Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja i serwis przekładni kierowniczcej Wrocław


Kwaśniewski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ponieważ mój "magiel" cieknie postanowiłem się tym zająć, szukałem na forum, ale nigdzie nie było żadnego konkretu jeśli chodzi o polecany warsztat regenerujący/serwisujący przekładnie kierownicze, więc poszukałem w google i na wielu forach polecają tą firmę: AUTO SERVIS M.Kasprowiak ul. Krakowska 30 , czy ktoś korzystał z ich usług i może podzielić się opinią?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robilem 2 tygodnie temu maglownice z tej aukcji ---> PRZEKLADNIA KIEROWNICZA AUDI A4 A6 A8 MAGLOWNICA (3228356434) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ja w Poznaniu robiłem co prawda ale pełna profeska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się dowiedziałem wyżej wymieniona firma przeniosła się na Metalowców 25, może ktoś z forumowiczów robił tam "magiel" ? Jakie polecieli byście jeszcze warsztaty zajmujące się przekładniami kierowniczymi we Wrocławiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem firmę automania z Mirkowa k/Wrocławia, serwis obejmował demontaż i montaż oraz uszczelnienie przekładni kierowniczej, wymiana cieknącej pompy wspomagania, ustawienie zbieżności, robota została zrobiona w ciągu jednego dnia, auto odstawiłem rano, a koło 14:30 było gotowe. Jeśli chodzi o wrażenia to czuję że kierownica chodzi lżej przy manewrach parkingowych, a auto pewniej się prowadzi, no i nie ma już wkurzającego piszczenia przy skręcaniu, coś ala ocieranie gumy o gumę. Gwarancji dostałem 24 miesiące na pompę i "magiel". Czy przekładnia o numerze 8D1 422 072 Q ma tłumik drgań? Poniżej kilka fotek.

5drn.th.jpg

aius.th.jpg

3ahl.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...