Skocz do zawartości
IGNOROWANY

UWAGA na użytkownika Allegro Malgorzataa2


Skyliner89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kupował ktoś oleje MOTUL od użytkownika Malgorzataa2 czyli Małgorzata Kocyła i Krzysztof Kocyła?

Dzisiaj dostałem telefon od Policji i pytali się mnie czy kupowałem od tego użytkownika olej MOTUL.

Jak się okazało. Ten użytkownik sprzedaje podrobione oleje MOTUL. Jak ktoś został oszukany to niech zgłosi to na Policje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem zakupiony towar od tego użytkownika

wrzucałem nawet fotki na forum do wątku FAKE/ORI

z kolegami trochę mu pocisnęliśmy w emailu ale wiadomo wyłgał się szatą graficzną na Niemcy czy jakoś tak. Ogólnie do dzisiaj nie wiemy czy to był olej ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz Policja zbiera dokumentacje za rok 2012 i 2013. Gdzieś przeczytałem, że ta "firma" sprzedaje 70% podróbek, a reszta to oryginały. Niestety po fakcie.

Niestety dobry opis, standard Allegro i 99,8% pozytywnych komentarzy uśpił moją czujność... :facepalm::doh:.

Zapewne chodzi Ci o te zdjęcia BMW-klub.pl • Zobacz temat - Oleje Motul- podróba?!

Jest w ogóle taki wątek FAKE/ORI? Jakoś na niego nie trafiłem. Według mnie powinien być podwieszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek o oleju jest na 100% tylko nie wiem jak był tytułowany. Z tego co ja patrzyłem to trafił się nam ORI ale wiesz do końca to tylko on wie co sprzedawał. W tej chwili skórka nie warta za wyprawkę tylko aut szkoda jak na gównie jeżdżone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek o oleju jest na 100% tylko nie wiem jak był tytułowany. Z tego co ja patrzyłem to trafił się nam ORI ale wiesz do końca to tylko on wie co sprzedawał. W tej chwili skórka nie warta za wyprawkę tylko aut szkoda jak na gównie jeżdżone.

Pasowało by, żeby był widoczny dla każdego użytkownika forum. Ta firma jest od 1990 roku i takie wałki kręcą... :facepalm:.

Coś się musiało stać, że Policja dzisiaj do mnie zadzwoniła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Hugo. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem o tym wątku... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać co się uda zdziałać Sky

W niedziele zostałem przesłuchany. Dzisiaj im oddałem podrobiony olej MOTUL jako dowód rzeczowy. Sprawa jest w toku. Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich znajomych zostało oszukanych niech z tym idzie na Policje :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdzieś kiedyś tylko czytałem że były podejrzenia o podrabianego MOTULa w ich ofercie...

O ile dobrze pamiętam to pracownik (z małgorzaty) cisną też w naszego dzika że to mafia olejowa :grin:

Jak widać konto ma jeszcze aktywne :eusathink:

nowy MOTUL 8100 X-CESS 5w40 5L / 2012 FV.+GRATIS! (3529391506) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

W aukcji piszę, że nie mają zawieszek bo firma MOTUL stwarza problemy ;)

Jak mogą nie dawać zawieszek do swojego oleju ? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Naszego "dzika" to tutaj Krzysztof Kocyła o nim wspomina -> BMW-klub.pl • Zobacz temat - Oleje Motul- podróba?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kiedyś wystosowałem zapytanie do Malgorzataa2 dlaczego ich oleje nie mają "odklejanej etykiety"

Też spamował mi tym że olej jest przeznaczony na Niemcy ;)

Jak może być przeznaczony na Niemcy.. Motul na jedną fabrykę i daję na cały świat...

Co innego jakby Motul miał kilka fabryk to byłbym skłonny w to uwierzyć... :facepalm:

I ceny jak za FAKE nie takie niskie... :decayed:

137zł za X-Cessa... taniej kupi na naszym forum ori :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak może być przeznaczony na Niemcy.. Motul na jedną fabrykę i daję na cały świat...

Co innego jakby Motul miał kilka fabryk to byłbym skłonny w to uwierzyć... :facepalm:

Czy jesteś pewien ,że ma jedną fabrykę ?

To co powiesz na to :wink:

img5376jpg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motul na jedną fabrykę i daję na cały świat.

kolego Cabanmat poczytaj trochę na temat używania samogłosek ą i ę

bo w co drugim poście walisz takie byki :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak może być przeznaczony na Niemcy.. Motul na jedną fabrykę i daję na cały świat...

Co innego jakby Motul miał kilka fabryk to byłbym skłonny w to uwierzyć... :facepalm:

Czy jesteś pewien ,że ma jedną fabrykę ?

To co powiesz na to :wink:

http://s23.postimg.org/n7tn9h0g7/img5376jpg.jpg

Nie licz na to ,że Ci odpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeżeli Dziku ma "mały, osiedlowy sklepik " to nie powinien być konkurencją dla tego kutafońca Który aż się spocił w tym poście na Forum BMW

2. Do sądu to Marcin powinien Go pozwać za zniesławienie - cytuję "NIE DAJCIE SIE ZMANIPULOWAC JEDNEMU CZLOWIEKOWI I JEGO WSPOLNIKOM Z FIRMY PRO-CHOICE ZE SZCZECINA !!!

JEST TO NASZA KONKURENCJA , NIE MOGA ZDZIERZYC ZE TERAZ OD 2 LAT NIE MAJA MONOPOLU NA MOTULA I 30 ZŁOTOWYCH MARŻ ZA BANCE OLEJU A MUSZA SIE ZADOWLIC 5 ZŁ NARZUTEM ! ALE TO WSZYTSKO DZIEKI FIRMIE PIT-STO obecnej na rynku smarnym od 1990 r czyli juz 22 lata , kardas to własciciel firmy pro choice , udziela sie na róznych forach motoryzacyjnych p[o loginami , marcinek , dzik i innych róznych , wszedzie faworyzuje swoja firme a nasza probuje zdyskredytowac , wytyoczymy przeciwko niemu cięzkie działa i wezwiemy go przed oblicze Temidy... / czy wam nie pracuje wyobraznia ? zobaczcioe chocizby 27 tys pozytywnych kom, na allegro nabyte przez 6 lat ! i 10 negatywów od konurencji to tak jakbyscie wyobrazil;i sobie stadion piłkarski wypelniony po brzegi a za jedna z bramek grupka 10 oszołomów ktora rzuca butelkami na boisko prowokujac kibiców i piłkarzy , powinna zginac w tłumie ale jest na tyle agresywna i wwszytkimi sposobami probóje zwrócic na siebie uwage ..

PRO CHOICE TO MAŁY SKLEPIK OSIEDLOWY NA OSIEDLU KALINY-PRZYJAZNI W SCZECINIE , PRZY ULICY WITKIEWICZA , ukryty w samym kącie na samu=ym koncu tak ze ciezko tam trafic , zdesperowany walsciciel zalega z czynszem , ma słabe obroty wiec cgta sie brzytwy , z poprzedniej lokalizacji przy OJCA BEYZYMA został wyawalony na zbity pysk poniewaz zalegal z czyn szem za pół rok .."

3. Zmieńcie tytuł tego wątku na "uwaga na użytkownika Allegro malgorzataa2"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę olej MOTUL'a Made in Singapore...:shock3:

Widzisz , człowiek się uczy całe życie, lecz Ty jednak byłeś pewien swego a tu MOTUL sprawił Ci niezłego psikusa i cały twój misterny "plan" poszedł w pi....u :decayed:

Teraz to dopiero masz mętlik w głowie i musisz trochę swej szlachetnej wiedzy zweryfikować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...