Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 by Armi - sesja s.25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to bardziej do b5 mi się wydaje i sutej gleby

do b6 nie pasuje takie pełne koło

zgadzam się :decayed:

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

Powoli się przekonuje do avusów III, chociaż wtedy już całkiem będzie wyglądać jak S4:wink4:

masz przód s-line :decayed:

Bo ładniejszy:decayed:

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

to bardziej do b5 mi się wydaje i sutej gleby

do b6 nie pasuje takie pełne koło

Czułem że ktoś to napisze, ale zawsze to jakaś opcja:wink:

bo b5 z natury jest ładne, a b6 cóż... trzeba kombinować z felgami :bag::decayed:

Ciężko jest wybrać ładną 18' do rodzinnego kombi bez gleby:decayed:

Opublikowano

W 18 to tylko zwykle s liny 9 ramienne albo Avusy:wink:

DTMy wygladaja jak cos miedzy 17 a 18 :decayed:

Opublikowano

Tak jak Wojtek mówi. Albo AVUS III albo S-Line. Te drugie mam na sprzedaż. :wink4:

Opublikowano

To może jako alternatywa dla avusów- RS6?

Opublikowano
  • Autor

Chciałem by model felg nie był starszy od auta. Wczoraj wpadłem na pomysł by kupić BBS CH i pomalować je na jakiś kolor:decayed:

Opublikowano

Ja sądze że Avusy :decayed:.... bo sam na przyszły sezon je zakładam :decayed::decayed:

Opublikowano

Avusy będą naprawdę spoko :wink:

Opublikowano
  • Autor

A miałem takie ładne koła, to poszły z B5:kwasny:

Przypadkiem znalazłem, chyba jedyne 2 zdjęcia mojej B6 na prosiakach.

P1040943.jpg

P1040945.jpg

Opublikowano

Kuze pięknie siew prezenci na.tych prosiakach. Rozwiales,moje wątpliwości. Szukam prosiaków na przyszły sezon.

Opublikowano

Prosiaki są fajne ale do b5 :whistling:

Opublikowano

a moim zdaniem elegancko tu pasują :wink:

Opublikowano
Prosiaki są fajne ale do b5 :whistling:

Przyjrzyj się :decayed:

Opublikowano
Prosiaki są fajne ale do b5 :whistling:

+1 :whistling:

Opublikowano

Te fele wyglądają jak agro tunning na B6.

Opublikowano

jeżeli chodzi o koło to polecam to co jest jedyna na takich felach w klubie

n44n.jpg

v7sq.jpg

do tego nie trzeba żadnego dystansu i wszystko siedzi jak trzeba :kox:

Opublikowano
Prosiaki są fajne ale do b5 :whistling:

+1 :whistling:

o to to :whistling:

Opublikowano

I ja uważam, że prosiak do B6 nie pasuje :decayed: Adaś ale 18 to za małe koło :decayed: 19'' to konieczna konieczność do B6 :decayed:

Opublikowano
Te fele wyglądają jak agro tunning na B6.

Moim zdaniem nawet do B8 Prosiaki pasuja tylko musze byc w odpowiednim rozmiarze minimum 18"vas_blog_1949.jpg

Opublikowano

Do B8 to minimum 19 :whistling:

Opublikowano
Do B8 to minimum 19 :whistling:

od B6 to jest minimum 19":decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.