Skocz do zawartości
IGNOROWANY

likwidacja znaczkow na tylnej klapie


rocco26l

Rekomendowane odpowiedzi

odwrócić samochód znaczkami do słońca na 3-4 godzinki i znaczki same schodzą :decayed:

ostatnio usuwałem znaczki znajomemu z czarnej b3 '91, jak by kumpel nie był leniwym dziadem to by ślad nie został, wystarczyło nawet śmiesznym Tempo przelecieć i ładnie by się wyrównało.

Nie wiem jaka w tym filozofia, ale ten znajomy jak zobaczył jak mi to idzie, stwierdził, że banał, no i zdjął znaczek z klarem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja tak zrobiłem znaczki usunąłem lekko nożykiem i odeszły... ale klej jest nie do usunięcia - próbowałem rozpuszczalnikiem, grzałem, zmywaczem do paznokci i nic ciągle tak samo nawet papier ścierny nie dał rady.. po grubszych oględzinach okazało się że jest uszkodzony klar przez klej i się wżarło jedno w drugie klapa do malowania :decayed:

Miałem to samo- zrobiłem tak jak pisałem wcześniej i niestety zostały ślady bo klar uszkodzony :facepalm: od kleju i pod słońce to widać- czarny lakier w B6 jest masakrycznie słaby i bardzo się rysuje :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jakąś fotę? zastanawiam się jeszcze co będzie lepsze . wyrzucić wszystko łącznie ze znaczkiem :audi: , czy robić go w macie , lub ewentualnie zostawić go tak jak jest .

Wrzucę fotkę niedługo. :audi: potraktowałem plastidipem i jest :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jakąś fotę? zastanawiam się jeszcze co będzie lepsze . wyrzucić wszystko łącznie ze znaczkiem :audi: , czy robić go w macie , lub ewentualnie zostawić go tak jak jest .

Wrzucę fotkę niedługo. :audi: potraktowałem plastidipem i jest :thumbup1:

super. :banan: ściągałeś znaczek :audi: do malowania ? czym go na nowo kleiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej je na nowo przykleić. Ja u siebie nie mam znaczków a wolałbym chyba je mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadm tylko znaczek audi, napisy odkleiłem i wygląda dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem problemu ze zdjęciem znaczków, ale jazdy zaczęły się robić z klejem. Usunąłem go rozpuszczalnikiem ( do klei itd. ) + gąbka taka do naczyń. Zeszło ale lakier jest jakiś taki wypłowiały ( bielszy ). Wypolerowałem tempo i to samo ;|

Jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj zamtowić papierem 2500 wodnym i wypoleruj używając pasty G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 nie mam wprawy w polerce, a po drugie slyszałem, że ciężko ogarnąć ręcznie lakier po papierze :) ...

Chyba oddam go w ręce kolesia, który robi polerki i zobaczymy jak wyjdzie po maszynie ..

100 zł za polerowanie całego auta to dobra kwota ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 nie mam wprawy w polerce, a po drugie slyszałem, że ciężko ogarnąć ręcznie lakier po papierze :) ...

Chyba oddam go w ręce kolesia, który robi polerki i zobaczymy jak wyjdzie po maszynie ..

100 zł za polerowanie całego auta to dobra kwota ?

Kwota dobra ale ciekawe jak to bedzie zrobione.

Swoje auto polerowałem sam na raty tzn. nie jednego dnia wszystko

Zapierdziel aby to dobrze zrobić.

Jakbym komuś miał tak robić to 100zł za mało

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za polerkę śmiesznie mało , tyle to biorą za polerowanie 1 lampy. 300-400zł za polerkę biorą . 100 to za nałożenie wosku można wziąć . :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok mam firmę zajmującą się kompleksową kosmetyką aut na całą Polskę.

Podjadę i popytam ile polerka za cały auto, a ile za samą klapę jeśli to pierwszej wyjdzie powyżej 250. Ale niby mają promocje od 200 teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedz do lakiernika. Ja za zdjęcie znaczków z polerką dałem 20 zeta na piwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w sklepach dla lakierników można kupić specjalny krążek do usuwania resztek kleju po emblematach, listwach itp. Zakłada się go do wiertarki, nie raz używałem i wyprzedzę pytania kolegów, nie rysuje lakieru ;) Koszt to ok. 20-30 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...