Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami


feti

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce mi się już tutaj tłumaczyć pewnych rzeczy. Zakończę więc tym postem rozkmine na temat radia. Dla mnie jest super, nie jestem laikiem, nie potrzebuję tylko żeby to jakoś grało, mam spore doświadczenie w car audio. Więc piszcie dalej że kupa, ja idę się cieszyć tym jak gra, po dołożeniu sprzętu który mi został po golfie i tak napiszecie że ori lepsze. Więc przełączajcie się między radiem a odtwarzaczem mp3 w RNSie.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega AutistA jeszcze nie podłączył separatora więc nie przesądzajmy.

A tego tyłu się czepiacie jakby ori grało super. Pokaź mi b6/b7 w którym tył gra dobrze przy zwykłym wzmacniaczu. Ja pierwsze co zrobiłem po kupnie auta to wywaliłem ten pseudo wzmacniacz.Czy to wina chińczyka że do audi gówniany sprzęt ładują? Kolega napisał że przód gra super więc to nie wina radia.

Ja mam wlasnie porownanie grania ori i chinczyka.

Mam wymienione cale naglosnienie na glosniki wloskiej firmy Coral, wyciszone drzwi, wzmacniacz nowy do duzego suba w lewym boczku bagaznika.

Na ori wszystko pieknie stroi i gra, chinczyk niestety juz nie.

Kto chce zapraszam do odsluchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega AutistA jeszcze nie podłączył separatora więc nie przesądzajmy.

A tego tyłu się czepiacie jakby ori grało super. Pokaź mi b6/b7 w którym tył gra dobrze przy zwykłym wzmacniaczu. Ja pierwsze co zrobiłem po kupnie auta to wywaliłem ten pseudo wzmacniacz.Czy to wina chińczyka że do audi gówniany sprzęt ładują? Kolega napisał że przód gra super więc to nie wina radia.

Zawsze będą jacyś przeciwnicy sprzętu z Chin :) Ja wiem jak gra Mam uniwersala Chińczyka Bebechy sa te same co w dedykowanym. Lecz u siebie nie mam Ori kostek tylko przerobione na ISO I tył gra radio łapie bez żadnego seperatora Więc jk ktoś nie wierzy był filmik A jak ktoś bardzo nie ufny może podjechać i posłuchać osobiście .

Więc tez możecie kupić do testu Firmówkę z androidem kenwooda i sprawcie czy gra lepiej jak chińczyk i porównajcie możliwości w stosuku do ceny.

Ja wiem że 30% ceny kenooda gra tak samo wygląda lepiej niż kenwood (z androidem 6k kosztuje kenwood uniwersalny Chińczyk 2k Dedykowany ) Więc lażdy musi sobie odpowiedzieć czy wydając kilka tysięcy więcej lepiej mu będzie grało :)

Nie chce mi się już tutaj tłumaczyć pewnych rzeczy. Zakończę więc tym postem rozkmine na temat radia. Dla mnie jest super, nie jestem laikiem, nie potrzebuję tylko żeby to jakoś grało, mam spore doświadczenie w car audio. Więc piszcie dalej że kupa, ja idę się cieszyć tym jak gra, po dołożeniu sprzętu który mi został po golfie i tak napiszecie że ori lepsze. Więc przełączajcie się między radiem a odtwarzaczem mp3 w RNSie.

Pozdro.

I to jest rzetelna opinia kogoś kto ma porównanie z innym sprzętem np.(ori) a chińczykiem

Inni piszą Chińczyk Bee jedynie dlatego że to chińczyk :) Jak by był ubrany w znana markę zdania były by pewnie pozytywne

W Gorzowie jest Firma klepiąca TV różnych Marek LG samsung Philips itdd. Firma Chińska TPV podzespoły wszystkie przychodzą z Chin w Polsce są tylko składane Dodam że każdy firmowy model jest składany na tych samych Taśmach Jedyne co je różni to obudowa no i Logo na kartonie :) Tak właśnie wyglądają Firmowe TV :)

Edytowane przez east-import
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się już tutaj tłumaczyć pewnych rzeczy. Zakończę więc tym postem rozkmine na temat radia. Dla mnie jest super, nie jestem laikiem, nie potrzebuję tylko żeby to jakoś grało, mam spore doświadczenie w car audio. Więc piszcie dalej że kupa, ja idę się cieszyć tym jak gra, po dołożeniu sprzętu który mi został po golfie i tak napiszecie że ori lepsze. Więc przełączajcie się między radiem a odtwarzaczem mp3 w RNSie.

Pozdro.

Jak sie mozna celnąć? Chcę to odsłuchać...

Wysłane z taboreta G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W Gorzowie jest Firma klepiąca TV różnych Marek LG samsung Philips itdd. Firma Chińska TPV podzespoły wszystkie przychodzą z Chin w Polsce są tylko składane Dodam że każdy firmowy model jest składany na tych samych Taśmach Jedyne co je różni to obudowa no i Logo na kartonie :) Tak właśnie wyglądają Firmowe TV :)

bezedura.. albo nazwijmy to prawdą ale naciąganą.. innymi słowy są chińczyki i są chińczyki i nie wmówisz mi że jest inaczej.


Ja wiem że 30% ceny kenooda gra tak samo wygląda lepiej niż kenwood (z androidem 6k kosztuje kenwood uniwersalny Chińczyk 2k Dedykowany ) Więc każdy musi sobie odpowiedzieć czy wydając kilka tysięcy więcej lepiej mu będzie grało :)

i tu się zgodzę, chińczyk:

bezapelacyjnie ma większe możliwości

bezapelacyjnie stosunek ceny jest lepszy

bezapelacyjnie nie gra tył (tak da się to poprawić) co daje dodatkowy wkład finansowy psujący nam stosunek ceny (jak dla mnie jak coś jest dedykowane musi być w pełni P&P)

bezapelacyjnie nie ma komunikatów na fisie

bezapelacyjnie słabo odbiera fale radiowe (tak u Ciebie odbiera dobrze), niestety u wszystkich osób które znam a kupiły chińczyka i sam stojąc przed kupnem stwierdzam bardzo mizernie odbiera fale radiowe

bezapelacyjnie ciekawe co z bluetooth bo wcześniejsze opinie twierdzą że miernota a tu kolega się nie wypowiedział akurat, może już poprawili...

reasumując u Ciebie - sprzedającego,dziwnym trafem wszystko działa zajebiaszczo, cała reszta to matoły i nie umieją dobrze podłączyć sprzętu, proszę daruj sobie tekst zawsze znajdą się ludzie którzy będą narzekać bo to chińczyk (masz przecież podane namacalne fakty, o dziwo jak mantra powtarzające się, ciekawe czy to dlatego że Polacy to barany i powtarzają ciągle to samo bez zastanowienia czy jednak ma te wady), przecież nikt nie pisze radio jest do d*py i już.. ma przecież zalety, dobry ekran, dużo funkcji, generalnie pełen wypas dlatego też sam chciałem takie mieć bo jest naprawdę fajne, ale niestety też i wady, kolega kupił i pisze dokładnie to samo co ja i paru innych którzy to mieli w rękach, radio na pewno jest interesujące i cena dobra, pozostaje kwestia trwałości i akceptacji tego że trzeba się będzie trochę narobić lub wysłać do car audi by zrobili wszystkie głośniki grające oraz raczej będziemy słuchać mp3

a zadam jeszcze koledze pytanie co z gwarancją na ten sprzęt?? musimy wysyłać sami do Chin czy do kolegi a kolega wszystkim się zajmie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat gwarancji był już poruszany.

Zauważ że do audi nie da się zrobić radia p&p, bo było za dużo konfiguracji (auto bez radia - i tu najbardziej będzie pasował chińczyk, auto z radiem Concert 2, auto z Concert II+, auto z RNS-E), każde ma inne kostki !. Więc za każdym razem coś nie będzie pasować, ale bez problemu można sobie z tym poradzić. Zgadzam się że w zestawie powinna być przejściówka która pozwoli podpiąć instalację ze wzmacniaczem pod wyjścia liniowe a nie głośnikowe, to by wielu osobom ułatwiło montaż.

Ale nie pisz proszę że zmiana radia w b6/b7 na inne ori jest p&p, zawsze musisz dokupić jakąś przejściówkę albo zmienić wzmacniacz antenowy. Nie bez powodu jest tyle wątków w "car audio" o słabym odbiorze radia albo niegrającym tyle.

Ja stwierdzenie "dedykowane" odbieram tak, że radio pasuje bez brzydkich ramek, że działa sterowanie z kierownicy, ze uruchamia się z kluczykiem, a to że trzeba pobawić się z instalacją to jest normalne.

Pokaż mi markowe radio które jest w 100% p&p bez dodatkowych modułów i sterowników? Niestety audi b6/b7 to nie auto z kostkami ISO, które mają standardowe wyprowadzenia, jak to było np. w starych oplach, gdzie wkładałeś byle jakie radio, łączyłeś odpowiednio kable zasilające i działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


reasumując u Ciebie - sprzedającego,dziwnym trafem wszystko działa zajebiaszczo, cała reszta to matoły i nie umieją dobrze podłączyć sprzętu

Z całym szacunkiem ale musze chyba się z tym zgodzić Bo dałem wam dowód w postaci dwóch filmików na których widać ze tył gra i ze łapie fale bez problemu .Więc chyba sam sobie odpowiedziałeś :(



bezedura.. albo nazwijmy to prawdą ale naciąganą.. innymi słowy są chińczyki i są chińczyki i nie wmówisz mi że jest inaczej.

Uwierz mi ze nie jest to bzdura Wiem bo Pracowałem tam jakiś czas i jak nie wiesz nie pisz głupot . Kolejny dowód z chińszczyzną Firma Manta Firma Goglover itd.. Nic same nie produkują Kupują w chinach gotowy produkt z własnym logo. Tyle że trzeba 1000sztuk zamówić by zrobili dla ciebie z logo oraz opakowania :)

Ja sam osobiście jak bym kupił za jednym razem 1000szt DVD GPS do Audi także mógł bym im zlecić by wyprodukowali z moim Logo Nawet logo Audi by mi zrobili

Ja siedzę w imporcie z Chin kilka ładnych lat i wiem jak to działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reasumując u Ciebie - sprzedającego,dziwnym trafem wszystko działa zajebiaszczo, cała reszta to matoły i nie umieją dobrze podłączyć sprzętu

Z całym szacunkiem ale musze chyba się z tym zgodzić Bo dałem wam dowód w postaci dwóch filmików na których widać ze tył gra i ze łapie fale bez problemu .Więc chyba sam sobie odpowiedziałeś :(

bezedura.. albo nazwijmy to prawdą ale naciąganą.. innymi słowy są chińczyki i są chińczyki i nie wmówisz mi że jest inaczej.

Uwierz mi ze nie jest to bzdura Wiem bo Pracowałem tam jakiś czas i jak nie wiesz nie pisz głupot . Kolejny dowód z chińszczyzną Firma Manta Firma Goglover itd.. Nic same nie produkują Kupują w chinach gotowy produkt z własnym logo. Tyle że trzeba 1000sztuk zamówić by zrobili dla ciebie z logo oraz opakowania :)

Ja sam osobiście jak bym kupił za jednym razem 1000szt DVD GPS do Audi także mógł bym im zlecić by wyprodukowali z moim Logo Nawet logo Audi by mi zrobili

Ja siedzę w imporcie z Chin kilka ładnych lat i wiem jak to działa

Serwisuje telewizory lg samsung i inne i nie do konca się z tobą zgodze. A mianowicie mb w każdym inne są. Zasilacze się zdarzają takie same. Ale to jest rzadkość. Natomiast matryce to się czesto zdarzają takie same w chinolach i firmówkach ale z niższej półki.

Wysłane z taboreta G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Natomiast matryce to się czesto zdarzają takie same w chinolach i firmówkach ale z niższej półki.

Większość podzespołów jest tych samych w różnych firmach Pracowałem tam jakiś czas I wszystkie podzespoły przychodziły z CHIN Nawet Kartony z opisem po Polsku były robione w chinach . Więc Jak ktoś pisze że Chińczyk Bee bo chińczyk niech zajrzy w firmową elektronikę na jakich podzespołach jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i widzę, że dyskusja trwa w najlepsze. Ja dziś zakończyłem przy dużej pomocy kolegi z car audio zabawę z moim chińczykiem. Wynik jest taki, że głośniki w tył grają tylko trochę ciszej niż przód, subwofer na półce gra cicho ale podobno to jest spowodowane z przenoszeniem basów czy coś takiego - ale poprawa jest znaczna. Jeśli chodzi jak to połączyłem to użyłem dodatkowo przejściówek jakie są na allegro ale nie obeszło się bez modyfikacji tego co mi przysłali i to dość znacznych.

Co do jakości radia to z mojego doświadczenia powiem tak - u mnie było Concert II z 2 antenami - przednia antena gniazdo ISO (zwykłe stare standardowe antenowe gniazdo) która jest przyklejona do przedniej szyby, druga tylna wtyk Deverse (czy jakoś tak to się nazywa) podłączona pod wzmacniacz i połączona z ogrzewaniem tylnej szyby. Co ważne ori radio na obydwu antenach podaje napięcie na nie a radia nowe tego napięcia nie mają więc montujemy seraratory i podajemy to napięci tak na przednią jak i na tylną antenę.

Ja to połączyłem tak :

http://allegro.pl/separator-antenowy-vw-seat-skoda-2-x-fakra-din-i4939044902.html

i dołączyłem

http://allegro.pl/fakra-adaptor-adapter-antenowy-radio-iso-30cm-i4988255839.html

Jakość radia naprawdę się poprawiła.

Powodzenia i zadowolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast matryce to się czesto zdarzają takie same w chinolach i firmówkach ale z niższej półki.

Większość podzespołów jest tych samych w różnych firmach Pracowałem tam jakiś czas I wszystkie podzespoły przychodziły z CHIN Nawet Kartony z opisem po Polsku były robione w chinach . Więc Jak ktoś pisze że Chińczyk Bee bo chińczyk niech zajrzy w firmową elektronikę na jakich podzespołach jest :)
99%podzespołów jest z chin. Problem potem w jakości wykonania. Np jabłka robią w chinach i są dobrze wykonane. A np manta to jest jedna porażka. Kondensatory nie trzymia pojemności, laminaty kruche, cyna to jakiś odzysk. Więc wszystko się sprowadza do kontroli jakości. Miałem takiego waszego chinczyka na stole bo gość urwał tranzystor i powiem że nawet dość ładnie wykonane w środku. Ale nie miałem okazji odsłuchać. Temu szukam kogoś z okolic do odsłuchu...

Wysłane z taboreta G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Firma Manta Firma Goglover

Serwisuje telewizory lg samsung i inne i nie do konca się z tobą zgodze. A mianowicie mb w każdym inne są. Zasilacze się zdarzają takie same. Ale to jest rzadkość. Natomiast matryce to się czesto zdarzają takie same w chinolach i firmówkach ale z niższej półki.

tak jak kolega Multis pisze i tyle a jesli uważasz mante itp za dobre firmy to okey jak dla mnie nie są i to jest to co pisałem wcześniej.. pewnie że są tylko są chińczyki i chińczyki.

ale widzę że tylko smęcisz że nasze argumenty nie docierają a tu kilka osób mówi jedno a Ty dalej swoje :)


Ja stwierdzenie "dedykowane" odbieram tak, że radio pasuje bez brzydkich ramek, że działa sterowanie z kierownicy, ze uruchamia się z kluczykiem, a to że trzeba pobawić się z instalacją to jest normalne.

no dla jednych normalne dla innych nie jak dal mnie powinny być po 2200 i mieć 4 rodzaje przejściówek z radiem bez radia z ekspresem do kawy itd tak by wybrać odpowiednią podpiąć i działa.. tak samo w chinczykach jak i renomowanych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no dla jednych normalne dla innych nie jak dal mnie powinny być po 2200 i mieć 4 rodzaje przejściówek z radiem bez radia z ekspresem do kawy itd tak by wybrać odpowiednią podpiąć i działa.. tak samo w chinczykach jak i renomowanych :)

Jak kupowałem swojego chinola to miałem do wyboru 2 rodzaje przejściówek i trzeba było wybrać która ma być w zestawie (i też trzeba ją było trochę przerobić).

Jak wcześniej napisano - zawsze napotkać można jakieś problemy montażowe, zbyt dużo jest zmiennych by zrobić uniwersalną wersję z 10-cioma przejściówkami. Nie da się ukryć, że również z ori są problemy, szczególnie gdy ktoś przesiada się z jakieś biedy 1DIN do RNS-a... a to kostki/przewody inne, a to niepasująca ramka i konieczność zakupu 2DIN kosza z klimatronikiem - myślę, że tu też na pewno ktoś by się znalazł narzekający, że jak do tego Audi mogło dopuścić, że nie wszystko pasuje P&P... bo np. w BMW E46 kolegi nic nie trzeba kombinować a tu jakieś kosze inne i klimatroniki... co za cyrki :P

To nie są też jakieś trudne rzeczy do ogarnięcia, wystarczy podstawowa wiedza z elektryki... przy tych radiach nie trzeba być np. programistą i znać C++ czy asemblera bo np. trzeba zaprogramować dekoder CAN-BUS :P

Chyba, że ktoś jest totalną nogą w majsterkowaniu... No cóż... radzę takim zajrzeć w spodnie i upewnić się czy mają tam przerwę czy dzwonek :naughty:


Miałem takiego waszego chinczyka na stole bo gość urwał tranzystor i powiem że nawet dość ładnie wykonane w środku.

Potwierdzam, też nie mam zastrzeżeń do jakości elementów i ich montażu... kiedyś rozebrałem swojego chińczyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale widzę że tylko smęcisz że nasze argumenty nie docierają a tu kilka osób mówi jedno a Ty dalej swoje :)

Właśnie nie rozumiesz Kilka osób potwierdziło że nasze radia są lepsze niż Ori i potwierdziły to osoby które Faktycznie użytkowały Ori i Chińczyki :)

A inni pisząc że chińczyk bee tylko ze słyszenia lub Tak bo to chińczyk :) Tu jest problem bo ci co użytkują twierdzą zupełnie co innego niż ty i tobie podobni. Ja tez miałem porównanie z Firmową stacją 2 din i wiem co jest lepsze Ty może miałeś styczność ze stacją marnej jakości to nie znaczy że wszystkie sa bee :).

A idąc twoim tokiem rozumowania że dedykowane ma działać z każdym modelem a4 To powiedz mi dlaczego ci co nie mają Fis po kupieniu manetki z pełnym Fis i po wymianie Kompa nadal nie mają ? Muszą jeszcze zrobić kodowanie ? Przecież twoim tokiem rozumowania powinno być p&p :)

Kolejna sprawa Audi z radiem 1 din chcący mieć 2 din muszą wymienić tunel kosz i panel klimy ? Przecież też powinno być jak w np. VW P&P :) Wiele jest takich przykładów w Audi naprawdę wiele gdzie kompatybilnośc nie jest w 100% w każdym modelu :)

Edytowane przez east-import
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kilka stron, dowiedziałem się, że toczy się walka na "gołe klaty" przeciwników i zwolenników, jednak dalej nie wiem czy ta stacja multimedialna daje możliwość integracji z przyciskami na kierownicy, małej navi? Będą wyświetlane jakieś komunikaty na FISie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale widzę że tylko smęcisz że nasze argumenty nie docierają a tu kilka osób mówi jedno a Ty dalej swoje :)

Właśnie nie rozumiesz Kilka osób potwierdziło że nasze radia są lepsze niż Ori i potwierdziły to osoby które Faktycznie użytkowały Ori i Chińczyki :)

A inni pisząc że chińczyk bee tylko ze słyszenia lub Tak bo to chińczyk :) Tu jest problem bo ci co użytkują twierdzą zupełnie co innego niż ty i tobie podobni. Ja tez miałem porównanie z Firmową stacją 2 din i wiem co jest lepsze Ty może miałeś styczność ze stacją marnej jakości to nie znaczy że wszystkie sa bee :).

A idąc twoim tokiem rozumowania że dedykowane ma działać z każdym modelem a4 To powiedz mi dlaczego ci co nie mają Fis po kupieniu manetki z pełnym Fis i po wymianie Kompa nadal nie mają ? Muszą jeszcze zrobić kodowanie ? Przecież twoim tokiem rozumowania powinno być p&p :)

Kolejna sprawa Audi z radiem 1 din chcący mieć 2 din muszą wymienić tunel kosz i panel klimy ? Przecież też powinno być jak w np. VW P&P :) Wiele jest takich przykładów w Audi naprawdę wiele gdzie kompatybilnośc nie jest w 100% w każdym modelu :)

1. ja widzę tu tych co mieli styczność i narzekają więcej niż tych co chwalą.... nawet masz kolegę sprzed dwoch dni mówię o mankamentach które poruszam, prawda czy nie ????

2. dziwny masz tok rozumowania bo ramki klimatroniki i tu i tu trzeba zmieniac.. a kształt to raczej odrębna sprawa

3. co z gwarancją ????

4. wyglądem był identyczny wręcz jak ten co teraz sporzedajesz tylko niby inny środek i win..

5. nie rozmawiamy o tempomatach fotelach i drzwiach... rozmawiajmy o radiach.

NA KONIEC pomijając przerabianie dźwięku, powiedz:

1. czemu są opinie że radio nie odbiera fal??

2. że bluetooth sskrzeczy ??

3. skoro jest napisane że ma mieć komunikacje fis czemu jej nie ma ??

CZY TO SĄ SAME WYMYSŁY ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, ze kolega east-import jedyne co robi to reklamuje swoje radia, a powinien to chyba robic w dziale sprzedam.

Sorry, ale nie trawie kiedy ktos doradza zakup radia ktore sie samemu oferuje.

Nie trawie kiedy ktos zarabia na kolegach z forum. Forum moim zdaniem jest po to aby pomoc uniknac kosztow, a nie zarabiac na sobie.

Sorry bylem na kilku forach, ale takie syfu jeszcze nie widzialem, niedlugo bedą tu wirtualne stragany ze skarpetami.

Wysłane z mojego SGPT12

Edytowane przez sentinell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...