Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VW B6 CC white gold ComfortCoupe oem+ :)


rafalekx

Rekomendowane odpowiedzi

czyli tylny zderzak w R-line jest taki sam jak w zwykłym?

W przedlifcie na bank, nie wiem jak to jest w polifcie :wink: No chyba, że ja i miliony osób na świecie nie zauważa różnicy? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki bardzo za mega wyjasnienie...lampy też odpuszczam...

a felga miodnie....tylko kurcze nie wyglada na 20"...

pytanie jak spadnie komfort...

p.s. poszukiwania czas zacząć... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na gwincie i 19'' teraz już 2 sezon i mam mega komfort. Jeśli planujesz wkładać do tego zawiasu co masz u siebie to 20'' będzie jak koza. Albo inaczej to podregulujesz żeby auto bardziej siadało. Jak dla mnie tam nawet 19 będzie mega kozowato. Ja przy gwincie skręconym mega w dół mam wrażenie kozy u siebie :decayed:

Edytowane przez rafalekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na gwincie i 19'' teraz już 2 sezon i mam mega komfort. Jeśli planujesz wkładać do tego zawiasu co masz u siebie to 20'' będzie jak koza. Albo inaczej to podregulujesz żeby auto bardziej siadało. Jak dla mnie tam nawet 19 będzie mega kozowato. Ja przy gwincie skręconym mega w dół mam wrażenie kozy u siebie :decayed:

bo Ty już zboczony jesteś... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na gwincie i 19'' teraz już 2 sezon i mam mega komfort. Jeśli planujesz wkładać do tego zawiasu co masz u siebie to 20'' będzie jak koza. Albo inaczej to podregulujesz żeby auto bardziej siadało. Jak dla mnie tam nawet 19 będzie mega kozowato. Ja przy gwincie skręconym mega w dół mam wrażenie kozy u siebie :decayed:

bo Ty już zboczony jesteś... :)

:decayed: mi jeszcze daleko do tego zboczenia... ale lekkie nagięcie psychiki jest :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie felgi z merca jakoś małe wyglądają ;p to są te od jacka tak ? to za zderzak malutko dałeś ;) ja na szczęście zderzak też już mam tylko teraz progi mi zostały ;p a co do lamp, może warto by było spróbować psiknąć bezbarwnym z odrobiną czarnego koloru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie felgi z merca jakoś małe wyglądają ;p to są te od jacka tak ? to za zderzak malutko dałeś ;) ja na szczęście zderzak też już mam tylko teraz progi mi zostały ;p a co do lamp, może warto by było spróbować psiknąć bezbarwnym z odrobiną czarnego koloru ?

Tak Jacka :wink: No właśnie nie rzuciły mnie na kolana na żywo :decayed: autko w dodatku "najeżone" bo nie dało się ugnieść i pojeździć. Mam całą zimę na to... pomyślę. A Ty Bodek sprzedałeś swoje? Jakiś plan na nowe koła jest? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kół, hm najpierw muszę moje sprzedać. Mam ważniejszy priorytet w postaci zawieszenia :naughty:

Żebyś tylko nie wysadził go w... powietrze... :grin: Ja zostaję przy gwincie :decayed: I chyba też odwiedzę kowala :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że ja i miliony osób na świecie nie zauważa różnicy? :decayed:

ja też chyba należę do tych milionów osób :decayed: ale to trochę dziwne jest.. no ale przynajmniej takiej podczas dokładania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepny wóz własnie bedzie CC - R-line ,

Mega auto szczególnie w pakiecie R-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepny wóz własnie bedzie CC - R-line ,

Mega auto szczególnie w pakiecie R-line

Możliwe, że latem przyszłego roku auto będzie do sprzedania, obserwuj temat :decayed:

:kox::kox:

jozek spokojnie, fotka robiona z rąsi na szybko. Myślę, że zbiorę się wreszcie na jakieś cykanie ze statywu i nowym szkiełkiem :D Szkoda tylko, że na aucie setup zimowy... ale i tak odmieniony względem poprzednich lat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne :) Szukałem CC zamiast a4 b7, różnica w cenie tylko kilka tysi ale jednak kilka tysi zostało w kieszeni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych kołach z mercedesa będzie wyglądał rewelacyjnie...moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych kołach z mercedesa będzie wyglądał rewelacyjnie...moim zdaniem.

Może i tak, ale kółka zostają te co są. Na żywo aż takiej piorunującej różnicy nie widziałem, a poza tym uznałem, że nie będę kombinował. Możliwe, że autko będzie na sprzedaż w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos do hamowania by sie przydało lepszego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos do hamowania by sie przydało lepszego...

Głównie jeśli chodzi o estetykę/wygląd pod felgą to tak. Bo ogólnie to co jest ori radzi sobie wystarczająco. No może czasami jak przeginam latem to myślę że przydałyby się lepsze :wink: Nawet były przymiarki do zakupu... Ale może nowy właściciel sobie dołoży. Mi się już nie chce chyba :decayed: tym bardziej, że kilka miesięcy temu wpadły nowe tarcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to okazało się ze sąsiad ! :)

Autko super prezentuje sie na zywo :)

Wiecznie sie zastanawiam jak na tym gwincie wjezdzasz do naszego garazu :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...