Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] Koszykowy czarnuch Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moim B5 przejechałem już 10 tys. km. :) Jestem zadowolony!

Poniżej mały opis samochodu i planowane mody.

Audi pracuje jako codzienny, wygodny i dynamiczny dupowóz na dojazdy do pracy, weekendowe imprezy obwoźne trwające do rana (aż kierowca - czytaj ja - wymięknie i pójdzie spać) i też czasem do małego szaleństwa w zimie - w końcu Quattro ;)

2j4c4nb.jpg

Model: 2000 Audi A4 B5 Avant

Silnik: 1.8T 180km (AJL)

Napęd: jedyny słuszny - Quattro

Kraj pochodzenia: Szwajcaria (płakał, jak sprzedawał)

Wyposażenie:

-czarna eko skórka

-grzanie d*py

-elektryczne szyby przód

-podgrzewane i elektryczne lusterka

-Climatronic

-tempomat

-pełny FIS

-xenon

-rękaw na narty i dzielona kanapa

-w bagazniku Soundstream RW-10 napędzany monoblokiem Alpine'a :)

Planowane mody:

-alu 18-19"

-pakiet S4: zderzak przód, progi i zderzak tył (w pierwszej kolejności zderzak przód)

29nz2gl.jpg

Plan:

a4b5.png

Opublikowano

Siemano!

Widzę, że chyba bliźniak mojego :P

Nawet z pochodzenia...

A jaki kolor budy ?? :P

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj ogarnąłem w końcu pakiet zima - stalówki 15" 7J ET37 z E-klasy + dystans 2cm + pierścienie centrujące od tokarza na zamówienie :)

Auto siedzi szeroko i tak ma być. We wtorek powinna być folia na szybki i powoli auto zaczyna być całe czarne :D

Zastanawiam się teraz, czy psiknąć obwódkę grilla w piano black czy w czarny mat :D

2j4c4nb.jpg

Opublikowano

było kupić jakieś alusy z merca szersze i cal wieksze od tego co masz obecnie:wink: cenowo bez problemu byś kupił do 400zł:wink:

Jakas glebe masz pod ten pakiet zimowy?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Te kupiłem za 180zł komplet w bdb stanie :) Oponki mam Michelin ALPIN w mega fajnym stanie dlatego też zostałem przy 15" na zimę.

Chciałem czarna stal na zimę i dlatego też dorwałem te z Meśka bo są dużo ładniejsze od Audi 15".

Gleba chyba seryjna (było coś takiego?). Moje A4 siedzi niżej niż inne A4 a nie ma gwintu ani jakichś specjalnych sprężyn.

Nie mogłem znaleźć nigdzie grilla z S4 a jako, że ma on bardziej wysunięte pionowe żeberka, postanowiłem moje okleić czarną folią w połysku, żeby je podkreślić. Jutro wrzucę fotką efektu bo teraz już ziemno :)

---------- Post dopisany 22-10-2013 at 02:48 ---------- Poprzedni post napisany 07-10-2013 at 01:26 ----------

Zrobiłem w końcu małego moda grilla mojej A4 :)

Wszystkie słupki pionowe zostały oklejone czarną błyszczącą folią. Fragmenty folii do przyklejenia wycięte na ploterze, jeśli ktoś będzie chciał to mogę zrobić bo mam ploter w domu.

Teraz są bardziej podkreślone i wyróżniają się pośród matowych poziomych listewek - coś na wzór grilla z S4.

Podoba się? :)

WP_20131007_014.jpg

Opublikowano

no ładnie wozidełko zapodaj fotki wnętrza i z boku autka, i ciekawią mnie te słupki :decayed:

Opublikowano

nareszcie jakies podobne audi do mojego z okolicy :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj byłem porobić kilka fotek ze znajomym pod wizualizację samochodu na przyszły sezon :)

Będziemy szli w tym kierunku (felgi z samochodu kumpla :D ):

a4b5.png

Opublikowano

zdeś na gładko i będzie miazga :kox:

Opublikowano
Dzisiaj byłem porobić kilka fotek ze znajomym pod wizualizację samochodu na przyszły sezon :)

Będziemy szli w tym kierunku (felgi z samochodu kumpla :D ):

http://s21.postimg.org/lzs6w3fjb/a4b5.png

yy co to za fela ładnie leży na B5 :wink:

Opublikowano

z tuarega

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pod maską coś zamierzasz grzebać, czy tylko stylizacja ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Póki co stylizacja :) Tydzień temu wyleciał katalizator - autko odmulone i szybciej się budzi po wciśnięciu gazu.

Dziś skończyłem się babrać z LED'ami w tylnych kierunkach. Po prostu podoba mi się ich sposób zapalania (od razu a nie jak w żarówce że powoli się rozpala).

Przez 3 dni myślałem jak wyrzucić błędy aż w końcu wrzuciłem opornik w układ i nie ma błędów na komputerze a kierunki działają w normalnym tempie (wcześniej za szybko mrugały)

LED bulbs on Audi A4 B5 Avant - YouTube

Opublikowano

Nawet fajnie toto mruga... używałeś paneli ledowych, pasków, czy gotowych "żarówek" ledowych ?

Opublikowano

Fele z tourega masz czy to jakis fotomonataż :D na 1 focie czy przymiarka była??

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.