centralny zamek wlewu paliwa

dzanda

Witam,

koledzy pomóżcie w takiej kwestii: jak otwieram auto z centralnego zamka to strasznie trzeszczy w klapie wlewu paliwa.

Co mogło tam siąść?styki czy siłownik tak trzeszczy?jak tam się dostać żeby można tą usterkę usunąć. Pomóżcie, dodam że jest to a4b6 2003 r.:kwasny:

Ściągasz prawy boczek i masz dostęp do siłownika.

... jak tam się dostać żeby można tą usterkę usunąć.

a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-naprawa-zamykania-otwierania-klapki-wlewu-paliwa-avant-130515/

Pozdrawiam.

Sławek

... jak tam się dostać żeby można tą usterkę usunąć.

Pozdrawiam.

Sławek

Witam Slawku czy moglbys odswierzyc tego linka bo mam taki sam problem jak kolega mial. Z gory bardzo dziekuje Pozdrawiam

Dziekuje za podpowiedz jak dostac sie do tego silniczka. Wlasnie przeprowadzalem ogledziny i wszystko dziala poprawnie silniczek smiga nie halasuje jak zawsze dzialaja swiatla wstecznego i auto normalnie sie zamyka z pilota.Ale pewnie rano jak auto bedzie cale w wilgoci to znowu powroci problem heh.. A wiec mam takie pytanie czy jak wyjme wtyczke od silniczka tzn odlacze go, czy to nie bedzie mialo wplywu na reszte zamkow poza tym ze tylko klapka sie nie bedzie ryglowala?

Dzis odlaczylem wtyczke od silniczka kalpki wlewu paliwa. Zobacze rano czy problem bedzie nadal sie powtarzal z zamknieciem auta.

Edytowane przez cyganjarek