Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Rodzaje Lista Liczników - Monochromatyczne I Kolorowe (Wersja Europejska)


Slawek

Rekomendowane odpowiedzi

Juz teraz praktycznie kazdy licznik do kazdego rocznika podejdzie. immo ogarniete, tylko odczyt predkosci testuje i nie bedzie trzeba dobierac po vinie czy roczniku :)

Odczyt predkosci tez juz ogarniety. Dzis rano doszedlem co i jak:) Jakby co to moge pomoc z adaptacja zegarow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak wyglada sytuacja z licznikiem z automatu ? jak go zaloze nie bedzie literek na dole od biegow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz licznik od b7 podejdzie do b6? Bo liczników do b7 jest znacznie więcej i są tańsze. No i jeszcze jedna ciekawostka w b7 można wejść w menu z manetki komputera a b6 nie :(

Edytowane przez mati238
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach będę mieć licznik z b7 to się pobawie. Skoro b6 ogarnalem, to licze, ze b7 tez pójdzie. Wkrótce opisze co i jak;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz teraz praktycznie kazdy licznik do kazdego rocznika podejdzie. immo ogarniete, tylko odczyt predkosci testuje i nie bedzie trzeba dobierac po vinie czy roczniku :)

Czyli jak do mojego 1,9 podchodzi tylko z jednym numerem którego praktycznie nie można znaleźć to teraz bede mógł coś bardziej dostępnego wrzucić do siebie?

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, nawet od benzyny podejdzie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam licznik 8e0 920 900G i chce zmienić na 930J według tabelki obydwa są od 2002r ale mój nie ma crypto a 930J ma ,jest szansa??? posiadam wsady do podglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam licznik 8e0 920 900G i chce zmienić na 930J według tabelki obydwa są od 2002r ale mój nie ma crypto a 930J ma ,jest szansa??? posiadam wsady do podglądu.

Czym czytałeś wsady?

Próbowałeś adaptacji? To 15 minut roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shakal a jaki Ci licznik potrzeba?

8E0920933T lub 8E0920933TX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem licznik z koncowka 930 R RB4 ktory wedlug rozpiski jest zgodny z moim vinem i chcialbym sprawdzic czy jest sprawny. Moze ktos ma zdj jak zdemontowac stary i podpiac na chwile nowy? Probowalem sam dzis zdemontowac,sciagnelem oslone pod kierownica no i z decorem mialem problem i odpuscilem zeby nie polamac . Albo czy mozna go podpiac na krotko do aku zeby zobaczyc czy dziala ? jesli tak to do ktorego pinu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem licznik z koncowka 930 R RB4 ktory wedlug rozpiski jest zgodny z moim vinem i chcialbym sprawdzic czy jest sprawny. Moze ktos ma zdj jak zdemontowac stary i podpiac na chwile nowy? Probowalem sam dzis zdemontowac,sciagnelem oslone pod kierownica no i z decorem mialem problem i odpuscilem zeby nie polamac . Albo czy mozna go podpiac na krotko do aku zeby zobaczyc czy dziala ? jesli tak to do ktorego pinu ?

Niepotrzebnie zdejmowałeś tą osłonę. A dekorów nie ściągasz, pisałem Ci (jak mnie pytałeś) o zaślepce miedzy przyciskami na liczniku wyciągasz ją i tam masz dwie śrubki. Odkręcasz, później możesz pomóc sobie wypychając go przez dziurę gdzie bezpieczniki.

zaslepka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A. To zle cie zrozumialem

Juz teraz wiem jak i oslonke juz wyciagnelem ,srubki widac . Rano bede walczyl dalej i zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma teraz w Swoim A4 B7 2005 R Sedan licznik w kolorze o nr : 8E0 920 981 N

o ile dobrze odczytałem , proszę tu foto z nalepek które były na liczniku :

http://zapodaj.net/35fe17ca7fa15.jpg.html

http://zapodaj.net/fd5aabfe055b4.jpg.html

szukam licznika też w kolorze ale z tym gniazdem na wtyczkę radiową czy jakoś tak pomorze ktoś ??

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...