Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)


misiek95

Rekomendowane odpowiedzi

tdi czasami musi dostać w pióro- dobrze mu to robi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są stare samochody i tak pewnie przeszły oczekiwania inżynierów Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tdi czasami musi dostać w pióro- dobrze mu to robi :wink:

Zgadza się :decayed: byle nie za często i nie za mocno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche rzeczy porobiłem ostatnio przy aucie. Na początek wymieniony olej w skrzyni

20160315_172742.jpg

Żarniki d2s nowe Vertex'y. Podobno dają rade

20160316_132821.jpg

Wpadł rejestrator g1wh i lustereczko fotochrom. Niestety okazało sie, że nie działa do końca jak powinno, odsyłam do sprzedającego i bede szukał kolejnego- sprawnego

DSCF0908.jpg

Podmieniłem koreczek wlewu oleju na ten z młodszych tdi :naughty:

20160311_173214.jpg

Podmieniłem dokładke. Ta na górze kupiona za 50 + spawanie pęknięcia 10. Ta na dole sprzedana za 130 :grin:

20160304_164648.jpg

Stare końcóweczki zastąpione fajurami z c5. A dzisiaj wjechał pakiet lato. Pierwszy raz jakaś felga jest zakładana na to auto ponownie :grin:

DSCF0892.jpg

DSCF0890.jpg

DSCF0898.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ fajnie siadły te fajki z A6 :kox: Reszta modów tez spoko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faje ładnie wyglądają..chyba bedzie kolejny mod u mnie.. a korek trzeba było brać o R8..skad dorwałeś te faje?

Tylna wycieraczka z Touarega?

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kolekcja motorowerów: simson, komar, ogar 200 to Twoja?? :)

Młodszego brata. Była jeszcze motorynka ale sprzedał głupi ;)

Tylna wycieraczka z Touarega?

Ramie orginalne, pióro z jakiejś skody. Miałem tą z golfa ale przestała zbierać. Jak trafie orginał z jakiegoś nowszego vaga to włoże a jak nie, to zostanie tak jak jest

Michu podrzuc jakis link do fajek.

Te końcówki występują w każdym poliftowym c5 w dieslu. W każdej dziurze jest jakiś gościu co rozkręca takie auto i chętnie odsprzeda za paczke fajek :) Ja dałem 3 dychy i to razem z tłumikiem środkowym. Polecam je zrobić na lusterko, robią robote wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zaczynam szukać..

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale powiedz trzeba spawac czy tylko przelozyc??

Zawsze marzyly mi sie takie koncowki wlasnie jak w c5 1.9 130kucy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale powiedz trzeba spawac czy tylko przelozyc??

Zawsze marzyly mi sie takie koncowki wlasnie jak w c5 1.9 130kucy.

Trzeba spawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiek,czy ty przypadkiem nie ujezdzales opon nankang xl ? mógłbyś mi proszę przybliżyć opinię o tych oponkach ? bo nawet tanie są i sporo osob na nich jezdzi,niestety są za i przeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiek,czy ty przypadkiem nie ujezdzales opon nankang xl ? mógłbyś mi proszę przybliżyć opinię o tych oponkach ? bo nawet tanie są i sporo osob na nich jezdzi,niestety są za i przeciw.

Na suchym trzymają, na mokrym trzymają. Fajne sztywne boki, nie wykładają sie w zakrętach. Jedyne co mam im do zarzucenia- to mogły by być cichsze. Nie przeszkadza mi to aż tak, ale jak sie przesiadłem z zimówek to odczułem pare decybeli różnicy. Za tą cene polecam, ale ja będę próbował następnym razem któreś nexeny, może fulde sportcontrol :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiek,czy ty przypadkiem nie ujezdzales opon nankang xl ? mógłbyś mi proszę przybliżyć opinię o tych oponkach ? bo nawet tanie są i sporo osob na nich jezdzi,niestety są za i przeciw.

Na suchym trzymają, na mokrym trzymają. Fajne sztywne boki, nie wykładają sie w zakrętach. Jedyne co mam im do zarzucenia- to mogły by być cichsze. Nie przeszkadza mi to aż tak, ale jak sie przesiadłem z zimówek to odczułem pare decybeli różnicy. Za tą cene polecam, ale ja będę próbował następnym razem któreś nexeny, może fulde sportcontrol :)

Dzięki. Mam pytanie odnośnie pompowtryskow. Korekty jakich nie mogą przekroczyć to są -30 + 30 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bipy których nie mogą przekroczyć to między bodajże -127 a 127. Te -30 i 30 to zdaje sie jakaś umowna norma. Po jej przekroczeniu nic sie nie zmienia. Ja miałem pompki AWX/AVF nie dopisane w ecu i bipy na wszystkich +90 i auto jeździło :)


Przyszedł czas na jesienne odchwaszczenie fury. Na początek założyłem elektryke na tył. Leżała dobre 1.5 roku bo coś nie miałem mocy demolować znowu środka ;) Boczki były pierwotnie z kremową skórą i rączkami więc troche zabawy było. Przy okazji wyciągnąłem gruz z dywanu :huh: Na koniec mycie woskowanie, szyby, fotele itd. 2 dni od rana do nocy sie zeszło

20160318_171947_1.jpg

20160319_104356_1.jpg

20160319_103435_1.jpg

DSC09739.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...