Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1,8 125KM 98r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ok dzieki ! a to nówka była ?

Opublikowano

Tak nowa.Dolicz do tego nowy olej,filtr+ robocizna.

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano
  • Autor

to jeszcze nie tak strasznie, oglądałem pompy to ponad 1000zł byly.. aż się przestraszyłem :grin::grin:

może ucichną te szklanki po wymianie jak nie to trzeba będzie robić :facepalm:

---------- Post dopisany 09-09-2013 at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany 06-09-2013 at 14:24 ----------

Wracająć do tematu autko w serwisie, mają wymienić olej filtr przy okazji + w miarę ogarnięta pompa jaką mi zaproponowali to firma FEBI - 460zł dobra firma ?

Opublikowano

Jedna z lepszych chyba zamienników :) Części mają naprawdę dobre :)

Opublikowano

4 latat temu włozyłem do brata pompę febiego miałem takie sam problem zrobione ok 55 000 tys smiga dallej

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pompa już założona, wymieniony olej + filtr+ uszczelka misy.

Samochód ucichł 80% tego co było przed wymianą. Czy jest szansa że te zworki które delikatnie teraz słychać nasmarują się po kilkuset KM ?

---------- Post dopisany 21-09-2013 at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2013 at 19:15 ----------

samochód sporo ucichł lecz po rozgrzaniu słychać lekko szklanki jeszcze . 1/10 tego co było na filmiku.

Trzeba rozbierać dalej motor ?

Opublikowano

Dokładnie jaki olej ? Ja latałem na castrolu i też zaczęlo mi się takie klekotanie ,zmieniłem olej na mobila i już 2 wymiana i cisza pod maską :)

Opublikowano
  • Autor

olej-silnikowy-mobil-sup_1131.jpg

Takie cudo zalane ze względu na dwie audice w rodzinie które latają na tym samym :P

Opublikowano

wiesz sąsiad zalałby lotosa mineralnego to ja też powinienem?

jak już lejesz półsyntetyka to zalej następnym razem Motul 6100 synergie+ 10w40. ten olej spełnia normy 502.00 czyli takie jak syntetyki. co prawda w PL jest w 5 L bańkach ale to zostanie Ci na dolewke albo na następną wymianę i tak w kółko ;)

Opublikowano
  • Autor

Zaleje na wiosnę takim jak nie pomoże to wymienie szklanki :D

Opublikowano

możesz użyć też płukanki do silnika

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Troche nie bylo czasu dodac nic nowego w temacie ale w aucie zostaly zrobionetakie rzeczy jak oleje filtry 1 wachacz :)

Oraz troche poszla w dol taki setup letni :)

20140514_064520.jpg

---------- Post dopisany 15-05-2014 at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2014 at 18:09 ----------

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

Szacun :) jak się tym jeździ po naszych pięknych drogach ? Chociaż dobrze że felga solidna :thumbup1: fajny kolorek tych felg dla mnie na duży plus

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.