Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Rodzaje Lista Liczników - Monochromatyczne I Kolorowe (Wersja Europejska)


Slawek

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to nie dziala. Jak Ross przykazal wpisuje pin, test, save. Nastepne w polu extra pokazuje moj vin przez ulamek sekundy i nastepnie "wskakuje" vin dawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokladnie tak robie. Teraz w nowym liczniku pin jest zmieniony, immo-id tez, ale VIN nie. Z przyuczeniem klucza nie ma problemu :facepalm: Chcialbym to ogarnac, nim uda sie zakupic kolor, by pozniej nie bylo problemow :(

Edytowane przez OskiUK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak założysz kolor to też bedziesz musiał w nim vin zmienic. Zostało zczytać pamięć i ręcznie we wsadzie zmienić vin. Mi sie bardzo często zdarzało ze adaptacja w kanale 50 nie chciała przejść. Teraz to robie klon obszaru immo innym sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, ze w kolorze bede musial zmieniac. Chodzi mi o ogarniecie jak to dobrze zrobic nim je zakupie;) Adaptacja jako tako przechodzi, auto odpala i nie ma problemow. Tylko ten nieszczesny VIN. No nic, bede kombinowac, w koncu jak uwale zegary nie bedzie tragedii;)

Edytowane przez OskiUK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

koledzy mam a4 b6 z 2003.08 i licznik 8E0 920 900 L według tabeli 8E0 920 930 S.Ten drugi prawie nie do osiągnięcia.Jaki mogę wsadzić zamiennie żeby zadzialało.Mam interfejsik Vagdashcan mozna nim ogarnąć te liczniki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

koledzy mam a4 b6 z 2003.08 i licznik 8E0 920 900 L według tabeli 8E0 920 930 S.Ten drugi prawie nie do osiągnięcia.Jaki mogę wsadzić zamiennie żeby zadzialało.Mam interfejsik Vagdashcan mozna nim ogarnąć te liczniki ?

Pytanie skąd kupiony. Wiele klonów uwala liczniki rb4/8.

Edytowane przez cwiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

Mam chińczyka ,wsady z liczników VW przerabiałem i wgrywalem.Zadnego nie uwalilem. "cwiara" ktoś mi na pw napisał że jestes expertem w te klocki.JAki licznik mógłbym wsadzić do swojego małysza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

Mam chińczyka ,wsady z liczników VW przerabiałem i wgrywalem.Zadnego nie uwalilem. "cwiara" ktoś mi na pw napisał że jestes expertem w te klocki.JAki licznik mógłbym wsadzić do swojego małysza.

Szafy VW VDO zrobisz ale z rb4/8 trzeba uważać. Jaki ten fejs, pomarańczowy?

Zobacz w pierwszym poście ,jest tabelka wg której dopasujesz sobie licznik po nr vin lub po tym jaki czerwony masz zamontowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pomarańczowy. :)

mój win to 8E54A****** czyli licznik 8E0 920 931*** moje autko to modelowo rocznik 2004 .Liczników jest sporo na allegro widziałem 8E0 920 931 Q za 300zł ,8E0 920 931 P nie wiem który wybrać?

mój z vaga

Address 17: Instruments Labels: 8E0-920-9xx-8E2.LBL

Controller: 8E0 920 900 L

Component: KOMBI+WEGFAHRS. RB4 D36

Czy te wszystkie to są już rb8 i w nich jest immo 4 czy ja mam w swoim immo 3 ,jak będzie z przyuczeniem .?

Edytowane przez darecki_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tylko z b6 z rocznika 2003 z benzyny ?,

czym zgrywasz wsady? ja mam ten poprawiony 5.29

Rozumiem że w grę wchodzi tylko adaptacja z vag ,przekopiowanie immo i reszty nie wchodzi w grę jak to było w VDO.

Edytowane przez darecki_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przecież oczywiste ,czy mając zgrany wsad ,wystarczy edytować w hex i odpowiednie obszary skopiować czy ten wsad jest zaszyfrowany i trzeba go dekodować.

czy we wszystkich immo3 to są te same obszary czy każdy licznik ma w innym obszarze te same dane?

sorki za laickie pytanie ten magic to interfejs czy programik jaka jest jego pełna nazwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem próbę zgrałem soft moim vagdash i zapisałem do pliku.No i niespodzianka po próbie załadowania softu z tego zapisanego pliku error.Czyli potwierdzam co pisałeś :facepalm: .Jakiej wielkości powinien być plik z softem.

Czy Poprawnie zgrany wsad powinien zawierać przy edycji programem vagdash VIN1,VIN2,immo itd

mój ma w trzech polach kolor czerwony.

Według mnie po edycji tego softu w hex są same zera.Interfejs nie podołał z dekodowaniem softu.

Popraw mnie jak się mylę.

Edytowane przez darecki_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumialem, ale do siebie kolora powinienem szukac z koncowka 930 R,RX,T,TX ? I tak mniej wiecej ile mozna wylozyc za taki licznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...