Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wcześniej czaiłem się na dwie inne budy robione na RS'a, ale dobrze, że się nie udało, bo się okazało, że tylne błotniki były rezane z przednich i rzeźbione ze szpachli :decayed:

czy to sedany jakieś były?

Opublikowano

Prawda jest taka ,że co by nie wsadził to za jakiś czas i tak będzie mało :grin:

Opublikowano
  • Autor
Wcześniej czaiłem się na dwie inne budy robione na RS'a, ale dobrze, że się nie udało, bo się okazało, że tylne błotniki były rezane z przednich i rzeźbione ze szpachli :decayed:

czy to sedany jakieś były?

czailem się na jednego sedana i jednego avanta :decayed:
Opublikowano

Max i poważnie body to laminat? Jeśli tak jak to jest połączone? Wogóle masz jakieś felgi 10j żeby przymierzyć, ciekawi mnie czy ładować błotniki z rs-a czy wstawiać poszerzenia z jdm-a :eusathink:Boję się że rs może być za mało szeroki:thumbdown:

Opublikowano
Max i poważnie body to laminat? Jeśli tak jak to jest połączone? Wogóle masz jakieś felgi 10j żeby przymierzyć, ciekawi mnie czy ładować błotniki z rs-a czy wstawiać poszerzenia z jdm-a :eusathink:Boję się że rs może być za mało szeroki:thumbdown:
true as shit :grin:
Opublikowano
Max i poważnie body to laminat? Jeśli tak jak to jest połączone? Wogóle masz jakieś felgi 10j żeby przymierzyć, ciekawi mnie czy ładować błotniki z rs-a czy wstawiać poszerzenia z jdm-a :eusathink:Boję się że rs może być za mało szeroki:thumbdown:

Za wąski będzie, tam ponoć dużo więcej miejsca się nie robi.

Opublikowano

Bierz moje prosięta :naughty:

Opublikowano
Max i poważnie body to laminat? Jeśli tak jak to jest połączone? Wogóle masz jakieś felgi 10j żeby przymierzyć, ciekawi mnie czy ładować błotniki z rs-a czy wstawiać poszerzenia z jdm-a :eusathink:Boję się że rs może być za mało szeroki:thumbdown:

szafa, dać ci link do doczytania? :decayed:

Opublikowano
Max i poważnie body to laminat? Jeśli tak jak to jest połączone? Wogóle masz jakieś felgi 10j żeby przymierzyć, ciekawi mnie czy ładować błotniki z rs-a czy wstawiać poszerzenia z jdm-a :eusathink:Boję się że rs może być za mało szeroki:thumbdown:

szafa, dać ci link do doczytania? :decayed:

I ja chcę ;-)

Opublikowano
Max i poważnie body to laminat? Jeśli tak jak to jest połączone? Wogóle masz jakieś felgi 10j żeby przymierzyć, ciekawi mnie czy ładować błotniki z rs-a czy wstawiać poszerzenia z jdm-a :eusathink:Boję się że rs może być za mało szeroki:thumbdown:

szafa, dać ci link do doczytania? :decayed:

Tak też myślałem, że Sid by nie skąpił na laminaty :wink:

Opublikowano
  • Autor
Max i poważnie body to laminat? Jeśli tak jak to jest połączone? Wogóle masz jakieś felgi 10j żeby przymierzyć, ciekawi mnie czy ładować błotniki z rs-a czy wstawiać poszerzenia z jdm-a :eusathink:Boję się że rs może być za mało szeroki:thumbdown:

Te laminaty to tylko taka prowokacja była :decayed: Już poprawiłem wsio :whistling:

Felg 10j nie mam, ale mam takie w planach. Myślę, że spokojnie powinno wejśc przy ET15 :wink:

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

o tu przykład

20x10" 265/25/20" ET 15

IMG_0990.jpg

Opublikowano
:brawo:
Opublikowano

Max a nie chcesz go od razu przemalować póki nie masz innych gratów ?

Opublikowano
  • Autor
Max a nie chcesz go od razu przemalować póki nie masz innych gratów ?

Podam Ci numer konta na PW ;)

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
Max a nie chcesz go od razu przemalować póki nie masz innych gratów ?

Podam Ci numer konta na PW ;)

ok, wyślij ;-)

Opublikowano
Max a nie chcesz go od razu przemalować póki nie masz innych gratów ?

Podam Ci numer konta na PW ;)

:nabijasie:

Opublikowano
Max a nie chcesz go od razu przemalować póki nie masz innych gratów ?

Podam Ci numer konta na PW ;)

:nabijasie:

Nie wiem co tu śmiesznego. I tak nie wysłał ;-)

Opublikowano
  • Autor
Max a nie chcesz go od razu przemalować póki nie masz innych gratów ?

Podam Ci numer konta na PW ;)

:nabijasie:

:polew:

Ja nie wiem co Was tak śmieszy... Nic tylko się cieszyć, że znalazł się bezinteresowny oferent, chcący sfinansować zmianę koloru :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.