Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami


feti

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze coraz wiecej zainteresowanych tym sprzetem.Ja ogolnie jestem bardzo zadowolony.Jedynie jeszcze nie podlaczylem wszystkich glosnikow choc wszystko do podlaczenia od dawna woze w samochodzie .Ale to tylko z braku czasu.No nic zycze udanych zakupow i milego uzytkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze coraz wiecej zainteresowanych tym sprzetem.Ja ogolnie jestem bardzo zadowolony.Jedynie jeszcze nie podlaczylem wszystkich glosnikow choc wszystko do podlaczenia od dawna woze w samochodzie .Ale to tylko z braku czasu.No nic zycze udanych zakupow i milego uzytkowania

czyli masz juz ponad rok i wciąż wszystko elegancko śmiga, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wrzucić tego chinola do b7 trzeba dokupić ramkę na 2din?

Tak jak tego uniwersalnego andka to tak trzeba ramkę dostępne na allegro za 20-30zł jak kupisz dedykowane nie trzeba żadnej dodatkowej ramki

http://allegro.pl/ramka-radiowa-2-din-audi-a4-b6-7467-gdansk-i4812216863.html

Edytowane przez east-import
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja 12 miesięcy

7_f.jpg?

W UE obowiązuje nakaz udzielania 24 m-cy gwarancji przez sprzedawcę... rozumiem więc, że jesteś tylko pośrednikiem i obowiązuje gwarancja producenta. Chińska.

Popraw mnie jeśli jestem w błędzie.

Najlepiej udostępnij warunki zakupu jakie oferujesz, bo nie mogłem znaleźć na Twojej stronie czy jesteś pośrednikiem czy sprzedawcą.

Co w przypadku reklamacji/naprawy? Klient zostaje na lodzie i musi się dogadać z Chińczykiem czy udzielasz jakiegoś wsparcia?

BTW, ok. 25 lat temu rodzice kupili TV Sanyo importowanego przez krajowego sprzedawcę (pośrednika?) wprost z Japonii, po tygodniu się zepsuł, ale sklep RTV stanął na wysokości zadania i dał nam inny egzemplarz biorąc na siebie naprawę (w grę wchodziło wtedy tylko odesłanie do Kraju Kwitnącej Wiśni, więc z miesiąc to by trwało) tego uszkodzonego odbiornika.

PS. Osobiście uważam, że dedykowana stacja lepiej się komponuje z resztą auta...no ale każdy ma inne gusta :P

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co w przypadku reklamacji/naprawy? Klient zostaje na lodzie i musi się dogadać z Chińczykiem czy udzielasz jakiegoś wsparcia?

Proszę podać punkt regulaminu gdzie jest podane że klient zostaje na lodzie??

Gwarancja 12 miesięcy chcesz 24miesiące kup wersje z androidem firmy kenwood Mają taką za 5999zł i ma 24miesiące gwarancji

U nas Kupujący nic nie załatwia z żadnym Chińczykiem całą procedurą my się zajmujemy.. Ale tak jak wiesz możesz sam zakupić u chińczyka Ale czy w razie gwarancji Naprawi(wymieni) nie wiem . Czy odeślą z powrotem (nie wiem) Jak kupisz w Polsce możesz iść na Policje i zgłosić że nie zwrócił ci pośrednik towaru z reklamacji . kupisz w chinach sam Nie zwrócą ci z reklamacji nie masz szans cokolwiek odzyskać Bo nasze Prawo tam nie sięga . Więc kupując drożej masz jakąś pewność ze wrazie czego zawsze możesz prawnie odzyskać pieniądze kupując w chinach samemu Kupisz taniej ale bez Gwarancji na cokolwiek. I wtedy moze wyjśc tak że kupisz 2 x drożej niż być kupił w Polsce. :)

Wszystko kosztuje Pośrednicy tez muszą zarobić. Inaczej by komisów w Polsce nie było Przecież poza komisem taniej auto kupisz niż przez pośrednika z komisu . A jednak ludzie tam kupują bo jakieś ich tam Prawo Handlowe jako Konsumenta chroni . Wolny rynek każdy może kupić gdzie chce Musi tylko przekalkulować gdzie mu wyjdzie taniej i lepiej



PS. Osobiście uważam, że dedykowana stacja lepiej się komponuje z resztą auta...no ale każdy ma inne gusta :P

Niby tak Ale ramka taniej wychodzi + radio uniwersalne A ma te same funkcje i mozliwości ale sa też dedykowane

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-gps-android-tv-wifi-3g-ipod-dvd-pc-i4883150742.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wersje z ramką zamiast radia dedykowanego wyglądają tragicznie jak dla mnie. Psuje to cały efekt i wygląda jak drut. Jak wygląda kwestia montażu tego radia w B5? po wrzuceniu konsoli środkowej od polifta z miejscem na radio 2 din pasuje ta wersja uniwersalna bez żadnych ramek prawda? Czy może trzeba co rzeźbić jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację z ramkami wygląda jak drut bo zazwyczaj każde ma inny odcień i nie jest to spasowane.

Lepiej wyglądają dedykowane chinole pod dany model samochodu masz już wszystko dopasowane i w jednym odcieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wersje z ramką zamiast radia dedykowanego wyglądają tragicznie jak dla mnie. Psuje to cały efekt i wygląda jak drut. Jak wygląda kwestia montażu tego radia w B5? po wrzuceniu konsoli środkowej od polifta z miejscem na radio 2 din pasuje ta wersja uniwersalna bez żadnych ramek prawda? Czy może trzeba co rzeźbić jeszcze?

Tu masz wymiary Uniwersalnej stacji z androidem

wymiary_radia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BeyerBrown, dnia 17 Gru 2014 - 12:20, napisał:

Co w przypadku reklamacji/naprawy? Klient zostaje na lodzie i musi się dogadać z Chińczykiem czy udzielasz jakiegoś wsparcia?

Proszę podać punkt regulaminu gdzie jest podane że klient zostaje na lodzie??

Jako potencjalny klient to ja się Ciebie pytam i proszę o jakiś regulamin (konkretny punkt) warunków zakupów u Ciebie, bo nie mogłem znaleźć na stronie.

Nic nie insynuuję!

Pośrednicy tez muszą zarobić. Inaczej by komisów w Polsce nie było

Nie do końca. Kupując przez komis to albo się zawiera umowę z komisem albo bezpośrednio ze wstawiającym pojazd do komisu (umowy K-S są już podpisane - in blanco to się bodaj nazywa...). W pierwszym przypadku gdyby coś było nie tak z towarem (autem) skarżysz w sądzie komisanta (firmę, która jest zarejestrowana w stosownych urzędach), w drugim - poprzedniego właściciela (osobę prywatną). A to zmienia trochę zakres paragrafów z których można skorzystać... Już pomijam fakt, że komis umywa wtedy rączki i mówi "proszę się od nas odczepić, my tylko pośredniczyliśmy" gdyby chciał się wymigać od odpowiedzialności. Ma do tego pełne prawo i nikt im nic nie zrobi.

Dlatego mam wątpliwości co do wszelkiego rodzaju pośrednictwa... jeśli się mylę proszę mi wskazać konkretny paragraf w kodeksie handlowym jak to wygląda w świetle prawa bym w razie wu nie został na lodzie. Bo ładne deklaracje mnie nie przekonują...takie mamy czasy.

https://www.youtube.com/watch?v=m00udFijVf0

U nas Kupujący nic nie załatwia z żadnym Chińczykiem całą procedurą my się zajmujemy..

To tyczy się tylko zakupu czy również ewentualnej reklamacji? Jest to gdzieś napisane w regulaminie na Twojej stronie??

Gwarancja 12 miesięcy chcesz 24miesiące kup wersje z androidem firmy kenwood Mają taką za 5999zł i ma 24miesiące gwarancji

W krajach Unii SPRZEDAWCY mają obowiązek udzielania 24 miesięcy gwarancji!

POŚREDNICY nie... dają gwarancję którą dostali z towarem.

Więc się pytam ponownie - jesteś pośrednikiem czy sprzedawcą? Jeśli tym pierwszym to jakie punkty regulaminu zakupów mnie chronią w razie reklamacji? Jeśli tym drugim to dlaczego tylko 12 miesięcy?

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wersje z ramką zamiast radia dedykowanego wyglądają tragicznie jak dla mnie. Psuje to cały efekt i wygląda jak drut. Jak wygląda kwestia montażu tego radia w B5? po wrzuceniu konsoli środkowej od polifta z miejscem na radio 2 din pasuje ta wersja uniwersalna bez żadnych ramek prawda? Czy może trzeba co rzeźbić jeszcze?

Tu masz wymiary Uniwersalnej stacji z androidem

Dzięki :)

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację z ramkami wygląda jak drut bo zazwyczaj każde ma inny odcień i nie jest to spasowane.

Lepiej wyglądają dedykowane chinole pod dany model samochodu masz już wszystko dopasowane i w jednym odcieniu

Tak wygląda o niebo lepiej Lecz tez i cenowo wychodzi drożej A możliwości są te same

589187378_427.jpg

BeyerBrown, dnia 17 Gru 2014 - 12:20, napisał:

Co w przypadku reklamacji/naprawy? Klient zostaje na lodzie i musi się dogadać z Chińczykiem czy udzielasz jakiegoś wsparcia?

Proszę podać punkt regulaminu gdzie jest podane że klient zostaje na lodzie??

Jako potencjalny klient to ja się Ciebie pytam i proszę o jakiś regulamin (konkretny punkt) warunków zakupów u Ciebie, bo nie mogłem znaleźć na stronie.

Nic nie insynuuję!

Pośrednicy tez muszą zarobić. Inaczej by komisów w Polsce nie było

Nie do końca. Kupując przez komis to albo się zawiera umowę z komisem albo bezpośrednio ze wstawiającym pojazd do komisu (umowy K-S są już podpisane - in blanco to się bodaj nazywa...). W pierwszym przypadku gdyby coś było nie tak z towarem (autem) skarżysz w sądzie komisanta (firmę, która jest zarejestrowana w stosownych urzędach), w drugim - poprzedniego właściciela (osobę prywatną). A to zmienia trochę zakres paragrafów z których można skorzystać... Już pomijam fakt, że komis umywa wtedy rączki i mówi "proszę się od nas odczepić, my tylko pośredniczyliśmy" gdyby chciał się wymigać od odpowiedzialności. Ma do tego pełne prawo i nikt im nic nie zrobi.

Dlatego mam wątpliwości co do wszelkiego rodzaju pośrednictwa... jeśli się mylę proszę mi wskazać konkretny paragraf w kodeksie handlowym jak to wygląda w świetle prawa bym w razie wu nie został na lodzie. Bo ładne deklaracje mnie nie przekonują...takie mamy czasy.

https://www.youtube.com/watch?v=m00udFijVf0

U nas Kupujący nic nie załatwia z żadnym Chińczykiem całą procedurą my się zajmujemy..

To tyczy się tylko zakupu czy również ewentualnej reklamacji? Jest to gdzieś napisane w regulaminie na Twojej stronie??

Gwarancja 12 miesięcy chcesz 24miesiące kup wersje z androidem firmy kenwood Mają taką za 5999zł i ma 24miesiące gwarancji

W krajach Unii SPRZEDAWCY mają obowiązek udzielania 24 miesięcy gwarancji!

POŚREDNICY nie... dają gwarancję którą dostali z towarem.

Więc się pytam ponownie - jesteś pośrednikiem czy sprzedawcą? Jeśli tym pierwszym to jakie punkty regulaminu zakupów mnie chronią w razie reklamacji? Jeśli tym drugim to dlaczego tylko 12 miesięcy?

Tak jak pisałem wiele razy 12 miesięcy realizowane za naszym Pośrednictwem Żaden kupujący nie kontaktuje się z serwisem sam Tylko za naszym Pośrednictwem jest realizowana Gwarancja A jak ktoś chce mieć 24miesiące musi kupić jakies Markowe Może dużo drożej ale 12 miesięcy więcej gwarancji (teoretycznie) Może tez każdy kupić sam w chinach Ale czy będzie zadowolony czy nie zostanie naciągnięty (oszukany)? Nie wnikam w to. Czy w razie gwarancji chińczyk ją zrealizuje?Tez nie wnikam w to Każdy wtedy na własną rękę próbuje realizowac gwarancję (Prawnie nic nie zdziała bo nasze prawo do chin nie sięga ) I czy później chińczyk odeśle to tez loteria MY współpracujemy z dużymi Firmami w chinach i mamy pewnych dostawców jak i nasze Gwarancje sa w 100% realizowane Ale to kosztuje tyle ile na allegro w cenie są wliczone nasze opłaty (koszta własne , czas poświęcony oraz gwarancje jakie dajemy ) Nie ma nic za free Więc jak komuś ceny na allegro nie odpowiadają zawsze wszystko można kupić w chinach dosłownie wszystko Po co w Polsce kupować jak można w Chinach kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Charytatywnie nikt nie chce działać a żyć jakoś trzeba ;)

A jak przebiega procedura reklamacji? Klient odsyła do Ciebie wadliwy towar, następnie wysyłasz go do sprzedawcy w Chinach i ten naprawia lub przysyła Ci inną sztukę a Ty ją wysyłasz do reklamującego? Istnieje jednak ryzyko, że towar nie zostanie przyjęty do reklamacji, bowiem Chińczyk o wszystkim decyduje...

Czy może działa szybszy i bezpieczniejszy wariant: klient zgłasza reklamację a Ty (jeśli nie widzisz uszkodzeń mechanicznych) bez gadania z własnego magazynu dajesz mu inny egzemplarz a resztę spraw sam załatwiasz z Chińczykiem i bierzesz na siebie ewentualne odrzucenie reklamacji?

Ile czasu trwa procedura reklamacji?

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje jednak ryzyko, że towar nie zostanie przyjęty do reklamacji, bowiem Chińczyk o wszystkim decyduje...

Tak jak już pisałem wcześniej

Z chińczykami od kilku lat prowadzę interesy I biorę prosto z fabryki przez Alibaba. Mam tam swoje kontakty i sprawdzonych dostawców . Sprzedaję dużo sprzet diagnostycznego. I w razie reklamacji czy aktualizacji nie miałem nigdy z tym problemu. Radia w ofercie mam od jakiegoś czasu około rok i także mam dwie Firmy które dla mnie wysyłają Towar. Towar zawsze jest sprawdzany przed wysyłką pod każdym względem . A aliexpres to portal aukcyjny dam działają prywatnie i wątpię by jakąkolwiek dawali gwarancje :)

Kolejna sprawa żeby nie było że chcę kogoś nakłaniać do zakupów na allegro. są różni sprzedawcy różne warunki mają Jest też aliexpres ebay tam takze są radia nawet taniej

To tak samo jak z ChipTuningiem w chinach kupisz program z kablem za 20USD i sam możesz zrobić chipa Więc po co płacić naszym 1000-2000zł jak można to za około 100zł zrobić samemu ;)

Edytowane przez east-import
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma dedykowanego chinola i jest mega zadowolony,ma go coś ponad rok i nic się nie dzieje i co najważniejsze ma spore możliwości nie to co RNS do którego trzeba wszystko dokupić.Sam takie na wiosne kupie przynajmniej nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...