Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będzie pasował. Możesz sobie od razu zakupić chromowane przełączniki sterowania szybami :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy plastiki zaznaczone na zdjęciu na czerwono można zdemontować ??:whistling: Rozbierał to ktoś ?

puy5.jpg

Opublikowano

Musisz wcisnąć sprężynę , wyjąć zabezpieczenie -podkładka w kształcie litery U .Najlepiej w dwie osoby ,mocno trzeba nacisnąć.

Powodzenia

Opublikowano

Ja poległem z tymi sprężynami, trudno jest to rozpiąć:facepalm:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć Pany.

Wpadło pare grosza premii na święta w związku z tym planuje zakup składanych lusterek. Nie sprawdzałem jeszcze jaki mam moduły w drzwiach ale z tego co wiem można to sprawdzić z poziomu VCDS więc to tylko kwestia czasu. Ale zwracam się z prośbą o to czy ktoś ma może do sprzedania składane lusterka albo linki gdzie mogę zakupić dobre sztuki.

jhDhXXqoH4vdl.jpg

Opublikowano
Cześć Pany.

Wpadło pare grosza premii na święta w związku z tym planuje zakup składanych lusterek. Nie sprawdzałem jeszcze jaki mam moduły w drzwiach ale z tego co wiem można to sprawdzić z poziomu VCDS więc to tylko kwestia czasu. Ale zwracam się z prośbą o to czy ktoś ma może do sprzedania składane lusterka albo linki gdzie mogę zakupić dobre sztuki.

Kolego, o ile nikt z forum się nie zgłosi, to bierz byle jakie działające z Allegro. Obudowę i wkłady luster możesz sobie przełożyć ze swojego auta ;)

Polecam od razu pociągnąć sobie wiązkę pod fotochrom, jakbyś kiedyś chciał założyć - info w innym wątku :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jezlei mam takie oznaczenia:

42:

part no sw: 8T0 959 793 J

hw: 8T0 959 793 D

52:

SW: 8K0 959 792 H

HW: 8K0 959 792 D

to sterownik pasazera obsluguje skladane lusterka, a kierowcy juz nie ?

Opublikowano

No wychodzi na to że ktoś już przed Tobą wsadził tam łapska:facepalm:

Opublikowano

po vinie w historii aso byla usterka tylko nie pamietam co dokladnie bylo robione, ale wiem ze jakis system padl i to zmieniali

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam mam pytanie czy podejdzie wkład ze foto ( te mniejsze po prawej ) do mojego ( po lewej ) próbowałem przypasować i coś nie wchodzi :facepalm: będzie trzeba zakupić większy wkład ? czy da się jakoś to zamontować

DSC06409.jpg

Opublikowano
Witam mam pytanie czy podejdzie wkład ze foto ( te mniejsze po prawej ) do mojego ( po lewej ) próbowałem przypasować i coś nie wchodzi :facepalm: będzie trzeba zakupić większy wkład ? czy da się jakoś to zamontować

http://s30.postimg.org/xaxyvbqxp/DSC06409.jpg

yyyyyy:co:

Opublikowano

Tylko to jest lustro poliftowe-składa się do góry.

Opublikowano
Tylko to jest lustro poliftowe-składa się do góry.

Wiem własnie też mam poliftowe w B8 składające sie do góry ktoś coś wie czy podejdą ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam mam pytanko, urwalem prawe lusterko, wyposarzone w

El. Skladanie

Fotochrom

Podgrzewanie

Pamiec

Pytanie brzmi? ile pinow jest wymagane zeby wszystko dzialalo

Opublikowano
Witam mam pytanko, urwalem prawe lusterko, wyposarzone w

El. Skladanie

Fotochrom

Podgrzewanie

Pamiec

Pytanie brzmi? ile pinow jest wymagane zeby wszystko dzialalo

Wydaje mi sie że 12 albo 14 jest z pamięcią

Opublikowano

Ja mam u siebie 10pin ale bez pamięci więc minimum 12 myślę

Opublikowano

Panowie, jak tu piszę to wiadomo, że mam lustra nie składane na 6PIN. Z tego, co wyczytałem to trzeba kupić min 10PIN. Ale jak przejrzałem w necie, to zauważyłem małą rozbieżność: jak ktoś sprzedaje komplet (L+P) i podaje ilość kabli, to lewa strona różni się od prawej w ilości kabli, np: L---10, a P---14 kabli i piszą, że wersja europejska. Jak to w końcu ma być, żeby "zagrało"?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.