Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktoś się jeszcze wypowie na temat tych sterowników? Made in China kupować czy nie?

No ale widziałeś taki sterownik, czy pytasz tylko teoretycznie? Bo ja się z takim nigdy nie spotkałem. A nawet jakbyś znalazł, to czy przy koszcie sterownika poniżej 100 zł opłaci się tak kombinować? Moim zdaniem nie, bo zaoszczędziłbyś może 50 zł :)

Nawet w tym wątku ktoś zamieścił zdjęcie sterownika aby pokazać zamalowane na nim prostokąty i sterownik made in China. Poza tym na allegro pełno tego. Są z Irlandii, Bułgarii itd

klepane z fona

Opublikowano

nie sugeruj sie napisem MADE IN CHINA :wink: to ori AUDI

I o taką odpowiedź mi chodziło [emoji16]

Dziękuję

klepane z fona

Opublikowano

Ktos w tym temacie pisał ze sterowniki nie muszą być z taką samą literka, zresztą sterowniki współpracują, bo wszysyko działa poza lewa tylną szybą. Opuszczanie szyby w teście sterownika lewy tył też nie działa, chyba padł mi silniczek.podmienie jeszcze sterowniki dla pewności. Bezpieczniki ok (8 i 11 obok kierowcy -chyba ze gdzies indziej są dedykowane do szyb? )

2 tryby opuszczania szyby kierowcy juz ogarniete,dzięki

Na starym sterowniku lewa tylna szyba działa. wychodzi na to że kupiłem uszkodzony sterownik drzwi kierowcy - chyba że macie jakieś rady co źle zrobiłem?

Opublikowano

no właśnie nie ma żadnych błędów. sterownik reaguje na przycisk do szyby (bloki pomiarowe) ale sygnał nie dochodzi do silnikczka od szyb. nawet przycisk w tylnych dzwiach nie działa jak założę sterownik H w drzwiach kierowcy.

może nie działa bo sterownik H jest z 19.08.09 a pozostałe z 19.12.10?

Edytowane przez M4RK0

Opublikowano

Przekopiowalem kodowanie ze starego sterownika. Sprawdzilem teraz i jest ustawione A4. Male sprostowanie, sterownik kierowcy ma koncowke B, pasazera H a tylne N

edit: zamówiłem inny sterownik i wszystko działa :) albo sterownik z końcówką B z 2008 miał za stary soft albo był popsuty

Edytowane przez M4RK0

Opublikowano
  • Autor

edit: zamówiłem inny sterownik i wszystko działa :) albo sterownik z końcówką B z 2008 miał za stary soft albo był popsuty

a jaki miałes soft ? ja kiedys fleszowałem do najnowszego

Opublikowano

edit: zamówiłem inny sterownik i wszystko działa :) albo sterownik z końcówką B z 2008 miał za stary soft albo był popsuty

a jaki miałes soft ? ja kiedys fleszowałem do najnowszego

0170 w B

03XX w H

Edytowane przez M4RK0

Opublikowano

Witam,

Mam pewien problem, po montażu elektrycznie składanych lusterek, prawe ma funkcje obniżania się podczas cofania. Natomiast nie wraca zawsze do pozycji początkowej. Za każdym razem muszę je trochę poprawić, nie dużo, ale jednak..

Czy to wina sterownika, czy tez złego kodowania? Czy tez może jeszcze coś innego?

Pozdrawiam

Michał

Opublikowano

tak jest w lusterkach bez pamięci - 14 pinowych

Opublikowano

A czy sterowniki / moduły drzwi od A5 Sportback podejdą do A4?

Opublikowano

Będą się szyby uchylać?

Opublikowano
  • Autor

A czy sterowniki / moduły drzwi od A5 Sportback podejdą do A4?

nie ktore pasuja :wink: tylko trzeba kodowac pod A4

Np. 8K0959793H to jest wspolny do A4 A5 Q5

8T0959793M

Opublikowano

Dokładnie o tym numerze myślałem 8T0959792M i 8T0959793M :) można je dużo taniej wyrwać :D

Znalazłem jeszcze coś takiego: 4F0959793R od A6 ale HW-Ref ma pod 8K0959793D

"nie ktore pasuja :wink: tylko trzeba kodowac pod A4"

Czyli jak wrzucę swoje obecne kodowanie A4 do tych A5 SB to wszystko będzie śmigać?

Edytowane przez the_beast

Opublikowano
  • Autor

"nie ktore pasuja :wink: tylko trzeba kodowac pod A4"

Czyli jak wrzucę swoje obecne kodowanie A4 do tych A5 SB to wszystko będzie śmigać?

Moze przeciez być zarowno jak w A5 jak i Q5 wtedy kodujemy na A4

VCDS ma podpowiedzi :)

Opublikowano

Mam jeszcze jedno pytanko, czym różni się lusterko przedliftowe od polifta? Bo u siebie mam już z tym paskiem w górnej części obudowy (a wyczytałem gdzieś, że to już jest poliftowe) i nie wiem czy w tej sytuacji mogę kupić lustra montowane w rocznikach 2012-2015?

Pytam bo jeśli auto przechodziło lifting w 2012 roku to czy lusterka montowane w tym okresie różnią się wymiarami, bądź wyglądem w stosunku do tych montowanych do 2012?

Opublikowano
  • Autor

B8 przechodzilo juz mały lifting w modelu 2009-2010 :wink: m.in. lusterka dostały mniejszy kształt

Dodatkowo skladaja sie nam do góry gdzie tego nie było wczesniej

Opublikowano

Moje są w takim razie już poliftowe i składają się do góry ale jedynie ręcznie :D haha

Czyli jak będę kupował składane elektrycznie by u siebie montować to wystarczy by miały ten pasek u góry obudowy i to oznacza, że są poliftowe, takie jak u mnie? Nie ma wtedy opcji by się pomylić tak?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.