Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VW B6 CC white gold ComfortCoupe oem+ :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sorry talib ale ściemy nie będzie, to nie w moim stylu :wink:

W radzyniu wszyscy na ściemie jeżdżą :grin::grin:

auto fajne.. dużą masz ratę miesięczną ? :grin::grin::grin::grin::grin::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
  • Autor
auto fajne.. dużą masz ratę miesięczną? :grin::grin::grin::grin::grin::naughty::naughty::naughty:

Ostatnio na MajóVWce koleś przyjechał nóweczką poliftową CC i pytałem go ile dał, a on: "parę paczek miesięcznie, a Ty?" :grin: głupio mi było powiedzieć, że nic miesięcznie... :decayed: chwila strachu i jest :grin:

Opublikowano
auto fajne.. dużą masz ratę miesięczną? :grin::grin::grin::grin::grin::naughty::naughty::naughty:

Ostatnio na MajóVWce koleś przyjechał nóweczką poliftową CC i pytałem go ile dał, a on: "parę paczek miesięcznie, a Ty?" :grin: głupio mi było powiedzieć, że nic miesięcznie... :decayed: chwila strachu i jest :grin:

mama ma mama da
Opublikowano
  • Autor
mama ma mama da

he? GDDKiA? Czy Hanka i jej Stołeczna wieś? :decayed:

:co: kto jak kto ale Ty chyba wiesz, że nic z tych rzeczy... :facepalm:

Opublikowano

rafalekx - zapytałeś jak siur, to CI jak siurowi odpowiedział:naughty::decayed: Gentlemani o pieniądzach nie rozmawiają :wink:

Opublikowano
  • Autor
rafalekx - zapytałeś jak siur, to CI jak siurowi odpowiedział:naughty::decayed: Gentlemani o pieniądzach nie rozmawiają :wink:

co ma piernik do wiatraka? :decayed: zwykła koleżeńska gadka dwóch kolesi na zlocie... takich "gentelmenów" którzy na zlotach o niektórych sprawach nie rozmawiają to ja omijam szerokim łukiem :whistling:

Opublikowano

Żartuję oczywiście - zrozumiałem że to z ziomkiem rozmawiałeś :wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

jak bedziesz rezal aktywny tempomat to daj cyna bo tez bym wyrezal :P Graty auta , i mamy juz chyba dwa CC na a4-klubie :P:decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Bieda aż piszczy, kratki nie świecą :wink:

Dobre koło i całkiem konkretna gleba - a dalej toczy się jak marzenie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Pffff hahaha jaki słitaśny komentarz:kwiatek:

Lepiej załóż temat o swoim paździochu :decayed:

Opublikowano

Po remoncie :decayed: przynajmniej lawety nie potrzebuje :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:wink: remont remontem, słuszny rozmiar felg byś wreszcie kupił :decayed:
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Zawsze mnie to ciekawi, to napisze

Przy otwieraniu drzwi zawsze delikatnie opuszczają sie szyby? A jak zima czasem szyba zamarznie? Albo gorzej- cos sie spierdzieli?

Kiedy ona sie uchyla? W trakcie łapania za klamke?

Jakos mnie to nurtuje, i jednocześnie bardzo podoba, zwłaszcza w podobnym aucie- MB cls-ie

Opublikowano

jak pociągniesz za klamkę i zamek "puści" drzwi to szyba się uchyla, w A5 jest to samo. w zimie mi jeszcze nie zamarzło i nic się nie spierdzieliło :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dawno mnie tu nie było więc... coś tam się dzieje małymi kroczkami. Ale jeszcze odpowiadając na pytania wyżej:

Zawsze mnie to ciekawi, to napisze

Przy otwieraniu drzwi zawsze delikatnie opuszczają sie szyby? A jak zima czasem szyba zamarznie? Albo gorzej- cos sie spierdzieli?

Kiedy ona sie uchyla? W trakcie łapania za klamke?

Jakos mnie to nurtuje, i jednocześnie bardzo podoba, zwłaszcza w podobnym aucie- MB cls-ie

Otwierając autko z kluczyka wszystkie szyby opuszczają się lekko do dołu, żeby wyjść z uszczelki. To samo w przypadku jak wyciągamy kluczyk ze stacyjki i jak przy otwartym aucie lekko pociągniemy za klamkę dana szyba idzie lekko w dół (bo przy otwartym aucie po kilkudziesięciu sekundach szyby się same domykają. A poza tym nawet jak szyba nie opuści się tak szybko jak my otworzymy drzwi to uszczelki są tak jakby ponacinane w miejscy zakończenia szyb i przy gwałtownym szarpnięciu szyba lekko wypycha uszczelkę. I nic się z nią nie dzieje. Zimą zero problemu. Szyby zawsze się opuszczają. Nie miałem problemu, nawet przy -30 i ponad.

A tu foteczka z wyjazdu na zlot w BT:

DSC4283yzsmall.jpg

No i małe zmiany:

Dymione kierunki i halogeny:

20140501_161047.jpg 20140501_160405.jpg

A tak poza tym to eksploatacja nowe tarcze klocuchy (dzięki TOM77 :wink:) itp.

No i najważniejsze dużymi krokami zbliża się trochę grubszy mod :whistling:

Opublikowano

Auto w bukowinie widziane lecz ciebie nie widziałem, gdzie się ukrywałeś? :naughty:

Opublikowano

No i najważniejsze dużymi krokami zbliża się trochę grubszy mod :whistling:

sprzedajesz? :decayed:

Opublikowano

Razem ze mna Rafał obkleja auto w różowym macie ;)

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czy nie parkujesz ostatnio przed Toyotom w Markach?

Opublikowano
  • Autor
Auto w bukowinie widziane lecz ciebie nie widziałem, gdzie się ukrywałeś? :naughty:

Wstydziłem się ujawnić, że ja to ten od passata :decayed:

Czy nie parkujesz ostatnio przed Toyotom w Markach?

A no parkuję :wink: Rozbudowuję im lakiernię, a bardziej pilnuję podwykonawcy :wink: A Ty tam bywasz?

sprzedajesz? :decayed:

jeszcze nie mimo częstych wizyt w Toyocie :grin: mod mod taki na który mnie wszyscy namawiali :whistling:

Razem ze mna Rafał obkleja auto w różowym macie ;)

Tak tak to będzie kolejny gruby mod :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.