Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1,6] 1996r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kilka fotek mojej A4

Wszystko niby normalne, ale myślę zmienić reflektory na takie z Allegro

152574057_1.jpg

Auto na letnich oponach (takie kupiłem)

DSC00106.jpgDSC00105.jpg

a tu na zimówkach (felgi stalowe+kołpaki)

DSCF1071.jpgDSCF1072.jpg

no i środek (normalny bez klimatyzacji)

ale el.szyby, el.szyberdach, el.lusterka

DSCF1073.jpg

kolor bardzo ciemny zielony, w pochmurny dzień wygląda jak czarny

Co myślicie nad zmianą tych reflektorów[/code]

Opublikowano

spoko tylko braku klimy przy tej klasie aut to już nie rozumie choćby manualna a winna być :/

Opublikowano

autko jak najbardziej ok :) lampki nie sa zle ale polecalbym bardziej ori. z rocznika 99-00 :P

(patrz moja avatra) :)

Opublikowano

Autko ladne, widac, ze zadbane. Jesli chodzi o reflektorki to sam sie zastanawialem, ale podobno potrafia sie rozszczelniac i swieca niezaciekawie, wiec poluje na jakies lepszej firmy, lub po lifcie.

Oby fura dobrze sie sprawowala i gratuluje dobrego wyboru :D

Opublikowano

ładnie wypucowany audik :D

Opublikowano
  • Autor

Nie zależało mi bardzo na klimatyzacji, wiadomo większe wydatki i trochę większe spalanie

Miałem wcześniej poldka caro plus '98, ale jak się przejechałem audi to normalnie zrozumiałem co to samochód.

Mam go od polowy sierpnia i się przyzwyczaiłem i teraz jakby moc mu spadła, jednak nic podobnego jak się przejechalem fabią 1,4 lub golfem 3

Silnik najsłabszy ale 101 koni mi wystarczy (na razie)

@Szewczenko7

ale z tego rocznika to napewno trzeba robić przeróbki

ładnie wypucowany audik

normalnie ma kilka drobnych rysek i odprysków wielkości łepka od szpilki z przodu, pewnie po kamykach itp

ale dało się ładnie zamaskować krędką koloryzującą kupioną na Allegro

Opublikowano

Klimy nie masz, ale gdyby coś, to szyber jest w pogotowiu, tak jak z resztą u mnie ;)

Opublikowano

Cześć ja też nie mam klimy i jakoś mi to nie przeszkadza :D

(no może jak w cieiu mamy 35stopni to może trochę)

też chęnie zapod :P ałym jakiś opis mojej A4 ale nie wiem jak zrobić takie linki ze zdjęciami :(

wiem że to nie jest forum komputerowe ale jak mógłby ktoś pomóc może na gg to byłbym wdzięczny i miałbym możliwość pochwalić się swoją bryką pozdo. :P

Opublikowano
Nie zależało mi bardzo na klimatyzacji, wiadomo większe wydatki i trochę większe spalanie

tez tak kiedyś myślałem, ale to są bzdury i próbujesz sobie to jakoś wytłumaczyć, a szyberdachem to nic nie nadrobisz jedynie udaru możesz dostać i ogłuchnąć, bo zupełnie nie rozumiem w czym szyber pomaga przy upałach hack :diabel2:

Reasumując, będziesz wiedział o czym mówię stojąc w korku, dzieciak z tyłu marudzi gdy na zewnątrz + 40 stopni, a wszyscy dookoła będą mieli zamknięte szybki i patrzyli na ciebie z współczuciem :/ Więc chłopy nie mający klimy, nie mówcie że brak jej wam nie przeszkadza, bo oszukujecie samych siebie klima pomaga, a nie przeszkadza

drugi powód: jak masz szybki w środku zaparowane, to zwykły nadmuch ci nie pomoże tylko gabka albo..... klima właśnie klima 5 sekund i zero pary na szybkach ! eeeeh ale po co ja się produkuje jak i tak myślicie swoje, a jestem zgred :027:

Opublikowano

wiki, jak najbardziej za klima to podstawa w sumie po to kupujemy audi aby jeżdzić w komforcie ale jak nie ma to i dobry szyber!!!!! A autko zadbane odmłodizsz zmianą lamp z przodu i koniecznie z tyłu i będzie spoko

Opublikowano

Bardzo ładnie się prezentuje

Opublikowano
ale jak nie ma to i dobry szyber!!!!!

mam to i to :diabelek:

szyberek jako dodatek do klimki jak najbardziej ;)

Opublikowano

No to mówię, bo mam klimkę i szyber w pogotowiu...

Opublikowano
  • Autor

Co Wy tak za tą klimą.

Nie jestem przeciwnikiem oczywiście , ale i tak się naszukałem samochodu aby był utrzymany jako tako i oczywiście za nie dużą kasę

Nie mieszkam w mieście mam do niego 20km, a jak już jestem to nie jest Wrocław czy Kraków że są korki.

W poprzednim samochodzie też nie miałem klimy, jeździłem 4 lata i może ze 4 razy by mi się naprawdę przydała, mianowicie stałem w kolejce na Ukraińską granicę - kolejka miała około 4km

Nawet szyberdachu nie było

A4 i tak nie pojadę bo pewnie takie kradną

@sfinks

wejdź tu http://s3.photobucket.com/ i się zarejestruj

Używam tej strony już chyba dwa lata

Co do reflektorów znalazłem takie

153321311_1.jpg

z rocznika 99, tylko trzeba trochę przerabiać w samochodzie, nawet są tańsze 499zł

a tak przy okacji gdzie tu są pozycyjne i czy tu wchodzą normalne żarówki H1

tu http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=2783 jest sposób przeróbki

Opublikowano

Ladna ladna, bez klimy tez daje rade :P

Opublikowano
Co Wy tak za tą klimą.

eeehhh spoko nie ma to nie ma i już nie będzie, ale wierz mi że jakbyś miał to byś uzywał częściej niż te 4 razy, ale OK fajnie że znalazłeś zadbany egzemplarz to w sumie najważniejsze niech ci służy, pozdrawiam :one:

Opublikowano

O ile te alusy 16 to baaardzo mi sie podobają! Co do braku klimy ... niestety jest to w tym autku już poważny brak. Jeśli nie jezdziełes z klimatronikiem to nie wiesz co tracisz.

Opublikowano
  • Autor

O ile te alusy 16 to baaardzo mi sie podobają!

tak 16"

Co do braku klimy ... niestety jest to w tym autku już poważny brak

Jasne, bez tego jazda jak FSO125

Dajcie spokój już z tą klimatyzacją. Nie ma i już a ja nie będę płakał

Co wszyscy z tego forum mają klimatyzacje tylko u mnie nie ma????

Opublikowano
Dajcie spokój już z tą klimatyzacją. Nie ma i już a ja nie będę płakał

Co wszyscy z tego forum mają klimatyzacje tylko u mnie nie ma?

hej, po to jest taki temat "moja A4" żeby sobie pokomentować.

Komentarze są różne jak widzisz.

U każdego w aucie "czegoś" brak i wszyscy to wytykają wtedy. Nie przejmuj się :516:

Opublikowano
  • Autor
U każdego w aucie "czegoś" brak i wszyscy to wytykają wtedy. Nie przejmuj się

Rozumiem że nie mieli się do czego przyczepić :diabel:

Nie przejmuję się :gitara:

Może mi ktoś odpowiedzieć z tymi reflektorami?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.