Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62


Gość Murzyn

Rekomendowane odpowiedzi

po wymianie termostatu zalalem kociołek do pełna w celu sprawdzenia spalanka .... jeszcze całego nie wyjezdzilem (czyt.do rezerwy) ale po wskazniku widze ze wynik bedzie zadowalajacy .... :mikolaj:

takze nie ma co sie zastanawiac tylko wymieniac wadliwe termostaty ..... :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi termostatami to widzę że to nowe trendy u nas na forum, myślę że to jest produkt sezonu zima 2006 :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi termostatami to widzę że to nowe trendy u nas na forum, myślę że to jest produkt sezonu zima 2006 :diabelek:

poprostu rzadko kto zwraca uwage na zle dzialajacy termostat ... roznica kilku stopni w silnikach TDI (czyt.sprawny uklad chłodzenia) to bardzo duzo ... np.mniejsze spalanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykli użytkownicy nie majacy pojęcia o istnieniu kodów w klimatroniku i interfejsu VAG zyja w ciemnocie :zdziw:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy gnojomaniacy ... skończmy z opowiadaniem truizmów i biegnijmy hurtem wymieniać termostaty - widać to hit sezonu w naszych starych kondonach i trzeba się do tego przyzwyczaić. :D:P

Następna okazja - za 10 lat (ale już u następego właściciela).

Powiem szczerze , a nie lubię wazeliniarstwa, że tylko dzięki takim dyskusjom można się czegoś nauczyć ...

Dzięki wszystkim za mądrą i rzeczową dyskusję. :one:

[ Dodano: 27-12-2006, 16:55 ]

zwykli użytkownicy nie majacy pojęcia o istnieniu kodów w klimatroniku i interfejsu VAG zyja w ciemnocie :zdziw:

Wiedza to pieniądz kolego ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedza to pieniądz kolego ...

zgadzam się podłaczenie VAG szt.1 = 60 pln :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie znowu kupa :/

jak pierwszego dnia było cacy (kanał 49 - 91°C)

to teraz max ile osiąga to 84°C

sam nie wiem czy możliwe aby nowy termostat sie skończył w przeciągu kilku dni (tzn.za szybko otwierał) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie znowu kupa :/

jak pierwszego dnia było cacy (kanał 49 - 91°C)

to teraz max ile osiąga to 84°C

sam nie wiem czy możliwe aby nowy termostat sie skończył w przeciągu kilku dni (tzn.za szybko otwierał) :?:

a jaki kupiłes :?: ... :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedza to pieniądz kolego ...

zgadzam się podłaczenie VAG szt.1 = 60 pln :P

Interfejs = koszt 80 zł ;)

Wiedza = lezy na tym forum gratis ;)

Jak na razie wiedza ta jest bardzo nieuczesana, ale widze przejawy zmniejszania entropii przez kolege pre_pl /post dotyczacy kasowania inspekcji przedstawiony ostatnio w bardzo przyjaznej -lopatologicznej- formie/. Swoja droga wiecej rzeczy moznaby podac w tak przystepny sposob, zamykajac od razu watek aby uniknac jego zasmiecania (uwagi ew. na priv do autora).

To takie OT z mojej strony.

pozdrawiam

Andrzej

ps.

Jezeli ktos uwaza, ze post ten jest niepotrzebny / bardziej odpowiada mu dzial sugestie i uwagi, to mozna go usunac / przeniesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w którym warsztacie mi powiedzieli czy napewno chcę wymienić termostat bo tak dobry jaki był montowany w fabryce to juz nigdzie nie dostanę a jesli juz rzeczywiście padnięty to tylko oryginał z ASO który relatywnie nie jest dużo droższy bo z inymi termost. bywa różnie i lubią się wieszać (cokolwiek to znaczy) także wolę kilka butelek więcej sprzedac i kupić ori niż do gówna wracać po jakims czasie ;)

zdeniu i ty połaszczyłes się na te pare zł. ty :zdziw:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a żeś mi teraz doładował

nalezało ci sie :wpale: ori to koszt 80 pare zł. i oszczędność tu żadna a teraz straty i łapki musisz brudzić znowu :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nalezało ci sie :wpale: ori to koszt 80 pare zł. i oszczędność tu żadna a teraz straty i łapki musisz brudzić znowu :one:

wierz mi że nawet złotówki mnie to nie kosztowało :619:

łapki nie pobrudzone bo robił mechanior

mechanior gratisowy bo firmowy

a koszt części żaden :622:

no ale teraz po nowym roku nabędę ori i wymienię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierz mi że nawet złotówki mnie to nie kosztowało

łapki nie pobrudzone bo robił mechanior

mechanior gratisowy bo firmowy

a koszt części żaden

heeehhee ty jesteś jednak debeściak :622:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...