Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] czarne 1.8T by Barto89


Barto89

Rekomendowane odpowiedzi

Na wnętrze pomysł jest taki - białe fotele, kanapa a dekory w biel vizira:kox:

Ewentualnie fotele sline jeśli kupię to będą w miejscu skóry obszyte na biało:wink:

Taki plan bc1409052020896bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadły fotele sport od kolegi ucho.77 i elektryczne szybki na tył. Prócz tego wykladzina odkurzona jak z fabryki;) 3 dni walki ale warto. Foty jutro:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wnętrze pomysł jest taki - białe fotele, kanapa a dekory w biel vizira:kox:

Ewentualnie fotele sline jeśli kupię to będą w miejscu skóry obszyte na biało:wink:

Taki plan http://images64.fotosik.pl/552/bc1409052020896bm.jpg

d*py nie urywa :/ zrób shadowa line nie będziesz załował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto robione pod siebie, nie pod publike:wink: są gusta i guściki o czym podobno się nie dyskutuje. Póki co zmiana koncepcji na wnętrze. Będzie czarne, tylko zastanawiam się nad jakimś akcentem w innym kolorze.

---------- Post dopisany at 01:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:41 ----------

Są fotele

d87635ee58222c18m.jpg

Tuż po woskowaniu

4c61548fc5583d65m.jpg

I pozbyłem sie korbotronika

e925ebb73ed78f29m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 szybki to powinny byc w standardzie,

dobry modzik Bartku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie fajne autko tylko ten kwiatek pod lusterkiem :thumbdown: jakby kobieta nim jeździła:decayed:

poza tym lusterka na biało trochę słabo się prezentują oraz te owiewki zewnętrzne na szyby:doh: ostatnio takie widziałem w Hyundaiu 10 lat temu:naughty:

Wracaj do koncepcji ze zdjęcia nr.3 P1000002mm.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek z czasem z pewnych upodobań wyrasta. Może i mnie to dopadnie:kox: Wciąż czekamy na nowe letnie opony.

4 szybki powinny być w standardzie, dokładnie. Jeszcze raz dzięki Andrzejku za pomoc w rezaniu:decayed:

Teraz czas na przycisk otwierania bagażnika z wnętrza. Ktoś ma do sprzedania taki przycisk z tym panelem dookoła niego?

A i kupie tanio zmieniarkę cd:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma za co :hi:

a masz zawiasy juz do klapy zeby unosila sie do gory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam zawiasów. Jaj bedzie komplet to wtedy będé działać.

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 01:54 ----------

Zrobione kodowanie centralnego zamka. Walczę jeszcze z otwieraniem/zamykaniem szyb z pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem ci Bartek

daj na maxa na dol przyciskami i przytrzymaj przez kilka sek i potem do gory na maksa i tez chwile przytrzymaj

i domykanie z pilota bedzie smigac:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż mam problem z szybą kierowcy. Szyba dojeżdża do góry na maxa, odbija i opuszcza się do połowy wysokości. Zauważyłem też problem z centralnym w drzwiach lewe/tył. Po odblokowaniu z wewnątrz właśnie ww drzwi nie odblokowują się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie da się ich otworzyć ani od środka, ani od zewnątrz? Jak tylko od wewnątrz to musisz przekręcić takie kółeczko w boczku drzwi, które służy do blokowania klamki gdy wozimy dzieci.

Z tą szybą to też to czasami miałem, ale do tej pory nie wiem, co mogło być tego przyczyną :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z pilota 2razy wcisnę otwieranie to jest ok.Ruszę autem drzwi się blokują. wyciągam kluczyk ze stacyjki i wszystkie drzwi się otwierają. Proeblem jest gdy rauszam, drzwi się blokują, zatrzymam się np na przystanku by kogoś zabrać i otwieram drzwi z kabiny przyciskiem w drzwiach i te tylne/lewe drzwi się nie otwierają... przed programowaniem centralnego było wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z pilota 2razy wcisnę otwieranie to jest ok.Ruszę autem drzwi się blokują. wyciągam kluczyk ze stacyjki i wszystkie drzwi się otwierają. Proeblem jest gdy rauszam, drzwi się blokują, zatrzymam się np na przystanku by kogoś zabrać i otwieram drzwi z kabiny przyciskiem w drzwiach i te tylne/lewe drzwi się nie otwierają... przed programowaniem centralnego było wszystko ok

a nie masz w module komforu bledu jakiegos tego silniczka drzwi?

z szyba kierowcy hm moze zdemontuj owiewki i zobacz czy cos pomoze, moze cos sie tam blokuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy pokasowałem zaraz po kompletnym założeniu szyb. Dziś sprawdze jeszcze raz czy coś nowego jest.

---------- Post dopisany 01-04-2014 at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2014 at 09:55 ----------

Wciąż w tych drzwiach jest błąd 1561.

I mamy nowe opony 225/35 szerokie i niskie:decayed:

---------- Post dopisany 09-05-2014 at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2014 at 21:10 ----------

352143bfdfd446f7m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec odświeżam temat. Auto trafiło w moje ręce pod koniec listopada i nie obyło się bez modów.

W miejsce zawieszenia gwintowanego TATechnik trafiło nowe AP Sportline

MxjHgN.jpg

Dodatkowo wymienione końcówki drążków, jeden wahacz dolny, łączniki stabilizatora tył oraz zrobiona geometria.

Do tego standardowo oliwa Millers Oils 5W50, płyn chłodniczy Febi i płyn w układzie wspomagania.

Aktualnie autko skręcone dość wysoko i stoi na zimówkach.

pRBD3T.jpg

W planach:

- Montaż automatycznie otwieranej tylnej klapy

- Zakup i montaż nawi RNS-E LED

- Polerka jeszcze przed pierwszymi sniegami ;)

- Prysnąć listwy drzwiowe od B7 które dostałem od Barto89 oraz doły zderzaka w kolor

- Przemalować lusterka (jednak bardziej odpowiada mi oryginalny wygląd)

- Wyprostować letnie 18'

Ze względu że poprzednim moim autem była Astra 2.0T chciałbym nieco podnieść moc na lato dlatego w planach:

- FMIC

- Wtryski od S3 ew. BEX'a

- Downpipe

- Mądry programik na ok. 220km.

Na razie to tyle z biegiem czasu postaram się uaktualniać ten temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...