Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 BRD carny avant


zielut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam autko mam od maja i myślę że jestem szczęśliwym posiadaczem!!! chociaż miałem małą przygodę z sarenką he...

20130421_191406.jpg

20130421_191420.jpg

20130421_191431.jpg

20130422_055122.jpg

a PASSACIK to moje poprzednie autko w wersji HIGHLINE

DSC00051.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYPOSAŻENIE:

- biksenon

- skóra ruda :decayed:

- tempomat

- kierownica wielofunkcyjna

- duża navi

- 2x podłokietnik

- tel w podlokietniku

- wysuwane roletki tylnich drzwi

- zmieniarka w schowku

- koła 18'' lato a zima 16''

MOTOR:

to 2.0 tdi 170 km i 350Nm w serii oznaczenie BRD i narazie tak jest

PLANOWANE MODY NIE WIEM KIEDY: :decayed:

- dokladka zderzaka przód z seata leona

- lotka na tylną klapę z s-line

- tylne lampy na ledy

- sprężyny obniżające

- przyciemnić szyby

- no i może mały sofcik

SPALANIE:

nie małe w mieście 7,5litra na trasie jak jechalem do Monachium w cztery dorosłe osoby na tempomacie cały czas 160km/h komp pokazal 7,7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekaj na spalanie. W mieście zawsze takie auto będzie trochę palić. A w trasie miałeś trochę obciążenia i tempomat ustawiony na słusznej liczbie. Nie ma co narzekać. Takie są realia.

Ja mam b7 z silnikiem 115 bke i zszedlem ze spalaniem na bodajże 4.4 ale tylko wtedy gdy z moją mamuska i jej siostrą uprawiałem w zaduszki turystykę cmentarna.

Spalanie wtedy cieszyło ale jak tylko je wysadzilem z auta to od razu trochę musiałem je (auto) przewietrzyć ;-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasjonaci na spalanie zbytnio nie zwracają uwagi. Nie zachowujcie się jak emeryci którzy przeżywają jak auto im spali 6,7l zamiast 6,4l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt...Ja jechałem tak jak wyżej opisywałem ze względu na delikatny towar który wiozlem ;-) oraz na multum patroli z suszarkami które miałem po drodze. A skoro już jechałem jak emeryt to kontrolowałem to co fis mi pokazywał.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega pytal jakie spalanie to poprostu mu napisalem i tyle mi to nie przeszkadza poza tym że chyba wolałbym jakąś benzynke!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro już o tym spalaniu było... 7,5l w mieście!? chyba maskotką A4, to jest nierealne, żeby BRD miało tak niskie spalanie w mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sztuka. Lista modów pewnie będzie nieco dłuższa jak tutaj z nami pobędziesz i poczytasz trochę wątków. :wink4: Bezawaryjności! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna furka pogratulowac:wink: co pierwsze to bym ja na ziemie posiadzil troszke bo chyba 1ba tam siedzi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro już o tym spalaniu było... 7,5l w mieście!? chyba maskotką A4, to jest nierealne, żeby BRD miało tak niskie spalanie w mieście

banan87 co do spalania to jest realne a myślisz że ile pali co jak jechałem do Monachium na weekend majowy to na tempomacie 160 i spalanie komp pokazał spalanie 7,7

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

fajna furka pogratulowac:wink: co pierwsze to bym ja na ziemie posiadzil troszke bo chyba 1ba tam siedzi:wink:

no ziemia to napewno będzie tylko jeszcze nie teraz ale na wiosnę :banan:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

DSC03593.jpg

a tu ostatnio wiozłem znajomych do ślubu he... i modzik mój nowy czarny grill!!! tylko jeszcze zaślepek brakuje lub tej blendy pod tablice rejestracyjną nie moge nigdzie dostać może ma ktoś na sprzedasz?!:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...