Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

zebrało się już kilku chętnych więc wpadłem na pomysł zorganizowania grupówki bo udało mi się "wynegocjować" dla grupy >10autek dodatkową zniżkę od i tak już niewielkiej ceny.

Modyfikacja sterownika silnika w Rybniku (Rybnik Kamień) u znanego już w okolicy i nie tylko na naszym ale i innych forach Grzegorza "anderllh".

Osobiście znam kolegę z pracy który robił jakieś pół roku temu program u niego w wv golfie i jest bardzo zadowolony. Udało mi się zebrać inne pozytywne oceny, żadnej negatywnej nie słyszałem więc polecam a cena że jest mocno konkurencyjna to mało powiedziane :wink:

Kiedy powstanie już ostateczna lista umówimy konkretne terminy - raczej lipiec-sierpień (Grzegorz powiedział że planuje umawiać 2autka dziennie) ale póki co proszę podać choć orientacyjnie tydzień w którym będzie Wam pasowało.

Bezwzględnie proszę o dopisanie typu sterownika silnika oraz jeśli chcecie modelu auta (w grupówkę wchodzą różne marki nie tylko VAG!!!)

Info od tunera (żeby nie zaśmiecać wątku):

Przykładowy cennik (zapisany wg typu sterownika, jeżeli będzie problem z rozszyfrowaniem dla danego samochodu to pisać do mnie PW- anderllh):

Bosch EDC15 (i starsze pokrewne) - 550zł

Bosch EDC16 - 600zł

Bosch EDC17 - 900zł

Siemens PPD - 700zł

Filtr DPF - mechanicznie i elektronicznie

Bosch EDC16 - 600zł

Bosch EDC17 - 700zł

Siemens PPD - 700zł

DPF + chiptuning

Bosch EDC16 - 1100zł

Bosch EDC17 - 1400zł

Siemens PPD - 1200zł

Marka/model samochodu nie jest ważny, nie zajmuję się tylko VAGami :)

Lista chętnych:

1. Adam (brat sevesa) - seat leon 1,9tdi 105km (29tydzień 2013)

2. Adam (kolega sevesa) - seat ibiza 1,9tdi 130km (29tydzień 2013)

3. blant88 - audi a4 1,9tdi 1998 (31tydzień 2013)

4. matek - audi a4 1,9tdi 2000 (31tydzień 2013)

5. peaceAK - audi a4 1,9tdi 2004 - 18.07.2013

6. arturoo - audi a4 2,5tdi 2000 - 22.07.2013

Opublikowano

O to juz nie tylko Dynosoft dziala na rynku ;)

Ja robiłem wszystko u Grzegorza, potem tesc Passata ;)

Polecam :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Czy hamownia obsługuje 4x4?

Opublikowano

2.5 v6 Q także mogło by się załapać ??:wink:

Opublikowano
  • Autor
O to juz nie tylko Dynosoft dziala na rynku ;)

Ja robiłem wszystko u Grzegorza, potem tesc Passata ;)

Polecam :)

Przyznaję że kiedy pierwszy raz słyszałem byłem sceptycznie nastawiony ale faktycznie doinformowałem się i Grzegorz to nie "ktoś z ulicy" zrobił już sporo autek i jak sie dowiedziałem klienci są zadowoleni :wink: wykres dodaje takze jak przebiega moment zawsze mozna sprawdzic. Słyszalłem o "tunerach" którzy dodają "certyfikat" pisany w wordzie a wtedy co i jak to tylko kwestia wiary:wink:

Także Daniel zwracam honor :wink:

Czy hamownia obsługuje 4x4?

To nie hamownia maha (wg mnie jedyny minus) tylko DYNO czyli pojazd zostaje zważony i pomiarów dokonuje się w trakcie jazdy także obojętnie czy ośka czy quattro :wink:

2.5 v6 Q także mogło by się załapać ??:wink:

Grzesiek nie podał żadnych przeciwskazań :wink:

Opublikowano
To nie hamownia maha (wg mnie jedyny minus) tylko DYNO czyli pojazd zostaje zważony i pomiarów dokonuje się w trakcie jazdy także obojętnie czy ośka czy quattro :wink:

Aha, rozumiem:wink:

Opublikowano

A automaty ?...w skrzyni też zmienia soft w razie potrzeby ?.....robił jakiegoś tipa w okolicy by można sie skontaktować ,...przejechać...pogadać z właścicielem...?! ...cena jaka ?

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

Bo zwalniac to mi już to trochę zwalnia......teraz by sie przydało by sie zaczął hebel rozpędzać :D

Opublikowano

Ja również mogę polecić Grześka (anderllh). Chłopak ma dużą wiedzę i sporo autek już robił, poza tym przykłada się do tego co robi.

Opublikowano
A automaty ?...w skrzyni też zmienia soft w razie potrzeby ?.....robił jakiegoś tipa w okolicy by można sie skontaktować ,...przejechać...pogadać z właścicielem...?! ...cena jaka ?

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

Bo zwalniac to mi już to trochę zwalnia......teraz by sie przydało by sie zaczął hebel rozpędzać :D

Nie ma problemu z tiptronikiem w 2.5tdi_Q, nigdy nie była potrzebna modyfikacja programu w skrzyni, zachowuje się normalnie po zwiększeniu mocy.

Cena 550zł :)

Opublikowano
:hi: Ile za 1.9TDI AWX ??
Opublikowano

Tel potrzebny ;)

Opublikowano
:hi: Ile za 1.9TDI AWX ??

EDC15 - 550zł :wink:

Tel potrzebny ;)

Prosze pisać na PW.

Opublikowano

Matek - 31 tydzien.. Chciałem przed wyjazdem nad morze, ale dmucham na zimne i zrobimy po, bo życie różne figle płata :wink:

Opublikowano

Powiedz mi czy kolega bawi się tylko softem czy coś więcej grzebie?

Wysłane z mojego HTC Sensation za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
  • Autor
Powiedz mi czy kolega bawi się tylko softem czy coś więcej grzebie?

Damian, Grzesiek na pewno nie tylko softem się zajmuje ale ze szczegółowymi pytaniami pisz do niego PW :wink:

Opublikowano

ja sie pisze tak jak Matek na 31tydzień 2013

Opublikowano

Dzięki, już poszło :-)

Wysłane z mojego HTC Sensation za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

a jak długo się to robi? bo nie wiem czy później do roboty zdarzę :decayed:

Opublikowano
a jak długo się to robi? bo nie wiem czy później do roboty zdarzę :decayed:

W Twoim przypadku 3-5h, z innymi silnikami jest różnie.

Opublikowano

Polecam Grzesia, sam jezdze na programie od niego i mega jestem zadowolony:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.