Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 by Armi - sesja s.25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciężko, ciężko... ale mnie trafiły się z RECAROSAMI i jak włożyłem tam kamizelkę ostrzegawczą to już ich więcej nie otwierałem! ALe ważne, że są! :decayed::wink4: P.S. :good:

Opublikowano

no autko na duży + :jerk: widziałem a3 i mega mam nadzieje że zobaczę i tą bestie :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:hi:

9ace1bebb721aa.jpg~original

Opublikowano

dzida :decayed:

Opublikowano

Armi nie nie nie nie :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma dobrej 18" do tego samochodu:facepalm:

Opublikowano

avusy 3 tutaj by ladnie pasowaly albo DTM jak moje bo w sumie za duzo ich na forum nie widzialem (mowa o dtm)

zle nie ejst ale szalu nie robia :wink:

Opublikowano

Dzięki Michał:kox:

Polecam się :hi:

Moim zdaniem do brabusa potrzebna będzie dobra gleba i jakiś naciąg, a mówiłeś że z b6 nie chcesz robić kaleki :rolleyes:

Wysłane z mojego GT-N7100

Opublikowano

Mnie też jakoś ta felga się tu nie widzi. :no:

Opublikowano
Nie ma dobrej 18" do tego samochodu:facepalm:

18 nie za małe do B6? :decayed: poszukaj może czegoś AMG :wink:

Opublikowano
  • Autor

18' jest akurat, nie mam zamiaru znów się męczyć na glebie. 3 lata męki - wystarczą. 18' plus niewielkie obniżenie - nic więcej mi nie trzeba. W B5 miałem podobną moc, nie było gdzie z niej korzystać. Tutaj dodatkowo jest Q, mając glebę nie mógłbym wjechać tam gdzie teraz wjeżdżam. Może kiedyś do gwintu wrócę ale na pewno nie na przyszły sezon.

Opublikowano

no nie da się ukryć że słabo to wygląda :thumbdown: DTM jest w 18 calach ale wygląda na aucie o wiele mniejsze :

img0353isu.jpg

za to na avusach jest idealnie :kox:

xhai.jpg

Opublikowano
  • Autor

Powoli się przekonuje do avusów III, chociaż wtedy już całkiem będzie wyglądać jak S4:wink4:

Opublikowano

Avus III na czarnym aucie wyglada super :naughty:

Opublikowano

[/color]

to bardziej do b5 mi się wydaje i sutej gleby

do b6 nie pasuje takie pełne koło

Czułem że ktoś to napisze, ale zawsze to jakaś opcja:wink:

Opublikowano

to bardziej do b5 mi się wydaje i sutej gleby

do b6 nie pasuje takie pełne koło

zgadzam się :decayed:

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

Powoli się przekonuje do avusów III, chociaż wtedy już całkiem będzie wyglądać jak S4:wink4:

masz przód s-line :decayed:

Opublikowano

to bardziej do b5 mi się wydaje i sutej gleby

do b6 nie pasuje takie pełne koło

Czułem że ktoś to napisze, ale zawsze to jakaś opcja:wink:

bo b5 z natury jest ładne, a b6 cóż... trzeba kombinować z felgami :bag::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.