Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 by Armi - sesja s.25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miód malina :kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox: .

Opublikowano

co tu dużo mówić :slina::decayed: malina!!!

Opublikowano

:kox: za***iście :)

Opublikowano

Śliczny avancik ;) Graty :thumbup1:

Opublikowano

Jak zalejesz bak do pełna to tył trze? :D

Opublikowano
  • Autor

Z tyłem nie ma aż takiego problemu jak z przodem. Na wiosnę wrzucę odboje bycze jaja i mam nadzieję, że będzie dało się jeździć.

W tym tygodniu wracam do zawiasu s-line, 16" = winter setup. A na następną zimę 17"

Opublikowano

A co sie dziej z przodem? Jak zalozysz bycze jaja to sie zrobi betonowa taczka :/ moze wystarczyloby dolozyc po klipsie?

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano
  • Autor

Na tym gwincie jedzie się dużo bardziej komfortowo niż na zawiasie s-line ale jak się walnie to aż boli.

Łatwo się przeliczyć i zapomnieć o tym, że jedzie się na glebie A wtedy jakaś niepozorna nierówność i "jeb".

Czasem zastanawiam się o co zawadziłem bo nie było widać :facepalm:

Opublikowano

No to po dolozeniu byczych jaj napewno juz tak komfortowo nie bedzie i dopiero wtedy bedzie "bolalo jak sie walnie". ;)

Tak to juz jest na glebie, ze czasem to nawet liscie i papierki trzeba omijac. ;)

Opublikowano

Armi wyszlo swietnie :kox:

Opublikowano

:kox:

co do DIvisionu to czekam na mozeliwosc edycji pierwszego posta i rusza przyjecia

Opublikowano

światła mega :)

żółte żarówki są legalne w polsce?

z chęcią bym u siebie zrobił taka modyfikacje.

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o przepisy to zgodnie z rozporządzeniem ministra infrastruktury z dnia 4 maja 2009r (zmieniające rozporządzenie w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia):

§ 2. Dopuszcza się wyposażenie pojazdu w światła drogowe, mijania lub pozycyjne przednie o barwie żółtej selektywnej do dnia 31 grudnia 2009 r.
I tu definicja żółty selektywny czyli taki żółty, żółty (jaki jest dopuszczony w halogenach)
Jest zabroniony w światłach drogowych, mijania i pozycyjnych ale światło białe z żółtą poświatą już nie a takie właśnie ma mrogal w swojej A3. Ja mam białe światła.

Edytowane przez Armi

Opublikowano

Armi...co tu dużo gadać...jest mega kosa :slina::kox::kox:

Opublikowano

jest ogień ;):kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Świetny avant ! Gratki bardzo mi się podoba !

Opublikowano
  • Autor

Jak na avanta może być :wink:

Taki w sedanie, byłyby odzwierciedleniem "Every day I see my dream"

Opublikowano

Jak na avanta może być :wink:

Taki w sedanie, byłyby odzwierciedleniem "Every day I see my dream"

B6 to jedno z niewielu "kombi" które wygląda tak dobrze :good:

a sedan w B6 taki średni...

Opublikowano

Avant najlepszy :evil::giveheart:

Opublikowano

Kwestia gustu ;) Mi się np. podobają ogólnie kombi... ale powiedź to większości kobiet.... dla nich są brzydkie, wydają się duże itp. oczywiście nie wszystkie są wyjątki... ale jest masa kobiet ktore ciężko przekonać do kombi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.