Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:thumbup1: moim zdaniem najlepiej te koła pasuje do b5.. tez na nie jestem chętny..

to zabieraj moje :D pięknie ori niemalowane :D

Panie juz bym je dawno zabrał od ciebie..ale chwilowo brak pln na kola.

Opublikowano
  • Autor

[emoji106]1: moim zdaniem najlepiej te koła pasuje do b5.. tez na nie jestem chętny..

to zabieraj moje :D pięknie ori niemalowane :D

Panie juz bym je dawno zabrał od ciebie..ale chwilowo brak pln na kola.
Musisz polować na okazję. Ja dałem 600 za cztery proste sztuki z deklami :wink:
Opublikowano

Te alu fajnie pasują do awanta ale jak dla mnie za dużo tego jest :P :P

Opublikowano
  • Autor

Te alu fajnie pasują do awanta ale jak dla mnie za dużo tego jest :P :P

c5, b6, b7 na tych felgach to jest jak psów :naughty: na b5 to w sumie niewiele.. na żywo to tylko u Alana widziałem

Opublikowano

A ja właśnie full a4 widziałem.

Nawet raz pewien cwaniaczek dał mi do przymiarki myśląc ze jak zobaczę jak one wyglądają dam 1400 z oponami nadającymi się do spalenia :facepalm: :facepalm:

Nie myślałeś by pierdzielnąć je biała perłą??????

Opublikowano
  • Autor

Biała perła jest super, ale do tego wzoru jakoś mi nie pasuje ;)


Aktualnie taka sytuacja :dance:

20150228_143028.jpg

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

robi się full jeszcze navi :D

Opublikowano

Od razu rns e pakuj ;) bedzie sie ladnie komponowac

send by GT-I9505

Opublikowano
  • Autor

ee navi raczej nie będzie :P

rns-d nie oferuje nic ciekawego a rns-e dużo kosztuje i strach to wozić w aucie żeby nie z@jebali

Opublikowano

Jebniesz szyby w folii przepuszczajacej 12% i nawet nie zauwaza ze tam siedzisz :D

send by GT-I9505

Opublikowano
  • Autor

Jebniesz szyby w folii przepuszczajacej 12% i nawet nie zauwaza ze tam siedzisz :D

send by GT-I9505

W sumie chodził mi po głowie pomysł na ścieme akwarium :naughty: jest o czym myśleć na następny sezon bo w tym niestety budżet zamknąłem już w marcu

20150307_150943.jpg

Opublikowano

Ładna furka. Fotele robią robotę. Zazdroszcze.

Opublikowano

dawaj fote jak siadło

Opublikowano

:grin: normalnie nie wierze :kox:

Opublikowano

Jebniesz szyby w folii przepuszczajacej 12% i nawet nie zauwaza ze tam siedzisz :D

send by GT-I9505

W sumie chodził mi po głowie pomysł na ścieme akwarium :naughty: jest o czym myśleć na następny sezon bo w tym niestety budżet zamknąłem już w marcu

20150307_150943.jpg

Coś tam doj*b... :decayed: ????

Kiedy zrobisz coś by to jeździło??

Opublikowano
  • Autor

Ładna furka. Fotele robią robotę. Zazdroszcze.

Dzięki :)

:grin: normalnie nie wierze :kox:

haha :naughty:

Coś tam doj*b... ????

Kiedy zrobisz coś by to jeździło??

jeździ jeździ nic sie nie bojaj :D

Wczoraj był pracowity wieczór przy przekładce zawiasu a dzisiaj rano umyłem bruda po zimie. Od dłuższego czasu tylko go płukałem aktywną pianą ale dzisiaj sie doczekał mycia :wink: Wosk coli spisał sie dużo lepiej niż fk. Po zimie żyje nadal tak jakbym go wczoraj położył i pewnie jeszcze długo by wytrzymał :kox:

Gwint ustawiony na oko przy wkładaniu i potem żadnej regulacji. Z czasem na pewno pójdzie niżej ale aktualnie chce wyczaić co jest cięte :naughty: W poniedziałek chyba na tył włoże dystans 10mm.

20150308_093614.jpg

20150308_134026.jpg

20150308_134043.jpg

20150308_133934.jpg

20150308_133954.jpg

20150308_134004.jpg

20150308_134010.jpg

Jako że fotele są w super stanie to kupiłem zestaw colourlockado czyszczenia i zabezpieczenia, żeby takie pozostały

Ilość syfu, którą cleaner wyciągnął z foteli jest dla mnie niepojęta :decayed:

Tak wyglądała MF po skończeniu samego fotela pasażera...

20150308_122236.jpg

20150308_122501.jpg

Po skończeniu całości efekt super, skóra matowa mięciutka itd.

20150308_133738.jpg

20150308_133853.jpg

20150308_133759.jpg

20150308_133825.jpg

ale dojeba!em posta :P

ps zdjęcia z telefonu, sorry

Edytowane przez misiek95

Opublikowano

Ładna jest..dla mnie teraz jak jest ustawione jest idealnie.

Opublikowano

10 mm dystanse Ci nie wejdą wiem bo przerabialem za małe. Chyba że bez kolnierza

Opublikowano
  • Autor

10 mm dystanse Ci nie wejdą wiem bo przerabialem za małe. Chyba że bez kolnierza

No bez kołnierza :) A co jakie masz teraz włożone?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.