Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VW B6 CC white gold ComfortCoupe oem+ :)


rafalekx

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nie parkujesz ostatnio przed Toyotom w Markach?

A no parkuję :wink: Rozbudowuję im lakiernię, a bardziej pilnuję podwykonawcy :wink: A Ty tam bywasz?

A no bywam nawet często bo tam pracuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no bywam nawet często bo tam pracuję :)

oooo to wpadnij do mnie do baraku :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam w wolnej chwili na kawę :) oczywiście jak będzie woda i prąd :)
Rafał dopilnuj żeby chlopaki mieli na czym kawe zaparzyć! co jest?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nie no chyba aż tak źle nie jest :wink: Ale fakt troche haosu Wam narobiłem :decayed: PW poszło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się passacik prezentuje ;) dobry mod z turbiną, sam się teraz zaczynam nad tym zastanawiać ;) a kierunki oklejałeś czy malowałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się passacik prezentuje ;) dobry mod z turbiną, sam się teraz zaczynam nad tym zastanawiać ;) a kierunki oklejałeś czy malowałeś ?

Dzięki :hi: kierunki oklejałem, ogólnie okleiłem kierunki, halogeny i odblaski w tylnym zderzaku.

Mała aktualizacja, autko zostało uzbrojone w pakiecik R-line: zderzak i progi :wink:

DSC5739xyz1.jpg

Na dniach postrzelam jakieś nowe fotki.

Po założeniu R-line autko musiało delikatnie pójść w górę :( Kąt natarcia drastycznie się zmniejszył i nie dawałem rady wjeżdżać na parking :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rrr jest świetny. Chociaż trochę astra zajeżdża.

Ciekawe jak,to na.żywca się prezenci. GRATY MODA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rrr jest świetny. Chociaż trochę astra zajeżdża.

Ciekawe jak,to na.żywca się prezenci. GRATY MODA.

Astrą? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze jedno foto z R-line :wink: Mi się udało cały pakiecik wyrwać za grosze, ale trochę trwało kompletowanie (dodam tylko że cały pakiet wyniósł mnie tyle co pakiet standardowych progów i zderzak :D warto szukać... czasami ludzie nie wiedzą co mają :wink: ). Na błotnikach zamiast "R-line" jest "oem+"

DSC6011poprsm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ty masz już kompletny to możesz podesłać jak byś coś miał ciekawego w dobrej cenie :P a powiedz mi kratki Ci podeszły z starego zderzaka czy miałeś komplet ? kratki masz pomalowane w czarny połysk czy takie wrażenie na foto ? grill na gładko bym tu widział tak jak u mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratki nie są malowane, takie złudzenie. Ori kratki podchodzą - więcej szczegółów na PW. Myślałem o ramce grilla na czarno, jeszcze powalczę. Miałem przez chwilę lustra czarne, ale trochę było za ciężko jak dla mnie i zerwałem folię. W zderzaku tylko dolną listwę/poprzeczkę z wnęką pomalowałem w czarny połysk, tak mi się bardziej podoba niż ori Rline cały w kolor. Co do pakietu to idź do ASO... :grin: jeden próg 1500 zł :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zagladąłem, a tu praca wrze :kox:

bedziesz dzisiaj na zakończeniu sezonu?

Jak praca wrze? :grin: nic się nie dzieje... Aktualnie koło zimowe zmienia kolor i tyle... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pakiet r-line wchodzi przedni zderzak? Tylko skorupa? Reszta czyli gril i kratki pasują ze zwykłego?

Progi boczne? Zakłada się bez problemu? Na te co teraz? Jakieś kołki czy taśma?

I tylne ciemniejsze lampy??

Fajnie ten wózek wyglada :) jakie koło przymierzałes....poka poka...

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIĘKNY - no i tak własnie powinien wyglądać CC - gratki furki - gustowna i lepsza od nie jednego nudnego audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pakiet r-line wchodzi przedni zderzak? Tylko skorupa? Reszta czyli gril i kratki pasują ze zwykłego?

Progi boczne? Zakłada się bez problemu? Na te co teraz? Jakieś kołki czy taśma?

I tylne ciemniejsze lampy??

Fajnie ten wózek wyglada :) jakie koło przymierzałes....poka poka...

1. Zderzak przedni Rline: raczej skorupa zderzaka w całości, albo szukaj u amerykańców samej dokładki. Mi udało się wyrwać taki właśnie zderzak z dokładką oryginalną, bo to nie jest laminat tylko to samo co materiał na zderzaku (albo dobrej jakości dokładka identyczna jak dolna część oryginalnego zderzaka Rline), więc w przypadku moim nie było problemu z mocowaniem osłony pod silnikiem - tym różni się oryginalny zwykły zderzak od zderzaka Rline, trzeba taką mniejszą plastikową część łączącą osłony przy dokładce. Reszta z wyposażenia zderzaka pasuje P&P, zero problemu. Aby tylko kupić taki jak masz wyposażony swój czyli sprysk, czujniki itp. Jest dużo Rline bez spryska lub bez czujek :facepalm: Mi trafił się ten mój za uwaga uwaga... 280 zł :decayed: Koleś nie wiedział co ma, sprzedał jak seryjny zwyklak :decayed:

2. progi Rline: zdejmujesz swoje dotychczasowe progi, one są montowane na kołeczkach i w te same miejsce montujesz Rline, te same otwory itp. najlepiej kołeczki kupić w ASO nowe, bo przy demontażu one pękają. Ale co do progów uczulam, że zakup kompletnych progów Rline używanych to meeeegaaaa problem. Albo koszt który zabija i jest niewiele niższy niż ceny w ASO - jeden próg kompletny w ASO (z maskownicami pod podnośnik do zmiany kół), to koszt jedynie 1400 zł za... sztukę :kox: A ceny allegro jak już znajdziesz to coś koło 800-900 zł za sztukę :wink: Albo uszkodzone tak że nic z tym nie zrobisz i bez maskownic, a jedna maskownica w ASO koło 150-200 zł :decayed: zależy która. Ogólnie temat rzeka... Ja progów szukałem 4-5 miesięcy. Ale wyrwałem 2 sztuki z 3 maskownicami za połowę ceny jednej sztuki w ASO :decayed: i dokupiłem jedną maskownicę - akurat tą tańszą w ASO, bo na allegro itp. nigdy nie znajdziesz :wink:

3. lampy tył są ciemniejsze, ale ja sobie odpuściłem... konia z rzędem temu kto to widzi, a znaleźć to na allegro i w dodatku za ceny kosmiczne... odpuściłem :wink:

4. jeszcze błotniki mają znaczki Rline - oczywiście naklejane :wink: U mnie na błotniku jest oem+ zamiast Rline. No i we wnętrzu kieronica jest inna i pedały mają nakładki...

Są też całe pakiety Rline do kupienia na allegro do tego auta - masz tam wszystko do CC Rline, za... 12 000 zł :grin:

A tu foto z przymiarki felg 20'':

10799650_812257732150954_1443414397_n.jp 10811663_812257702150957_1334855657_n.jp

PIĘKNY - no i tak własnie powinien wyglądać CC - gratki furki - gustowna i lepsza od nie jednego nudnego audi

Dzięki :wink:

Edytowane przez rafalekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...