Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

Nice :decayed:

po co komu diesel ? :decayed: :decayed:

no ale jak sam Nowak napisal... tak sie nie da jezdzic.

Wiem sam po sobie, moge zrobic niskie spalanie w 2,7 w miescie i trasie, ale... no nie da sie. W momencie jak wyprzedzaja Cie wszystkie flotowe corsy, focusy, to az zal dupe sciska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nxfj.jpg

bzu1.jpg

caws.jpg

8q93.jpg

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

srebrna c6 z bordowym wnetrzem

bordowa c3 z szarym wnetrzem ;)

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

niedlugo mala niespodzianka .... mysle ze w ciagu tygodnia bedzie film

2 screeny z filmu o corvette :)

mbb5.jpg

faaw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c3 widziałem na żywo, pięknie bugotała:kox:

Nowak co kupujesz next? juz wiesz? musi być cos nietuzinkowego, ty nie masz zwykłych aut:decayed:

R8:naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R8 fajne ... tylko ze dostalo baty z rolki tak od ok 40km/h ....

fakt ze bardzo nieduze ... ale jednak 4.2 fsi jedzie ciut gorzej ...

oczywiscie to nie ujmuje w niczym temu autu bo to bardzo fajne i bardzo dobrze wykonane sportowe auto ktore na codzien nadaje sie sto razy lepiej niz vette :) ...

ale R8 napewno nie ... :)

co bedzie ... jeszcze nie wiem

---------- Post dopisany 03-11-2013 at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany 31-10-2013 at 23:27 ----------

Corvette C6 LS2 Z51 6.0 iForged Wheels on Vimeo <-- film o mojej Vettce :) tak na poczatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nuuuda :) Caly czas podobne ujecia i kadry, muzyka kompletnie nie pasuje do materialu, po minucie juz masz dosc, bo nie dzieje sie nic... ale pewnie chlopak sie uczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się podoba tylko za długi, brakuje mi ładnego (!) slajdu w zwolnionym tempie po tym żwirowisku:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nuuuda :) Caly czas podobne ujecia i kadry, muzyka kompletnie nie pasuje do materialu, po minucie juz masz dosc, bo nie dzieje sie nic... ale pewnie chlopak sie uczy :wink:

jestes druga osoba ktora powiedziala ze muza nie pasuje ... inni mowia ze pasuje bardzo i wg mnie pasuje...

zgranie momentow w muzyce z efektami i przejsciami wg mnie jest akurat bardzo fajnie zrobione.

oczywiscie ma prawo sie nie podobac ...

mialo nie byc oklepanego DUBSTEPU ktory jest w 99% tego typu produkcji ...

mnie się podoba tylko za długi, brakuje mi ładnego (!) slajdu w zwolnionym tempie po tym żwirowisku:wink:

szczerze ci powiem ze tez chcialem zeby takie cos bylo ale to wszystko bylo robione troche na wariata ... 6-7h krecenia tylko w tym kilka przejazdow przez most ( wiadukt ? ) we Wroclawiu kolo stadionu ... troche na tym żwirowisku i miedzy pociagami ... w miedzy czasie przeszkadzal normalny ruch, korki oraz ochrona ktora nie za bardzo chciala dac pracowac koledze.... i tekst " prosze nie sypać drogocennym piachem " wiec niestety duzo rzeczy bylo wymuszonych przez ograniczenia...

ja wiem czy dlugi ?

2 minuty z hakiem ... zalozenie wlasnie bylo takie zeby nie byl dluzszy niz 2:30 poniewaz potem tego typu filmy sie nudza ...

idealny film moze nie jest ale mi sie bardzo podoba biorac pod uwage ograniczenia wszystkie ktore wystapily.

idealne filmiki dla mnie robia ...

Loniek’s Videos on Vimeo

wagenwerks’s Videos on Vimeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale ten film to nuda straszna (moze dlatego ze znam profi filmy Linka). Narobiliscie sie i to tyle... Auto fajne...

dzieki :)

masz prawo do takiej opini:

czasem tak wychodzi ...

to tak samo jak z Twoim dolotem APR ... ;)

porobiles a to tylko zbedny gadzet wg innych... ale widzisz Tobie sie podobal :)

podobna sytuacja

chyba chodzilo o Lońka a nie Linka ;)

tez znam jego filmy i wg to jest TOP jesli chodzi o tego typu produkcje

ale mnie ten film nie kosztowal nic ... poza benzyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bracholowi pokazałem ten film na full screen i pytał czy to z nowego nfs czy jakaś inna reklama :decayed:

mi się film podoba, jednak muzyka nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość jakoś tak się nie zgrywa. Muzyka nie pasuje do ujęć. Ujęcia nie pasują do prezentowanego samochodu. Bardzo statycznie i bez "jaja". Brakuje tego czegoś. Auto w poślizgu a muzyka jak na pogrzebie. Kamera zapierda.la a muza jak na stypie. Muza zaczyna przyśpieszać a tu slowmotion.

Takie moje wrażenie o całości :wink:

Co do montażu to się nie znam więc nie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość jakoś tak się nie zgrywa. Muzyka nie pasuje do ujęć. Ujęcia nie pasują do prezentowanego samochodu. Bardzo statycznie i bez "jaja". Brakuje tego czegoś. Auto w poślizgu a muzyka jak na pogrzebie. Kamera zapierda.la a muza jak na stypie. Muza zaczyna przyśpieszać a tu slowmotion.

Takie moje wrażenie o całości :wink:

Co do montażu to się nie znam więc nie wypowiadam.

+1

jak na tak fajne auto to film się nadaje ale do innego Chevroleta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostką tego modelu jest to że na zapalonym silniku na wolnych obrotach stawiamy na silniku pionowo ołówek i on stoi ,potrafi się utrzymać,czego nie potrafi zrobić żaden japoniec ani szwab.

I Szymenia S6 :)

Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2

dodam jeszcze co niektóre S4 ;) 4.2.

foto w 3 poście od góry :)W poszukiwaniu serii w S4 4.2 V8 ;) - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum

ps. auto masz MEGA !! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iste są te Vetty! Miałem przyjemność jeździć podobną - mianowicie Z06 z 2011 roku. Tył napęd + ponad 500KM w manualu to jest to w samochodzie :decayed: na fotelu pasażera leciałem nią ponad 3 paczki, a za kółkiem udało mi się raptem 250 rozwinąć (na 4tym biegu :decayed: )

Fura mistrz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie moja Vette pojawila sie posrednio w motorze... tj opis z aukcji w 100% pasuje do mojego egzemplarza:

- przebieg

- cena

- wyposazenie

- historia carfax i pierwszy wlasciciel

- pakiet z51

ps. zdjecie nie jest mojej vetty

jedyny minus to malo rzetelne podejscie do wyposazenia tzn ... napisane ze licznik mozna przestawiac na km/h jako opcje kupiona w salonie ;))))

wystarczy porownac opis do tego co napisalem na aukcji :) i wiadomo ze to z mojego ogloszenia.

nkg3.jpg

jako ze moja ma z51 to tutaj takie krotkie info co to dokladnie jest ;)

From GM's website

Z51 Performance Package

Performance-oriented package for the Gymkhana/Autocross enthusiast; includes extra cooling, stiffer springs and stabilizer bars, specific shock absorbers, larger brakes with cross-drilled rotors, specific tires and Z51-specific 6-speed manual when ordered with 6-speed manual transmission or performance axle ratio with 6-speed paddle shift automatic. Not available with Magnetic Selective Ride Control.

czyli:

Co zawiera "Z51 Performance Package":

- sztywniejsze sprężyny

- sztywniejsze amortyzatory

- sztywniejsze stabilizatory

- wydajniejszą chłodnicę oleju

- większe nawiercane tarcze hamulcowe

- inaczej zestopniowaną skrzynię biegów

tutaj wiecej jakby ktos chcial poczytac

Z51 Package - What is it??? - Corvette Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość jakoś tak się nie zgrywa. Muzyka nie pasuje do ujęć. Ujęcia nie pasują do prezentowanego samochodu. Bardzo statycznie i bez "jaja". Brakuje tego czegoś. Auto w poślizgu a muzyka jak na pogrzebie. Kamera zapierda.la a muza jak na stypie. Muza zaczyna przyśpieszać a tu slowmotion.

Takie moje wrażenie o całości :wink:

Co do montażu to się nie znam więc nie wypowiadam.

no... ekhm... wlasnie wypowiedziales sie na temat montażu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...