal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 2G na 3G nie trzeba wymieniać gatewaya. Dodatkowo musiałbym wymienić wzmacniacz pod Banga bo jest inny. Co do klimatronica nie ma z tym większego problemu na dzień dzisiejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sorry ,wydawalo mi sie ze w 2G nie bylo MOST :facepalm:

Z tym klimatronikiem z lifta trzeba cos kombinowac ,czy tylko odpowiednie kodowanie i CP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana klimatornica + wymiana rezystora wentylatora klimy + CP z klimatronica i wszystko chodzi. Jest tylko jeden bład w klimatornicu, który w niczym nie przeszkadza błąd jest dlatego że w przed lifcie jest inaczej MC09 niż w polifcie, ale z wymianą MC09 jest juz duzo rezania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...