Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] A4 B7 Avant 2,0 TDI BRE Sline

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jestem już prawie 2 lata na forum i od tej pory też posiadam to auto. Postanowiłem więc pochwalić się swoim autem. Auto kupiłem w kraju świeżo sprowadzone. Z modów to za bardzo nic nie robiłem oprócz tego że wywaliłem gwint i założyłem orginalne 1BE :) Autem jak dla mnie nie dało się jeździć na tym zawieszeniu wyglądało lepiej ale teraz jest dużo bardziej komfortowe. Z ciekawszych rzeczy posiada:

Wew. pakiet s-line

zew. pakiet s-line

podwójne szyby

r-nse

Bluetooth

zmieniarka cd

lodówka w schowku

oświetlenie w drzwiach i podnóża

schowki w fotelach

grzane stołki przód i tył

podłokietnik przód i tył

parctronic przód i tył

4x elektr. szyby

kontrola ciśnienia powietrza w kołach ale wyłączone :)

worek na narty

nagłośnienie BOSE

solar dach

felgi 19"

ezil.jpg

qi6j.jpg

ksbe.jpg

s2ke.jpg

eqae.jpg

rpy2.jpg

jybu.jpg

qd9t.jpg

l4ii.jpg

b7pu.jpg

Co do modów to za bardzo nic nie palnuję. Chciałbym tylko zmienić soft silnika i dołożyć lotkę klapy s-line (nie wiem dlaczego jej nie ma).

Opublikowano

Piękne auto:) chyba max wyposażenie jakie można sobie wyobrazić i wymarzyć .

Powodzenia i bezawaryjności:)

Opublikowano

ładne autko , popraw fotki (zakryj blaszki )

Opublikowano

Jednym słowem zaje-fajna.:thumbup1:

Opublikowano

Autko obejrzałem na vag'u, bardzo ładne i dobrze doposażone.

Ta tylna dokładka jest jakaś taka inna :eusathink:

Wyłacznik airbag masz fabrycznie ? Podrzuć fotkę naklejki z wnęki przednich drzwi :)

Opublikowano

Fajnie wyposażona:wink:

Musisz uważać na rdze. Auto jest z południa Niemiec, a tam leży zima więcej soli niż śniegu.

Opublikowano
  • Autor
Fajnie wyposażona:wink:

Musisz uważać na rdze. Auto jest z południa Niemiec, a tam leży zima więcej soli niż śniegu.

A skąd wiesz że z południa Niemiec? :)

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ----------

Autko obejrzałem na vag'u, bardzo ładne i dobrze doposażone.

Ta tylna dokładka jest jakaś taka inna :eusathink:

Wyłacznik airbag masz fabrycznie ? Podrzuć fotkę naklejki z wnęki przednich drzwi :)

Tak fabrycznie. W wolnym czasie zrobię zdjęcie i Ci prześlę. Auto w w serwisie w niemczech miało wymieniany tylni zderzak może dlatego. Ja zrobiłem tylko polerkę, odświeżyłem felgi i zmieniłem dolne listwy drzwiowe bo były w rozsypce :)

Dzięki wszystkim za opinie. Mi też się podoba :)

Opublikowano

Pewnie wie stąd: Feser, Graf & Co. Automobil Holding GmbH

Heisterstraße 6 - 10

90441 Nürnberg

bo podkładka Ci została :decayed::decayed::decayed:

Auto ładne - gratuluję - ma co potrzeba :banan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Fajna sztuka. :wink: Co to za grill?:whistling:

Opublikowano
  • Autor
Fajna sztuka. :wink: Co to za grill?:whistling:

tak kupiłem i w sumie mi się podoba :)

Opublikowano

Jak się jeździ na 19tkach po Polsce? Kostka, krawężniki na mieście, pagórki zwalniające itd. Jak jest naprawdę? :) Trzeba uważać jak się zjeżdża z krawężników czy tylko o podjazd chodzi?

Opublikowano
  • Autor

Jak kupiłem, był założony gwint. Dla mnie to była tragedia więc postanowiłem zmienic zawieszenie na 1BE. Teraz jest o niebo lepiej. Podstawa to dobre felgi. Kilka razy wjechałem w niezłą dziurę ale felgi, czy opony nie uszkodziłem. W tym roku odnawiałem felgi i sprawdzałem czy nie są krzywe, praktycznie jak nowe po 2 latach eksploatacji. Napewno komfort jazdy dużo odbiega od jazdy na 17 ale da się jeździc. Z krawęzników nie zjezdzam ale to bardziej z obawy o progi i podłogę. Napewno jest dużo większe ryzyko uszkodzenia niż przy mniejszych felgach. Wszystko zależy od stanu dróg w Twojej okolicy. Są miejscowości w których napewno bym się nie zdecydował jeździc na tych felgach.

Opublikowano

A to prawda, że w nadkolach S-Line jest więcej miejsca niż w klasycznej B7? Bo w AMG pakietach tak robią, że większe koło wchodzi, jak to jest u nas?

Opublikowano
  • Autor

wydaje mi się że jest tak samo, nie jestem pewien

Opublikowano

tak samo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.