Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja bym powiedział inaczej kaju, wrzucaj gril RS4 i maluj w czerń :kox:

nie mam nic przeciFko :guma:

Opublikowano
Przytulnie :thumbup1: kto Ci prał tapicerkę? Namiary proszę :decayed:

Cris od Was :polew::grin:

:drinks:

Opublikowano

Grill S4 i lampy z tyłu liftowe :naughty:

Opublikowano

mój wystraszony kocur też się załapał :decayed: a Panie Kolego teraz już nie da rady tam wjechać, jak zapowiedziałem tak zrobiłem :wink:

Opublikowano

Ramka grilla w czerń i będzie kocur:kox:

Opublikowano

bardziej miał na myśli chyba to:

http://i613.photobucket.com/albums/tt213/Wolfs9/DSC01188.jpg

czym się różnią? parametrami? bo na oko są chyba takie same. chyba, że to nie s-line :P

Opublikowano
Rs-y są bardziej wklęsłe do środka:wink:

tak mi się trochę wydawało, ale nie byłem pewien. ogólnie jakie parametry mają te rsy?

Opublikowano
  • Autor

Nie kolego moje felgi to RS-y bardzo wpadają do środka ramiona

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

Rs-y są bardziej wklęsłe do środka:wink:

tak mi się trochę wydawało, ale nie byłem pewien. ogólnie jakie parametry mają te rsy?

a o co dokładnie pytasz ? Nie pamiętam musiałbym dekiel ściągnąć by coś powiedzieć więcej

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

Ramka grilla w czerń i będzie kocur:kox:

jest w planie :wink4:

Opublikowano

ogarnąłem różnicę ;) dzięki

Opublikowano

Auto na żywo jest mega w pyte koła:slina:i fotele:slina:

Opublikowano
  • Autor
Auto na żywo jest mega w pyte koła:slina:i fotele:slina:

ee tam Bartosz to zwykłe felgi i fotele :naughty::naughty::naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

co tu taki spokój :whistling:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
co tu taki spokój :whistling:

:decayed:

Coming soon :wink:

Niedługo coś tam dorzucę na ruszt

Opublikowano

czekamy :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie mam czasu ostatnio na rzeźbienie przy aucie inne ważniejsze sprawy na głowie są , ale z racji że byłem na działce u siebie opłukałem strucla to i cyknąłem foto na szybko

0gsi.jpg

xojj.jpg

Niebawem prysnę ramkę grilla z przodu w czerń jak znajdę chwilę

Zastanawiam się też nad ściemnieniem przednich szyb delikatnie jeszcze

Z przodu harczą mi BOSE zastanawiam się czy szukać ich czy pchać coś innego niż BOSE

Opublikowano

powoli do celu musti:wink:

---------- Post dopisany 03-10-2013 at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany 29-09-2013 at 10:41 ----------

musti opruznij skrzynke bo pelna:wink: a co z twoim kolorkiem sie talo?:shock3:

Opublikowano

Przyznaj się że wietrzyłeś topielca :polew:

Lampy bix usa??

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

Da się w ten zdeś,halo upchać?

Opublikowano

Teraz u nas więcej USów niż w Stanach :decayed:

Fajnie wyszło :drinks:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.