Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Black Avant - powoli coraz ciemniej :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Fajna czarnulka Mateo, też jestem z ZG i też posiadam Multitronic ):wink:

Pozdro

Podziękował :hi:

Nie żałuję zakupu :decayed:

Jak będę kiedyś zmieniał to tylko na multi :naughty:

Opublikowano

A jaki koszt spryskiwaczy ?

Opublikowano

Ładny avancik :wink:

Powodzenia w modach... im więcej będziesz siedział na forum tym ich lista będzie dłuższa :grin::grin::grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Ładny avancik :wink:

Powodzenia w modach... im więcej będziesz siedział na forum tym ich lista będzie dłuższa :grin::grin::grin:

Dzięki :wink:

Zgadzam się w 101 procentach : decayed:

Siedzisz i przeglądasz jakie perełki niektórzy mają, to aż samemu się chce coś podłubać przy swoim :grin:

Tapatalk @ Arc S

---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ----------

A jaki koszt spryskiwaczy ?

Kupowałem w VW na Zaciszu

5M0 955 985 C - 42 zł

8E0 955 431 - 2,89 zł

---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ----------

Update :decayed:

Przesyłka od kolegi Jarko :banan:

zo6k.jpg

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

Skoro przyszły rameczki to trzeba je koniecznie założyć :decayed:

Przód

hww6.jpg

Tył

m2qj.jpg

Przy okazji wymiana podświetlenia tablicy :wink:

Przed

oy5a.jpg

Po

xqvx.jpg

Wieczorem :naughty:

wy8j.jpg

---------- Post dopisany 13-08-2013 at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany 05-08-2013 at 22:12 ----------

Potrzebuję pomocy :decayed:

Okazało się, że przednia prawa listwa drzwiowa jest uszkodzona - przy demontażu odpadła całkiem ... :facepalm:

Czy opłaca się wziąć coś takiego ??

AUDI A4 B6 B7 LISTWY DRZWI KOMPLET S-LINE GRATISY! (3401551398) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Odpuść laminaty, lepiej dołożyć do ori :wink:

Opublikowano
  • Autor

No fakt - co ori to ori :decayed:

Ale sama z siebie odpadła - nie było planu żeby teraz na ori się szarpać :decayed:

Chyba po prostu poszukam na szrocie jednej sztuki zwykłej, a poźniej ori :whistling:

Opublikowano

Kolego wyczyść skrzynkę bo nie mogę Ci PW wysłać z linkiem z fotkami

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Update :decayed:

Co prawda jeszcze nie wszystko zrobione, ale poowoli się wszystko kończy :decayed:

Mała zapowiedź :naughty:

Podziękowania dla Gwerty :thankyou2:

6k34.th.jpg

Podziękowania dla Reggi :thankyou2:

3jhi.th.jpg

Podziękowania dla Jesper74 :thankyou2:

kxxp.th.jpg

Podziękowania dla Musti :thankyou2:

cwny.th.jpg

Więcej foto, jak wszystko złożę i obmyję autko :decayed:

Opublikowano

Wstawiałeś soczewkę z b8? daj znać jak to świeci bo sam planuję oddać lampy do gwertego

Opublikowano
  • Autor
Wstawiałeś soczewkę z b8? daj znać jak to świeci bo sam planuję oddać lampy do gwertego

Nie - jak dobrze pamiętam to jest wstawiona z A6 C6 - mam przerobione na Bi-Halogeny - teraz siedzą w nich H7 - ale mogę później wstawić ksenonki :naughty:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

Odnośnie świecenia - lampy tylko przyłożyłem i sprawdziłem jak wygląda - na razie efekt mega :naughty:

Jak złożę do końca to będzie więcej fotek :decayed:

---------- Post dopisany 30-08-2013 at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany 29-08-2013 at 23:02 ----------

Dla porównania :wink:

Halogen przed wizytą u kolegi Gwerty

zme3.th.jpg

i po :decayed:

5ddb.th.jpg

Opublikowano

Mateusz

A Jaki koszt obszycia kiery bo planuje i gdzie montowałeś tempomat w okolicy?

:decayed:

Opublikowano
Update :decayed:

Co prawda jeszcze nie wszystko zrobione, ale poowoli się wszystko kończy :decayed:

Mała zapowiedź :naughty:

Podziękowania dla Gwerty :thankyou2:

http://imageshack.us/a/img14/1367/6k34.th.jpg

Podziękowania dla Reggi :thankyou2:

http://imageshack.us/a/img22/9901/3jhi.th.jpg

Podziękowania dla Jesper74 :thankyou2:

http://imageshack.us/a/img801/9461/kxxp.th.jpg

Podziękowania dla Musti :thankyou2:

http://imageshack.us/a/img837/1057/cwny.th.jpg

Więcej foto, jak wszystko złożę i obmyję autko :decayed:

Modyfikacje nabierają tempa widać :wink4:

Cieszę się że mogłem jakoś pomóc :good:

Opublikowano
  • Autor
Mateusz

A Jaki koszt obszycia kiery bo planuje i gdzie montowałeś tempomat w okolicy?

:decayed:

Za moją kierownicę dałem 140zł + kw - cena może się delikatnie różnić od wzoru i materiału - szczegóły do ustalenia z kolegą Reggi :decayed:

Tempomat i FIS ... robiłem sam - jutro będę dalej dłubał przy aucie i się okaże czy wszystko hula :naughty:

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

Update :decayed:

Co prawda jeszcze nie wszystko zrobione, ale poowoli się wszystko kończy :decayed:

Mała zapowiedź :naughty:

Podziękowania dla Gwerty :thankyou2:

http://imageshack.us/a/img14/1367/6k34.th.jpg

Podziękowania dla Reggi :thankyou2:

http://imageshack.us/a/img22/9901/3jhi.th.jpg

Podziękowania dla Jesper74 :thankyou2:

http://imageshack.us/a/img801/9461/kxxp.th.jpg

Podziękowania dla Musti :thankyou2:

http://imageshack.us/a/img837/1057/cwny.th.jpg

Więcej foto, jak wszystko złożę i obmyję autko :decayed:

Modyfikacje nabierają tempa widać :wink4:

Cieszę się że mogłem jakoś pomóc :good:

Listwy poszły w czarny mat i na razie mi się efekt bardzo podoba.

Do tego przedni grill też pójdzie w czarny mat do kompletu :whistling:

---------- Post dopisany 01-09-2013 at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany 30-08-2013 at 18:28 ----------

Update - autko poskładane i gotowe do użytku :decayed:

Jeszcze raz dzięki wielkie dla kolegów Gwerty, Reggi, Jesper74 i Musti za części :thumbup1:

oraz dla kolegów Domin79, Bobikos, Majflon i Bart-S za cenne informacje :decayed:

Po prawie roku wożenia luzem emulatorka MP3 nadszedł czas go jakoś sensownie zamontować :wink: - przy okazji zmieniona lampka na LEDową :wink:

s6xn.th.jpg

Wpadł moduł z końcówką Q, więc pełny FIS i tempomat :decayed:

de41.th.jpg 2jnn.th.jpg

Do tego nowa kierownica i podłokietnik :decayed:

d7x1.th.jpg sczy.th.jpg

Najlepsze na koniec - czyli nowe lampy :banan:

g9tc.th.jpg

j403.th.jpg

yfuk.th.jpg

zwht.th.jpg

8e0e.th.jpg

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ----------

8t33.th.jpg eu8a.th.jpg jiou.th.jpg

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

Update :wink:

Jeszcze trzeba było wymienić silniczek klapy wlewu paliwa - bo jak się okazało bolec się ułamał i przestało blokować klapę wlewu :whistling:

2yar.th.jpg

Opublikowano

Bardzo ładna jedyny minus to taki że to inwalida.

Opublikowano
  • Autor
Bardzo ładna jedyny minus to taki że to inwalida.

Inwalida ?? :eusathink:

Opublikowano
Bardzo ładna jedyny minus to taki że to inwalida.

Inwalida ?? :eusathink:

kolega miał chyba na myśli, że napęd FWD :decayed: jeśli się mylę to poprawcie :decayed:

Opublikowano

Nie FWD tylko automat więc jedna noga jest zbędna dlatego inwalida.

Opublikowano
  • Autor
Nie FWD tylko automat więc jedna noga jest zbędna dlatego inwalida.

Zdania są podzielone :decayed: Niektórzy mogą powiedzieć, że manual to minus :whistling:

Teraz nie zmieniłbym się na manualną - przy skrzyni multi komfort jazdy jest naprawdę rewelacyjny :naughty:

Do tego teraz jeszcze tempomacik i jest pełen wypas :thumbup1:

Opublikowano
Nie FWD tylko automat więc jedna noga jest zbędna dlatego inwalida.

Zdania są podzielone :decayed: Niektórzy mogą powiedzieć, że manual to minus :whistling:

Teraz nie zmieniłbym się na manualną - przy skrzyni multi komfort jazdy jest naprawdę rewelacyjny :naughty:

Do tego teraz jeszcze tempomacik i jest pełen wypas :thumbup1:

Jestem tego samego zdania :naughty:

Automat > manual, jak dla mnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nowy "nabytek" :naughty:

d84w.th.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.