Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tez bym chciał żeby takie coś czekało u mnie na montaż :kox:

Opublikowano
  • Autor
Tez bym chciał żeby takie coś czekało u mnie na montaż :kox:

Działaj ;-)

Opublikowano

Stano sory ale ciezkli weekend z mną. wczoraj miałem maraton (cały dzien zeszło ) a dzisiaj miałem czas dla moich dziewczyn.

Jutro sie zdzwonimy. Ledyy GIT :)

Opublikowano
  • Autor
Stano sory ale ciezkli weekend z mną. wczoraj miałem maraton (cały dzien zeszło ) a dzisiaj miałem czas dla moich dziewczyn.

Jutro sie zdzwonimy. Ledyy GIT :)

Wybaczuje ;-) Rodzinka najważniejsza

Ledy Ci jutro podwioze i przy okazji te boczki Ci zostawie. A no i Audi zostaje u mnie. Muszę ją mocno dopieścić i może w przyszłym roku dopiero zmienie.

---------- Post dopisany 11-10-2013 at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany 06-10-2013 at 23:49 ----------

Kolega pobawił się trochę VT. Co myślicie o takim zestawieniu? Dla mnie świetnie bo kolor kół ma nawiązywać do koloru skór. Duże srebrne zaciski i tarcze 365mm będą za***iście wyglądać za tymi kołami. Dach czarny więc i relingi by trzeba czarne. Lusterka jednak muszą zostać srebrne. Znaczek Audi w kolor felg. Myśle jeszcze o tych srebrnych wnękach lamp co się przeważnie na czarno maluje żeby w kolor felg zrobić. Może jeszcze halogeny okleić choć po głowie chodzi mi zderzak od DTM.

22b9c9e59b68f9femed.jpg

a11e8b30e5c86ffdmed.jpg

Opublikowano

Ze środkami lamp to bym się wstrzymał. :wink: Kolorek felg nawet, nawet... Tak czy tak to eksperyment i trzeba uważać żeby nie przesadzić. :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Ze środkami lamp to bym się wstrzymał. :wink: Kolorek felg nawet, nawet... Tak czy tak to eksperyment i trzeba uważać żeby nie przesadzić. :naughty:

No no. Tak jak dłużej patrze to jednak lampy w czerń.

Opublikowano

jestem za , sam mam srodki ( same hokeje ) w czerni , a juz widzialem ze chciales cale czarne srodki :

View image: DSC 8718

u mnie wyglada to tak :

View image: 2013 10 08 10 33 56

Opublikowano

środki lamp na czarno będą ładnie się komponować z dachem i grilem:thumbup1:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Koła 19ki ze zdjec na sprzedaz. 3300zl za komplet. PW

---------- Post dopisany 30-10-2013 at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany 25-10-2013 at 22:53 ----------

Wczoraj przyszły stabilizatory od RS4 :D Ciekawe czy zmiana będzię taka jak mówią.

Opublikowano
:good: Też kiedyś o tym myślałem ale jakoś mi przeszło tylko ciekawe na jak długo... :grin:
Opublikowano
  • Autor
:good: Też kiedyś o tym myślałem ale jakoś mi przeszło tylko ciekawe na jak długo... :grin:

No Ja zaryzykowałem. Zobaczymy czy się opłacało :)

Opublikowano

Ostatnio z ciekawości wrzuciłem slinowy na tył, było 16mm jest 18mm. Różnica od razu zauważalna na duży plus, auto nie pracuje na boki tak głęboko. Też miałem ochotę zakładać RS'y, ale nie wiem czy nie za sztywno by było, daj znac jak już zamontujesz.

Opublikowano
  • Autor
Ostatnio z ciekawości wrzuciłem slinowy na tył, było 16mm jest 18mm. Różnica od razu zauważalna na duży plus, auto nie pracuje na boki tak głęboko. Też miałem ochotę zakładać RS'y, ale nie wiem czy nie za sztywno by było, daj znac jak już zamontujesz.

No własnie nastąpiła pomyłka i złe zamówione.

Opublikowano

Widziałem temat, szkoda :kwasny:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jakiś czas temu kupiłem od usera z forum ledy już w kloszach b7. Mówił że są do poprawek, ale ich stan po rozpakowaniu był fatalny także trochę na mine wpuścił. Finał finałów dzięki Karolowi udało się je zreanimować. Poprawił wszyskie styki, wymienił ledy i taki oto efekt. Na dniach montaż :D

c78cbc4bcafeed70med.jpg

Opublikowano
Jakiś czas temu kupiłem od usera z forum ledy już w kloszach b7. Mówił że są do poprawek, ale ich stan po rozpakowaniu był fatalny także trochę na mine wpuścił. Finał finałów dzięki Karolowi udało się je zreanimować. Poprawił wszyskie styki, wymienił ledy i taki oto efekt. Na dniach montaż :D

http://images64.fotosik.pl/426/c78cbc4bcafeed70med.jpg

:kox:

Opublikowano

czyli auto zostaje jak na razie ???

Opublikowano
  • Autor
czyli auto zostaje jak na razie ???

No tak. Trafi sie ktos z gotowką to sprzedam ale niechetnie. Ogloszen nie robie

Opublikowano

to super, a ja już śmigam z quattro , pierwsze a6 c6 2.0 tdi z quattro . Teraz tylko czekam na pierwszy śnieg

Opublikowano
  • Autor
to super, a ja już śmigam z quattro , pierwsze a6 c6 2.0 tdi z quattro . Teraz tylko czekam na pierwszy śnieg

Jakim cudem Ci 240PS wypluło? szok

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.