Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyposażenie bagażnika - koło zapasowe, dojazdowe, zestaw naprawczy


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem ORI koła 195/65R15 ale w tą samą wnękę wsadzam zapas 225/45R17 i nawet o większej średnicy całego koła 215/60R16

Ale ty piszesz o zapasie a mnie chodzi o koło dojazdowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie doczytałem, piałem o pełnym zapasie. Przy czym jeśli masz quattro to nie polecam zakładania dojazdówki ale pełne koło i to najlepiej jeszcze dokładnie takiego samego rozmiaru jak pozostałe koła. Chyba że założysz taką dojazdówkę która będzie miała identyczny obwód jak reszta kół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do wyjęcia wkładu bagażnika w wersji Avant wymagane jest zdjęcie bocznych poszyć tapicerki?

Czy wychodzi do góry just like that? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wkład siedzi tylko w kole zapasowym... Co ma boczna tapicerka do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie musisz zdemontować tapicerki bagażnika, żeby zdemontować wkład bagażnika. Nie widzę innej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 1g8 bez pompki i bez kola , mam styropian na calosci itd, jakie kolo musze kupic? dojazdowka czy zwykla 16stka? a4 2005 kombii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 1g8 bez pompki i bez kola , mam styropian na calosci itd, jakie kolo musze kupic? dojazdowka czy zwykla 16stka? a4 2005 kombi

Jeśli chcesz zapas to mam cały zestaw nowych części 1G2/1G3 dla Avanta - kosztował 827zł (oddam w dobrych pieniądzach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile go oddasz? ja mam ten duzy styropian bez pompki i kola potrzebuje najlepiej Kolo


mam 1G8 bez pompki i kola, reszte mam , co tam wejdzie dojazdowka czy normalne zwykle kolo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod zapas czyli 1G2/3 trzeba cały bagażnik wymieniać... I mam właśnie taki komplet:

- wkład bagażnika

- styropian

- śruba prowadząca

- śruba mocująca

- pokrywa

- skrzynka na lewarek

- skrzynka na narzędzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by ktoś miał sam wkład styropianowy do dojazdówki (17" A4B7 Avant)) na sprzedaż to proszę dać znać.

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam pomorze mi ktoś znaleść dojazdówke ? A także co jeszcze potrzebuje. ja mam w smochodzie zestaw naprawczy a chce żeby weszła tam dojazdówka dodam ze jest to avant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na swoje pytanie masz na samym dole w pierwszym poście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wkład styropianowy do pełnowymiarowego koła zapasowego dla sedana i avanta to jest ta sama część, tylko z innym numerem (czy taki wkład z avanta pasuje również do sedana)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wkład styropianowy do pełnowymiarowego koła zapasowego dla sedana i avanta to jest ta sama część, tylko z innym numerem (czy taki wkład z avanta pasuje również do sedana)?

Wystarczy spojrzeć na rozpiski w pierwszym poście - dla 1G2/1G3 wkład do sedana ma oznaczenie 8E5 012 109 a do Avanta 8E9 012 109 C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam pomorze mi ktoś znaleść dojazdówke ? A także co jeszcze potrzebuje. ja mam w smochodzie zestaw naprawczy a chce żeby weszła tam dojazdówka dodam ze jest to avant

Nie lepiej kupić zwykłe koło, u mnie w wnękę wchodzi 235/45/17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S: widziałem te rozpiski i oznaczenia.

Pytanie: czy wkład z avanta (8E9 012 109 C) można przełożyć do sedana (chodzi o pełnowymiarowe koło 16")?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...