Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolorowe wnętrza


janusz_stg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam pytanie: Czy ktoś posiada audi w granatowym kolorze i w granatowym wnętrzu.Jestem ciekawy jak takie wnętrze wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto granatowe OK, ale granatowe wnetrze wyglada kiepsko. Podczas zuzywania sie kierownicy granatowej widac czarna skora, bo niebieska kiepsko polakierowana. Czesto wystepuja z bialymi przelacznikami ktore szybko sie scieraja itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kwestia gustu. Kiere można na nowo obszyć.. rączki pomalować lub wymienić na czarne. Wnętrze w innym kolorze niż nudny i oklepany czarny jest zawsze ciekawsze. Ja mam na przykład jasne wnętrze i sobie bardzo chwalę :wink: Czarne można próbować ratować wrzucając jasną skórę, oklejając listwy lub wrzucając czarną podsufitkę i oszukując się, że ma się Skę :decayed:

Jedyny minus to trudny dostęp do części tapicerki w innych kolorach (ilość fantów ograniczona - kiera, łokieć, 4xel szyby itp będzie ciężko znaleźć), nie mówiąc już o kolizji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam pytanie: Czy ktoś posiada audi w granatowym kolorze i w granatowym wnętrzu.Jestem ciekawy jak takie wnętrze wygląda.

Witam,znalazłem coś takiego http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/szyberdach-listwy-chrom-komplet-szybami-listwy-dekory-drewno-a4-lift-284708/ może to cosik zobrazuje takowe wnętrze.Całkiem nieźle to wygląda według mnie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam pytanie: Czy ktoś posiada audi w granatowym kolorze i w granatowym wnętrzu.Jestem ciekawy jak takie wnętrze wygląda.

obawiam się, że po prostu okropnie ..... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi niebieskie fotele też nie przekonują ,nawet uważałem że reszta niebieska też okropna dopuki dekorów pod kolor foteli i boczków nie zrobiłem i teraz mi się już podoba tak jak jest u mnie ale czarne wnętrza też ok byle by nie sam czarny :decayed:

img1828yb.jpg

img1830xx.jpg

img1833jq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie to u Ciebie wygląda:) choć też jakoś nie byłem przekonany do niebieskiego. Znajomy też ma niebieskie wnętrze i auto, tylko że A6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, naprawdę fajnie Ci to wyszło. Oklejałeś czy malowałeś?

Dzięki :naughty: na początku oklejałem ale nie podobało mi się zbyt jasną okleinę kupiłem (na zamówienie papirus) i zdecydowałem się pomalować, część czarny mat reszta pod kolor uchwytów drzwi i wszystko w miarę się zgrało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...