Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działają tyle głośniki - POMÓŻCIE


tommytherook

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :)

Mam taki problem. Kupiłem Audi A4 b7 i po włączeniu radia nie grają tylne głośniki :(

Wyjąłem radio i wszystko wydaje się podłączone prawidłowo. Zdjąłem tylne osłony na drzwiach i tam również wszystkie kostki są podłączone.

Jak rozwiązać ten problem? Dodam, że mam radio Audi Chorus 2. Dodam też, że jest to instalacja bez subwoofera (przynajmniej nie ma go po otwarciu klapki po prawej stronie bagażnika).

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

---------- Post dopisany 27-07-2013 at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany 20-07-2013 at 13:08 ----------

Na prawdę nikt nie może mi nic poradzić?:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze twoj audik ma instalacje pod nie ori radio i jak nie masz suba w bagazniku to i wzmacniacza brakuje. Najprosciej to sprawdzic podlaczajac jakies radio co ma wyjscie na przod i tyl, jak wszystko gra to czeka cie dolozenie wzmaka B-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam gdzie normalnie jest subwoofer (prawy boczek w bagażniku), nie ma jakichś majtających się kabelków?

Może właśnie te problemy z dźwiękiem z tyłu są skutkiem braku tuby i wzmacniacza? Może poprzedni właściciel przed sprzedażą auta "trochę" je ogołocił?...

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...