Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1,8 125KM 98r


FLB

Rekomendowane odpowiedzi

to jeszcze nie tak strasznie, oglądałem pompy to ponad 1000zł byly.. aż się przestraszyłem :grin::grin:

może ucichną te szklanki po wymianie jak nie to trzeba będzie robić :facepalm:

---------- Post dopisany 09-09-2013 at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany 06-09-2013 at 14:24 ----------

Wracająć do tematu autko w serwisie, mają wymienić olej filtr przy okazji + w miarę ogarnięta pompa jaką mi zaproponowali to firma FEBI - 460zł dobra firma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 latat temu włozyłem do brata pompę febiego miałem takie sam problem zrobione ok 55 000 tys smiga dallej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa już założona, wymieniony olej + filtr+ uszczelka misy.

Samochód ucichł 80% tego co było przed wymianą. Czy jest szansa że te zworki które delikatnie teraz słychać nasmarują się po kilkuset KM ?

---------- Post dopisany 21-09-2013 at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2013 at 19:15 ----------

samochód sporo ucichł lecz po rozgrzaniu słychać lekko szklanki jeszcze . 1/10 tego co było na filmiku.

Trzeba rozbierać dalej motor ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jaki olej ? Ja latałem na castrolu i też zaczęlo mi się takie klekotanie ,zmieniłem olej na mobila i już 2 wymiana i cisza pod maską :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej-silnikowy-mobil-sup_1131.jpg

Takie cudo zalane ze względu na dwie audice w rodzinie które latają na tym samym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz sąsiad zalałby lotosa mineralnego to ja też powinienem?

jak już lejesz półsyntetyka to zalej następnym razem Motul 6100 synergie+ 10w40. ten olej spełnia normy 502.00 czyli takie jak syntetyki. co prawda w PL jest w 5 L bańkach ale to zostanie Ci na dolewke albo na następną wymianę i tak w kółko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaleje na wiosnę takim jak nie pomoże to wymienie szklanki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche nie bylo czasu dodac nic nowego w temacie ale w aucie zostaly zrobionetakie rzeczy jak oleje filtry 1 wachacz :)

Oraz troche poszla w dol taki setup letni :)

20140514_064520.jpg

---------- Post dopisany 15-05-2014 at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2014 at 18:09 ----------

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun :) jak się tym jeździ po naszych pięknych drogach ? Chociaż dobrze że felga solidna :thumbup1: fajny kolorek tych felg dla mnie na duży plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...