Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Dwóch moich znajomych zmieniało klimatronic u siebie i były problemy z prawidłową pracą klimatronica. Po wymianie rezystora wszystko chodzi aż miło. Szczerze to tylko Ty mi pisałeś że go podobno nie wymieniałeś. Piszę podobno bo wiem że to nie Ty robiłeś a ktoś inny więc może Ci go faktycznie wymienili ? Ktoś tam jeszcze napominał że potrzeba czujnik jakości powietrza wymienić, ale znajomi tego nie wymieniali i wszystko gra.

Edytowane przez Gibons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sorry ,wydawalo mi sie ze w 2G nie bylo MOST :facepalm:

Z tym klimatronikiem z lifta trzeba cos kombinowac ,czy tylko odpowiednie kodowanie i CP ?

Podejdi do Myślenic, znaju czo jest potrzebne zamienit :hi:

http://www.navitechnik.pl/navi/

Edytowane przez romco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch moich znajomych zmieniało klimatronic u siebie i były problemy z prawidłową pracą klimatronica. Po wymianie rezystora wszystko chodzi aż miło. Szczerze to tylko Ty mi pisałeś że go podobno nie wymieniałeś. Piszę podobno bo wiem że to nie Ty robiłeś a ktoś inny więc może Ci go faktycznie wymienili ? Ktoś tam jeszcze napominał że potrzeba czujnik jakości powietrza wymienić, ale znajomi tego nie wymieniali i wszystko gra.

Nie musisz mi wierzyć możesz sobie zmienić rezystor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał felg to rozważam sprzedasz swoich razem z oponami po jednym sezonie. W tamtym roku kupowałem nowe.

IMG0076JP_eexsxsp.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by się znalazł kupiec to wpadną takie same tylko 20cali od S7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że pytasz czy taki sam wzór jak on :) Mnie podobają się takie jak mam teraz, ale zmieniłbym na 20calowe czyli są identyczne jak te tylko mają 9cali szerokości i ET37 przy 20calach.


Dokłądnie takie bym widzial u siebie :)

http://allegro.pl/oryginalne-alufelgi-20-audi-a6-a7-a8-4g0-i5075885459.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półki co najbardziej właśnie te mi się widzą tylko nie wiem jaką oponę dać. Chyba 255.30.20 by na to dobrze siadło bez obcierki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że teraz moda na 20 cali


A jest ktoś na forum co ma 21cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę że teraz moda na 20 cali

A jest ktoś na forum co ma 21cali

21 do b8 to już przesada, ale szymeniu szuka do RS7 21 cali więc będzie jedna osoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no dzisiaj tak mówisz ,a za chwilę znajdą się odważni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No no dzisiaj tak mówisz ,a za chwilę znajdą się odważni :naughty:

Ja na pewno nie wepchnę 21cali. Za dużo jeżdzę więc jako taki komfort musi być. Mam jeszcze rotory o fajnych parametrach ale w 19calach 9J Et33 z tym że cane jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kapcie masz na tych felgach co są do sprzedania i jaka cena za komplet? Może być na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie nowe Goodyear Eagle F1 asimetric 2 245/35/19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ile chcesz za rotory ?? :)

Półki co nie na sprzedaż myślę że sobie je przymierzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półki co najbardziej właśnie te mi się widzą tylko nie wiem jaką oponę dać. Chyba 255.30.20 by na to dobrze siadło bez obcierki.

w b8 jest zbyt wąskie nadkole na oponę 255 ociera o obydwie strony nadkola :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy na jakiej feldze. Tak jak Ci pisałem przy feldze 8.5J et 32 będzie ocierać. Przy np 9J et 33 już nie ociera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...