Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62


Gość Murzyn

Rekomendowane odpowiedzi

A słyszałeś o tym że pracownicy aso mają bardzo duże zniżki ? Nie pomyślałeś może, że to właśnie oni sprzedają te części ?

a czy ja mowilem, ze place pelna cene z ETKI za dana czesc?? nie wydaje mi sie, ze tak mowilem.. co do znizek w ASO owszem sa duze ale nie wynosza ponad polowy ceny.. pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro działa dobrze i jest dobry to nie jest to odrzut i nie pisz chłopie bzdur bo jest wiele osób które handlują ori częściami poza ASO i zapewniam Cię że nie są to odrzuty.

Nikt Ci nie broni serwisować czy kupować czegoś w ASO tylko poprostu pewne rzeczy takiej samej jakości spokojnie można kupić poza ASO i nie trzeba też serwisu do ich zamontowania bo można zrobić to samemu no chyba że wolisz przepłacać po to żeby mieć wpis w książce to juz Twoja sprawa, a jak olej wymieniasz to też leją Ci ten z beczki w ASO :polew: :polew: :polew:

Pewnie płacenie po 120 zł za podpięcie pod kompa też ma sens bo to wkońcu komp serwisowy :gwizdanie: To nic że za te pieniądze kupił byś sobie kabel i mógłbyś sam sprawdzać co się dzieje z autem.No tak ale kabel też z allegro by trzeba kupić a to wbrew Twoim zasadom :good:

Jeszcze takie małe ot. co do Twoich wypocin na temat zakupów w biedronce.Zanim coś napiszesz to pomyśl albo sprawdź pewne rzeczy, idź do biedronki i weź kilka produktów i przeczytaj jaka firma zrobiła ten produkt na zlecenie biedronki i idź do innego sklepu i weź ten sam produkt tej firmy tylko w ich oryginalnym opakowaniu i sprobuj jednego i drugiego i wtedy się wypowiadaj.Nie tyczy się to oczywiście wszystkich produktów ale znajdziesz wiele takich bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie małe ot. co do Twoich wypocin na temat zakupów w biedronce.Zanim coś napiszesz to pomyśl albo sprawdź pewne rzeczy, idź do biedronki i weź kilka produktów i przeczytaj jaka firma zrobiła ten produkt na zlecenie biedronki i idź do innego sklepu i weź ten sam produkt tej firmy tylko w ich oryginalnym opakowaniu i sprobuj jednego i drugiego i wtedy się wypowiadaj

Kupilem raz ketchup... oryginalny byl jakis taki dziwnie gestszy i lepszy w smaku no ale to moja opinia... co do innych produktow.. np. paluszki takie slone... coz tez jakos jak kupie lajkonika to sa bardziej chrupiace i nawet wiecej soli na nich... i tak moglbym wymieniac i wymieniac tych produktow jeszcze duzo... wiec przyklad z towarami z biedronki ci nie wyszedl za bardzo zeby mnie przekonac... co do kabla z allegro... nie chodzi o to, ze on jest z allegro bo moza go dostac takze gdzie indziej.. ale akurat w tym przypadku kupuje kabel.. podlaczam kompa i sie patrze.. o jaki ladny program i jakie ladne literki cyferki lataja... wiec wole zaplacic i niech on sie wypowie....

a co do samej idei przeplacania to na co mam oszczedzac?? do trumny wiecej mam ze soba zabrac?? i bede lezal na lozu smierci i myslal o jezu jak mi ciezko umierac... tyle musze zostawic... a tak co zarobie to wydam i jestem szczesliwy... i nie rozumiem co kogo obchodzi gdzie kupuje.. porzeciez to moja sprawa jak moje pieniadze wydaje.. napisalem juz wyzej.. chcesz kupowac taniej to kupuj.. twoje auto i twoja sprawa.... wiec dlaczego ty nie pozwolisz mi robic tego samego tylko sie przypierdalasz, ze wydaje wiecej niz powinienem??

PS biedronka ma dobre banany.. nie zauwazylem roznicy.. ale to jeden przyklad na kilka innych, ze jednak cena ma wiele wspolnego z jakoscia... i mysle, ze to nie tylko moje zdanie...

Takze wyluzuj czlowieku bo nie wiem co przez ciebie przemawia czy zawisc czy co ale ja i tak bede kupowal w ASO a ty na allegro i ani moje zakupy nie szkodza twoim ani twoje moim.. a prawo do wlasnego zdania mam zagwarantowane konstytucja wiec je wypowiadam.. jesli sie myle to coz... wydam wiecej no ale przeciez jak juz wspomnialem wole wydac niz plakac na lozu smierci, ze nie moge zabrac se soba... takze "luz boliwijski" jak mawial pewien Doktor:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj kilka postów wstecz i odpowiedz sobie na pytanie kto się do czego przypierdziela, kto pisze że coś jest odrzutem nie widząc nawet tego na oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widzialem te czesci.. ale co mi na oko ma byc widac.. przeciez kontrola jakosci nei polega na ogladaniu tylko na przeprwadzeniu testow.. i moim zdaniem to sa odrzuty.. wiec daruj sobie ogladanie na oczy... bo naprawde zaczne sie przypierdzielac.... ja nei chce czesci z allegro... zostawiam je wam.. tak jestem glupi bo wygladaja identycznie wiec sa ok. koniec tematu z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc skoro nie masz pojęcia to po co wywołujesz głupią dyskusję.

Jak bym osobiście nie sprawdzał to bym się nie wypowiadał, a tam kupowałem, porównywałem z ori z ASO, sprawdzałem na kompie temp. i wszystko było i jest z tymi termostatami do dziś ok.

Do biedronki też w firmie sprzedajemy pewne rzeczy i poza opakowaniami i ceną towar nie różni się niczym.

Więc bez sensu ta dyskusja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj panowie, panowie ... to nie temat o biedronce ani o jakiś ketchupach :shocked:

Skończcie z tym bo moderatora wkur@#&ie i polecą "żółte" kartki :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie termostatu i w dodatku czujnikow... ASO wyczytalo z kodow wyposazenia, ze moje auto ma wzmocniona chlodnice gdyz jest przeznaczone na rynki "krajow goracych" i stad problemy z dogrzaniem go w zimie.... to tyle.. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie termostatu i w dodatku czujnikow... ASO wyczytalo z kodow wyposazenia, ze moje auto ma wzmocniona chlodnice gdyz jest przeznaczone na rynki "krajow goracych" i stad problemy z dogrzaniem go w zimie.... to tyle.. pozdrawiam

chłopcy z aso moim zdaniem nie wiedzą co mówią, owszem latem jak wysokie temperatury plus dla ciebie ale zimą na tzw. małym obiegu auto musi mieć przynajmniej ok. 90st.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co w takim razie jest nie tak.. po 3 termostatach na kazdym osiagal podobna temperature podczas jazdy testowej... czujniki byly albo 2 albo tez 3 wiec moze mam dziure w silniku:)??? bo ja juz nie wiem co tam moze byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dla mnie też jest to dziwne, bo termostat działa podczas rozgrzewania się silnika (cieczy) w "małym obiegu" czyli chłodnica nie ma tu nic do tego. Powinien się otworzyć przy 87oC, do tego czasu chłodnica jest jakby "odcięta"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przysłoń chłodnicę na próbę i zobacz wtedy jaką osiągniesz temperaturę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zen64 tak na chama wsadzic miedzy grill a chlodnice kawal kartonu i patrzec podczas jazdy na wsaznik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł tak prywatnie ... tak jak Ci pisałem "masz auto przeznaczone na rynek Burkina Faso" :tongue4:

Żartowałem :wink4:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 20:25_________________________________________________Spróbuj zrobić tak jak kolega Zen64 mówi, jak będzie trzymać 90oC to niestety będzie to świadczyć o przepuszczaniu termostatu, nie widzę innej opcji :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale termostat mam nowy to co kilka mieli wadliwych?? w kazdym badz razie mam nowy to dziwne troche zeby tez byl walniety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włóż pomiędzy chłodnicę klimy a cieczy, karton śmiało wejdzie baz żadnego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde prawie zamarzlem... otoz tak polazlem wsadzic kartona odpalilem silnik i tam mam dwa wentylatory i jeden chodzi po odpaleniu silnika a drugi nie.. i ten co chodzi.. <jest przed kierowca> to mimo iz auto na luzie to jak wsadzilem lapke przed niego to po 30 sekundach juz prawie zamarzla... czemu on chodzi jak jest zimno?? wyczytalem, ze to wiskotyczne i sie na jalowym biegu okreca.. ale jak jalowy bieg to czemu dmucha zimnym powietrzem?? moze to cos ma do rzeczy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakim ma dmuchac?? jest zima to musi zimnym dmuchać. nie ma znaczenia czy wentylator caly czas pracuje. jak masz dobry termostat to i tak nie ma to zadnego wplywu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedam audi a4 b6 idealne tylko niedogrzane...

Jutro jade do Gorzowa do ASO i wymienie jeszxcze raz termostat i czujnik jak to nie pomoze to sie zastrzele..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem wcześniej "wzmocniona" chłodnica czy nawet jak wspomniałeś o wentylatorze, że cały czas się kręci (choćby wisko było padnięte tj. trzymało cały czas na "sztywno") nie ma to wpływu na temp. przecież chłodnica jest "odcięta" termostatem chyba, że termostat przepuszcza (otwiera się za wcześnie) wtedy silnik nie osiągnie 900C tylko taką przy której się otwiera. Chłodnica i choćby 10 wentylatorów nie mają szans jak będzie dobry termostat (mały obieg).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...