Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakie jest zawieszenie audi a4 b5 sztywne czy lepsze od zwykłego zawieszenia?


r.kuderawiec

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam do was takie pytanie a mianowicie to chodzi o to ze ostatnio śmigałem passatem b4 do pracy droga do mojej pracy nie jest zbyt elegancka i chodzi o to ze tym paskiem jechało mi sie elegancko po tych wertepach niż moją audi wręcz płynię ten pasek a moją audi to ledwie jade 50,60 na godz bo zaraz cała chodzi mam całe nowe zawieszenie fakt ze ten pasek miał 15 koła a ja mam 17 no ale nie chce mi sie wierzyć ze aż taka jest różnica wiadomo jakaś jest napewno ale chyba nie aż taka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od zastosowanych sprezyn amorow i opon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż te jego 15 i się smignij na porównanie.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Passat B4 ma rozstaw 4x100 lub mocniejsze wersje 5x100 także nie pasuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj 17" kup 15" i będziesz miał komfort :decayed: tak jak Devastation pisze, zależy też od amorów (sprawdż jakie masz, może ktoś wsadził 1BE lub coś sztywnego) a jak chcesz mieć miękko to wsadż 1BA i po problemie. Będziesz "pływał" swoją A4 jak tym Passatem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj 17" kup 15" i będziesz miał komfort :decayed: tak jak Devastation pisze, zależy też od amorów (sprawdż jakie masz, może ktoś wsadził 1BE lub coś sztywnego) a jak chcesz mieć miękko to wsadż 1BA i po problemie. Będziesz "pływał" swoją A4 jak tym Passatem :wink:

nawet jak założysz najbardziej miękkie sprężyny , i amortyzatory to nie będzie tak nosił jak stara B4, tam jak załadujesz 4 osoby do samochodu to tył przyciera i siedzi zamknięty na maxa , pozatym przód jest na MC-personach i inaczej zestrojone .

Po prostu A4 B5 ma twardsze zawieszenie i sztywniejsze nawet jak zastosujesz koła 15", na nierównościach Passat płynie . ale wyjedź na autostradę to zobaczysz czy passat z takim zawieszeniem seryjnym da ci radę , tak go będzie bujać że długo z tobą nie pociągnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama konstrukcja zawieszenia jest inna, to fakt :wink: ale jeśli kolega chce kanapę to zostaje mu tak jak napisałem zawieszenie 1BA i jakieś gustowne 15" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...