Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami


feti

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz "amaradarr" zadzwonić i się dowiedzieć ile Car Audio kasuje za podłączenie Ceny u mnie w mieście mogą być inne niż u ciebie

Ja osobiście za zrobienie kostki zapłaciłem 30zł U mnie przód jak i tył Gra Ale nie mam suba .

Ale to Gorzów wlkp W Wawie może kosztować 10razy tyle Standardowo W zestawie kolega otrzymał wszystkie Kostki z Canbus Więc w teorii plug and play Ale może kable są zamienione i pewnie lepiej dać do obejrzenia kostki Fachowcowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie panowie wszystko cacy ale co by nie kombinować to tył nie gra jak powinien. Tak jak już wcześniej pisałem można połączyć czincze z tych dwóch kostek jakie wychodzą z radia i mamy tył ale drzwi i to jeśli przesuniemy moc grania na amplitunerze radia ale głośniki na tylnej półce i tak nie grają.

Tak więc jeszcze raz proszę o pomoc na które piny muszę podać sygnał aby cały tył grał nie tylko tylne drzwi.

http://i57.tinypic.com/105rwhh.jpg

środkowa kostka to przednie głośniki LF i RF lewy i prawy a dolna kostka od prawej strony to RR i LR tył lewy i prawy, + wiadomo napięcie, co ma iść na COM ( czyżby masa?) i do czego w tym momencie są w tej kostce RF i LF?

Tak wygląda moja kostka jaka wychodzi z auta http://i59.tinypic.com/2n72t1k.jpg

do czego są w tym momencie CAN-L i CAN-H ?

Panowie POMOCY bo coś mnie trafi!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie panowie wszystko cacy ale co by nie kombinować to tył nie gra jak powinien

Ale u mnie cały tył gra są filmiki które pokazują że tył gra w Audi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nie zmienia faktu że dedytkowane a tył nie gra, że zapewniał że zagra a nie gra i teraz ile takie car audi kasuje za podłączenie ???

jak chcesz podłączyć ori radio do auta, które wcześniej go nie miało, też wszystko nie zagra tak jak powinno. zauważ że było sporo konfiguracji car audio w audi, więc jak dogodzić wszystkim ? zresztą, jakie inne radio będziesz chciał włożyć do auta ze wzmacniaczem na tył to będzie problem.

nie widziałem kostek w tym chińczyku, ale podejrzewam że w aucie które w standardzie nie miało ori radia, to tył zagra, więc można powiedzieć że jest dedykowane.

uprzedzę pytania, nie mam tego radia, ale wkurza mnie to ciągłe pisanie "miało być dedykowane a nie jest".

pamiętajcie że przy ori radiu tył też gra znacznie ciszej i nikt nie marudzi.

Panowie POMOCY bo coś mnie trafi!!!!

W kostce od strony instalacji auta musisz się podłączyć pod RL - COM - RR (tył lewy, prawy, masa). z drugiej strony tego kabla musisz mieć chinche i je podłączyć pod wyjście wzmacniacz w radiu (najlepiej tył). Musisz jeszcze podłaczyć kabel sterujący wzmacniaczem, w radiu opisany pewnie jako REMOTE, a w kostce od strony auta ten pin obok COM :)

nie wiem jak wyglądają kostki w Twoim radiu, ale CANy musisz podłaczyć żeby radio się włączało i wyłączało po kluczyku, działało podświetlenie, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o ten właśnie wzmacniacz. Podłączyłem chinche ale grają tylko drzwi i to tyle co wcale. Fajnie bo w zestawie do radia są dwa komplety kabli. Pod ISO i pod ori audi. Spróbuję jeszcze podłączyć remote i masę zobaczę czy sub zagra w każdym razie ja i tak będę wywołał ten zestaw i drzwi podciągne do radia a w kolo idzie skrzynia wiec problemu nie będzie. Jak na razie poza tym spoko jedynie co to skoro dołączyli przejściówki do anteny to mogli też dołączyć do gps. Zamówię taka przejściówkę bo po co mam wystawiać druga antenę na deskę skoro mam ori. Co do samej obsługi i reszty mega pozytyw, podkreślam ze przody na tym grają bardzo dobrze. Zastanawiam się tylko jak wrzucę skrzynie i wzmacniacz czym będę tym sterowal bo jeśli chodzi o jakie kolwiek filtry to nie ma opcji. Spróbuję ściągnąć ze sklepu jakaś apke na zasadzie zaawansowanego eq i zobaczymy czy da się to jakoś występować. Podświetlenie myślałem ze będzie działać tak jak w ori ze światłami ale świeci cały czas z radiem. Podpialem modem 3g który miałem z Playa ale nie wykrył, muszę mieć dedykowane pod androida?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... jeśli masz z tyłu wzmacniacz, i głośniki w tylnych drzwiach podłączone do niego, a nie pod radio, to nie możliwe żeby głośniki grały a sub nie. Tak jak pisałem, nie wiem jak wyglądają te kostki i przejściówki, ale jak się skorzysta z wyjścia liniowego a nie głośnikowego to powinno grać. Rozumiem że teraz tył grał jeszcze ciszej niż przy ori radiu? Trzeba pamiętać o tym, że ori radio może mieć inny poziom wyjścia liniowego. W normalnym wzmacniaczu wzmocnienie można podkręcić, a ori nic nie zrobisz, jedynie można pokręcić FADERem :)

CANy podłączyłeś i radio włącza się z kluczykiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podpialem modem 3g który miałem z Playa ale nie wykrył, muszę mieć dedykowane pod androida?

Tak nie każdy modem 3G działa z androidem . W niektórych Modemach od Play można wymusić działanie z androidem wyłączając kartę SD i instalkę z modemu Po prostu modem musi być czysty bez instalki by działał z androidem



Jak na razie poza tym spoko jedynie co to skoro dołączyli przejściówki do anteny to mogli też dołączyć do gps
W zestawie jest antena GPS więc końcówek nie dali Ja mam pociągniętą antenę w podszybiu i bardzo szybko łapie fixa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale wolałbym na ori antenie skoro już jest. Kupię może sama końcówkę do anteny i przerobie ori. Jeśli nie będzie działać to założę ta z zestawu.

Kolejna rzecz sub faktycznie działa ale nie tak jak w ori radiu. Ustawiłem teraz fader 80% na tył i gra okej, jefynie słabszy baz jest ale ja i tak to będę zmieniał.

Strasznie ciężko odbiera radio. Z bieda RMF CZASAMI łapie... To jest minus, będę chyba musiał jakiś dodatkowy wzmacniacz założyć.

Najważniejsze pytanie, gdzie jest pilot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Strasznie ciężko odbiera radio. Z bieda RMF CZASAMI łapie... To jest minus, będę chyba musiał jakiś dodatkowy wzmacniacz założyć.

Najważniejsze pytanie, gdzie jest pilot?

I to jest dziwne bo nagrałem wam filmik ze radio u mnie łapie A mam ten sam model auta :) Wiec dziwne :(

Co do pilota to w tej wersji bez TV nie ma Pilota Pilot jest z wersją dvb-t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale wolałbym na ori antenie skoro już jest. Kupię może sama końcówkę do anteny i przerobie ori. Jeśli nie będzie działać to założę ta z zestawu.

Kolejna rzecz sub faktycznie działa ale nie tak jak w ori radiu. Ustawiłem teraz fader 80% na tył i gra okej, jefynie słabszy baz jest ale ja i tak to będę zmieniał.

Strasznie ciężko odbiera radio. Z bieda RMF CZASAMI łapie... To jest minus, będę chyba musiał jakiś dodatkowy wzmacniacz założyć.

Najważniejsze pytanie, gdzie jest pilot?

Podjedż na tychy to obejrzymy co jest nie tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie ciężko odbiera radio. Z bieda RMF CZASAMI łapie... To jest minus, będę chyba musiał jakiś dodatkowy wzmacniacz założyć.

Najważniejsze pytanie, gdzie jest pilot?

I to jest dziwne bo nagrałem wam filmik ze radio u mnie łapie A mam ten sam model auta :) Wiec dziwne :(

Co do pilota to w tej wersji bez TV nie ma Pilota Pilot jest z wersją dvb-t

hehehe jak to mówią: a nie mówiłem :D

szeryffo ja miałem chorusa założyłem rns-e i wszystko gra... wiec tego samego oczekuje od idealnej ginialnej maszyny z Chin :) bo jest dedykowane i już :)

zatem nie rozumiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie ciężko odbiera radio. Z bieda RMF CZASAMI łapie... To jest minus, będę chyba musiał jakiś dodatkowy wzmacniacz założyć.

Ori radio po żyle antenowej zasila ori wzmacniacz antenowy z tyłu auta, chińczyk tego nie potrafi, trzeba użyć separatora, z którego wychodzi niebieski przewód który się podłącza do +12V REMOTE. Powinien być w zestawie.

Masz przez niego podłączone?

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Separatora w zestawie nie ma. Ale już zamówiłem, dołożę to zobaczę jak będzie.

Ogólnie, bije na łeb RNSa. I mówcie co chcecie. Gra naprawdę dobrze, fakt, tyły cichutko, ale rozłożyłem moc 80% na tył i w skali od 0-30 na 15 się nie pogada w aucie, gra elegancko. Pasuje też idealnie, przy wrzuceniu wstecznego od razu przełącza na kamerę, w tym przypadku pojawia się NO SIGNAL jeszcze. Jest genialne. Dołoże separator, przejściówkę do anteny GPS żeby nie dawać kolejnej, przedłużkę do mikrofonu, ponieważ wbudowany nie ogarnia dobrze, a ten w zestawie ma kabel 1m, wrzucę go tam gdzie ori mikrofon, dorzucę wzmacniacz i skrzynkę i będzie bardzo dobrze.

Polecam, mimo że czekałem na towar za długo, poza tym czuję się jak królik doświadczalny w B7, bo chyba Grzegorz jeszcze tu na forum nikomu tego nie sprzedał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja nie mówię że nie bije jakby nie bił to już by był totalną tandetą...

mnie chodzi tylko o to że na papierku to cud chodzący a w rzeczywistości w podstawowych funkcjach się kasztani..

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa rzeczy które wyjdą po zmianie na jakiekolwiek radio z ori. Po kolei wychodzi czemu co. Radio słabo odbiera bo ori inaczej zasila wzmacniacz. Tyły grają słabiej bo ori inaczej tym steruje. Ciekaw jestem jakby postawić obok siebie tego chińczyka i to o którym pisano wcześniej za 6k. Podejrzewam że byłoby podobnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak i dla mnie tym bardziej jest szrotem skoro też trzeba by tyle poprzerabiać :)

jedyna obrona tego za 6 nie jest dedykowane.. no ale już mniejsza moim zdaniem jak cos jest dedykowane to powinno byc puk klik i włala :D

i czy to chińczyk czy niemieckie jak tak nie ejst to co to za dedykowane... chyba plastik dedykowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje z zaciekawieniem czy cos sie zmienilo od czasu mojej (posiadam B7) nieudanej przymiarki do tego sprzetu i potwierdza sie to co bylo u mnie.

Mimo podlaczonego separatora slabo odbiera radio - podstawa tego sprzetu bo kupujemy przedewszystkim radio

Tyl wraz z wooferem gra cicho i slabo trzeba regulowad balansem

Trzeba chyba poczekan jeszcze sporo czasu az te wady zostana wyeliminowane.

Caly czas wierze ze uda mi sie przejsc na chinczyka ale jeszcze nie teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega AutistA jeszcze nie podłączył separatora więc nie przesądzajmy.

A tego tyłu się czepiacie jakby ori grało super. Pokaź mi b6/b7 w którym tył gra dobrze przy zwykłym wzmacniaczu. Ja pierwsze co zrobiłem po kupnie auta to wywaliłem ten pseudo wzmacniacz.Czy to wina chińczyka że do audi gówniany sprzęt ładują? Kolega napisał że przód gra super więc to nie wina radia.

Edytowane przez szeryf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...