Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Zabawka by Kopniak B8 2xS-line Misano Red Perleffekt


kopniak

Rekomendowane odpowiedzi

Może coś wyszło nie tak podczas użytkowania i trzeba się pozbyć , albo jest plan na coś innego mocniejszego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie siać mi tu fermentu że z fura coś nie tak.......

koleś pewnie ma żonę a fura jest tak dojebana że d*py same na światłach wskakują i żona kazała auto zmienić dla spokoju małżeńskiego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie siać mi tu fermentu że z fura coś nie tak.......

koleś pewnie ma żonę a fura jest tak dojebana że d*py same na światłach wskakują i żona kazała auto zmienić dla spokoju małżeńskiego :decayed:

ja też na światłach w takie auta wskakuje...:grin:

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z tego co wyczytałem auto było już omawiane na forum, ale za cholerę nie mogę odnaleźć info o nim w Zakupie Kontrolowanym Czy ktoś może szepnąć słowo czy warto gnać po ten egzemplarz na Pomorze?:) A4 ma już nowego właściciela i chyba jest to komis :wink:

Audi A4 2.0 TDI S-Line Avant "Bang&Olufse (3688480142) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Audi A4 73900.00 PLN. - otoMoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie coś jest nie tak cena całkiem całkiem jak za taki wypas i rocznik oraz przebieg. Dlaczego tyle stoi ? wątpię że przez kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor miazga, jest jedno podobne w sedanie :D daj mu większe koło i niższy zawias a będzie malina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o tym aucie w wątku "Trefne ogłoszenia" :)

Nie znalazłem tego w opisanym wątku :/

PS.:

Bang & Olufsen jakie oznaczenie we wklejce ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo łądny czerwony i fajne wyposażenie widzę że jest dalej na sprzedaż Audi A4 2.0 TDI S-Line Avant Bang&Olufsen (3949478807) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wygląda na to, że ktoś przez pomyłkę (lub nie) skasował mojego posta. Aby więc uniknąć zbyt długiego gadania - byliśmy po auto, kilka tygodni temu. Pojechaliśmy właściwie zdecydowani, z pewnością że wrócimy A4, gdy tylko ASO potwierdzi stan. Na miejscu okazało się, że malowane były obydwa błotniki, maska, zderzak, cieniowanie do połowy drzwi i wymieniana przednia szyba. Sprzedawca nie ma zdjęć, zarzeka się, że to była drobna stłuczka w wyniku której malowana była tylko maska i jeden błotnik. ASO potwierdza przebieg do marca ubiegłego roku, gdy auto miało chyba 73 tysiące. W 2012 bodajże odnotowano naprawę właśnie maski i błotnika - jeszcze w Niemczech. Obecny właściciel jest już trzecim, a nie pierwszym, jak wstępnie usłyszałem, a do tego nie ma żadnych zdjęć uszkodzeń i pokrętnie wszystko tłumaczy. Mechanicy doszukali się jeszcze stuków przy skręcaniu, ale nie wnikaliśmy już, bo były sporadyczne. Aha, przetarty jest także fotel kierowcy (delikatnie) i przecięta skóra na siedzisku z tyłu (również delikatnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wygląda na to, że ktoś przez pomyłkę (lub nie) skasował mojego posta. Aby więc uniknąć zbyt długiego gadania - byliśmy po auto, kilka tygodni temu. Pojechaliśmy właściwie zdecydowani, z pewnością że wrócimy A4, gdy tylko ASO potwierdzi stan. Na miejscu okazało się, że malowane były obydwa błotniki, maska, zderzak, cieniowanie do połowy drzwi i wymieniana przednia szyba. Sprzedawca nie ma zdjęć, zarzeka się, że to była drobna stłuczka w wyniku której malowana była tylko maska i jeden błotnik. ASO potwierdza przebieg do marca ubiegłego roku, gdy auto miało chyba 73 tysiące. W 2012 bodajże odnotowano naprawę właśnie maski i błotnika - jeszcze w Niemczech. Obecny właściciel jest już trzecim, a nie pierwszym, jak wstępnie usłyszałem, a do tego nie ma żadnych zdjęć uszkodzeń i pokrętnie wszystko tłumaczy. Mechanicy doszukali się jeszcze stuków przy skręcaniu, ale nie wnikaliśmy już, bo były sporadyczne. Aha, przetarty jest także fotel kierowcy (delikatnie) i przecięta skóra na siedzisku z tyłu (również delikatnie).

Miałem pisać że ktoś gdzieś wyjazd po to auto opisywał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...