Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VW B6 CC white gold ComfortCoupe oem+ :)


rafalekx

Rekomendowane odpowiedzi

rafalekx - taką bidę :facepalm: to ja bym pod jakimś starym magazynem zostawił - niech zabierają na złom:naughty: Powiem szczerze, że jak szukałem teraz auta, to przymierzałem się do CC właśnie i jak dla mnie super autko - miejsca jest naprawdę sporo, bagażnik nie mały. Mnie zaskoczyło bardzo pozytywnie.

Co do samego park assist'a, to jak dla mnie mało warte dziadostwo. Testowałem to kilka ładnych razy w A7 i powiem, że wszędzie tam, gdzie PA nie dał rady się wcisnąć, ja stawiałem auto i zostawało mi sporo wolnego miejsca. Niestety to dziadostwo na auto wielkości A7 potrzebuje około 2m więcej:doh:

Nie wiem, jak to ma pomagać w parkowaniu np w zatłoczonym mieście, ale to szczegół:kox:

Przymierzałeś się do CC a kupiłeś A7? :decayed:

Nie nie - A7 mam okazję jedynie testować. Gdyby stać mnie było na zakup A7, to na pewno nie oglądał bym CC jako jakiejkolwiek alternatywy :decayed: Ja potrzebuję auto, którym czasem przewiozę jakąś szafkę, fotel, albo coś innego do pokoju dla dziecka, czy małżonce, więc kupiłem A6C6 Avant po-lift.

Potwierdzam jednak, że w CC jest naprawdę spora ilość miejsca, zarówno z przodu, jak i z tyłu :thumbup1: Wsiada i wysiada się również bardzo sprawnie jak dla mnie (mam 178cm), bo kanapy nie są jak w BMW pochyłe, a bardziej proste, jak w Audi. Wysokie osoby jednak mogą mieć z tyłu problem, ale to akurat nie jest dziwne :)

Bardzo fajne autko i powiem szczerze, że gdybym miał wybierać pomiędzy B8 FWD, a paskiem CC, to raczej A4 bym nie kupił.

hehe :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny samochód. Te Paski zawsze mi się podobały. Wizualnie super a co do wyposażenia nie ma co się czepiać bo ma wszystko z czego się korzysta. Trochę bez sensu wpychać do samochodu wszystko co oferuje fabryka byle tylko mieć. Bezawaryjności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak to szkoda, że nie masz Auto-Holda w 2008r. kosztowało to ~300-400zł a bardzo fajny i użyteczny bajer i zaślepka mniej.

do listy możesz dołożyc jeszcze tempomat nawet zwykły nie mówię już o aktywnym,

Auto-Hold przy elektrycznym ręcznym jak dla mnie ogromnej różnicy nie robi, jedynie wymaga to od kierowcy wciśnięcia guziczka po zatrzymaniu, a ruszanie już nie. Więc to czy wcisnę guzik na wzniesieniu czy nie w przypadku gdy auto może mi się cofnąć bez niego jest tą ogromną różnicą :wink: Już pomijam otwieranie drzwi, rozpinanie pasa, gaszenie auta.

Bardzo fajne autko i powiem szczerze, że gdybym miał wybierać pomiędzy B8 FWD, a paskiem CC, to raczej A4 bym nie kupił.

hehe :decayed:

właśnie przed takim wyborem stałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny egzemplarz. O ile nie jestem fanem Passatów o tyle CC naprawdę im się udał. Najbardziej i tak podoba mi się felga - jest mega konkretna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę inaczej, ładne nogi na zdjęciu :decayed:

mi też się podobają :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę inaczej, ładne nogi na zdjęciu :decayed:

mi też się podobają :naughty::decayed:

+1 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na passata to nie głupia:grin:

Muszę się z Kowim zgodzić, passat daje radę:naughty: ehm, znaczy B6 CC:decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę inaczej, ładne nogi na zdjęciu :decayed:

mi też się podobają :naughty::decayed:

+1 :kox:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to szczęście widzieć w realu razem z tymi nogami :decayed:

CC robi robotę i poważnie myślę o tym aucie za rok jak bym sprzedał E39.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razem z tymi nogami :decayed:

skąd wiesz, że to te same :decayed: A skoro mowa o nogach i CC to wrzuciłbym tu takie jedno foto bardzo ścisło powiązane z tym tematem... ale muszę zapytać właścicielki... nóg oczywiście :decayed:

Wczoraj CC wiozło kolejny raz do ślubu. Pan młody wolał jechać moim CC niż S8 D3 z dużą mordą :decayed:

Niżej foto pstrykane kalkulatorem na szybko (sorry za jakość), a w tle S8 "za kratkami" :decayed: Nawet na plac go nie wpuścili :decayed:

201307261135x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto samo na siebie zarabia ładnie:decayed:

Miałem propozycję betą jechać na ślub ale termin miałem zajęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto samo na siebie zarabia ładnie:decayed:

Miałem propozycję betą jechać na ślub ale termin miałem zajęty.

Bardziej po koleżeńsku :wink: niż na zarobek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razem z tymi nogami :decayed:

skąd wiesz, że to te same :decayed: A skoro mowa o nogach i CC to wrzuciłbym tu takie jedno foto bardzo ścisło powiązane z tym tematem... ale muszę zapytać właścicielki... nóg oczywiście :decayed:

Wczoraj CC wiozło kolejny raz do ślubu. Pan młody wolał jechać moim CC niż S8 D3 z dużą mordą :decayed:

Niżej foto pstrykane kalkulatorem na szybko (sorry za jakość), a w tle S8 "za kratkami" :decayed: Nawet na plac go nie wpuścili :decayed:

http://s21.postimg.org/v8m3bi0mb/201307261135x.jpg

za***iste foto, bombonierka robiles? :grin:

dobra koniec sie podniecania tym padalcem, mozna zamknac chlopak i tak juz nie bedzie wiecej nic rezal :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iste foto, bombonierka robiles? :grin:

dobra koniec sie podniecania tym padalcem, mozna zamknac chlopak i tak juz nie bedzie wiecej nic rezal :facepalm:

:decayed: deską klozetową...

Ty jak odkupisz dorezasz jak należy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iste foto, bombonierka robiles? :grin:

dobra koniec sie podniecania tym padalcem, mozna zamknac chlopak i tak juz nie bedzie wiecej nic rezal :facepalm:

:decayed: deską klozetową...

Ty jak odkupisz dorezasz jak należy :decayed:

no taka rola moja ze musze po was odgruzowywac :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal auto zacne mowilem Ci juz tow Bukowinie... sciemnij wszystkie szyby delikatnie... doda to elegancji i to sporo :)

Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciemnij wszystkie szyby delikatnie... doda to elegancji i to sporo :)

Jedno wyklucza drugie :decayed:

dokładnie :decayed:

Sorry talib ale ściemy nie będzie, to nie w moim stylu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to je za padło łooo paaanie:grin:

nie no dobrze koło pasi do budy i buda do krawata:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...