Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] A4 cabrio, taka jaka miala być :)


inferno

Rekomendowane odpowiedzi

Jest fajniutka :naughty: A nieprzypadkiem zaa wielkiej wody przypłyneła ?

chyba raczej napewno :gwizdanie:

bardzo fajna furka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko oczywiście z USA, ale różnic w stosunku do wersji europejskiej dużo nie ma. Tylko klapa i zegary w milach (na małej skali są kilometry). Temperatura już w celsjuszach, przebieg w kilometrach, a spalanie w L/100km a nie w galonach na mile, itp. zajęło to może z 10 minut na VAG'u. Poza tym, z tego co wiem, cabrio robi firma Karmann na zlecenie Audi.

Co do wrażeń z jazdy: strasznie sztywne zawieszenie, bez dachu jechałem 170km/h i da się przeżyć:) ,dach 3 warstwowy (na prawdę cicho przy wyższych prędkościach).

Z początku nie mogłem przyzwyczaić się do Multitronic'a, ale teraz nie zwracam na to uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz chcial zamienic ,albo cos,to daj znac na privie :wink4:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2008, 19:51 _________________________________________________podobaja mi sie te okragle nawiewy :naughty:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2008, 19:53 _________________________________________________i zegary tez fajnie wygladaja-zamienimy sie juz teraz/ :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma tragedii :wink4:

mało B6 cabrio na drogach, będzię sie wyróżniać pośród innych A4 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym prosić was o pomoc.. Myślałem nad zamianą listw ozdobnych we wnętrzu na tak zwane aluminiowe..

Znalazłem nawet zdjęcia wnętrza A4 które różni się właśnie tymi listwami,a reszta identyczna.

Wklejam ów zdjęcia abyście mieli porównanie (stan obecny u góry postu :) )

Pq1R2Rni.jpg

gx23nd5A.jpg

Z góry dziękuję za wasze opinie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwy wygladaja fajnie ,ale nie wiem ,czy zauwazyles popielniczke z tylu,tez jest aluminiowa,ten panel dookola galki biegow,jak wymieniac,to wszystkie detale-wygladawtedy bardzo ladnie i profesjonalnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no super masz te autko :) kolor extra chcialbym taki w swojej a4 :) w ogole boczki przednich drzwi maja ladniejsze wykonczenie bo maskownice glosnikow sa okragle i duze az sie prosi zeby miec takie w zwyklej b6 :kox: a ta deska rozdzielcza naprawe bardzo ladna rowniez bym sobie taka wlozyl do moejgo avanta :polew: a moze sie da ? :evil:

aa posciagaj oznaczenia pojemosci i modelu z klapy tylnej - bedzie ladniej :hi:

zapoznaj sie dobrze z tematem multitronica chyba ze stac cie na naprawy lekka reka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popielniczka z tyłu jest chromowana bo to jest b7 :) . Różnice między b6 a b7 cabrio to kierownica, popielniczka z tyłu

i przycisk otwierania dachu, więc przy tak małych różnicach , chyba mogłem dać zdjęcia b7 do porównania :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka. Moze wpadniesz na spota, fajnie by bylo ja na zywo obejrzec :decayed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już trzeci raz wybieram się na spota :confused4: ciągle mi coś wypada, dziś muszę być o 19 na lotnisku :kwasny:

O ile dobrze sprawdziłem, spoty są w każdy wtorek o 19.00 na trzecim poziomie Promenady? Do której tak mniej więcej trwają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już trzeci raz wybieram się na spota :confused4: ciągle mi coś wypada, dziś muszę być o 19 na lotnisku :kwasny:

O ile dobrze sprawdziłem, spoty są w każdy wtorek o 19.00 na trzecim poziomie Promenady? Do której tak mniej więcej trwają?

Mniej wiecej do 22:00 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...