Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ale pytong:p ja to samo bede robil u siebie :decayed: czekam az Kolega Jarucki wysle mi szpryce, pozniej awxa kupie po sesji i na wiosne jazda:) fmica tez wyrezam jakiegos, a na koniec sam to wszystko programowo ogarne :kox: a jak sie nie uda, to do rob555 podjade, ale powinno sie obejsc bez niego,serie sam ogarnąłem ;)

pewnie przy bucie stylu batory co? :kox:

rogal fajna furka!

ja swojego tematu nie uaktualnialem w ogole, ale chyba bede musial zaczac,bo rtoche sie pozmienialo ;P

co Ty wlasnie zero Batorego :shocked:

Opublikowano

ale pytong:p ja to samo bede robil u siebie :decayed: czekam az Kolega Jarucki wysle mi szpryce, pozniej awxa kupie po sesji i na wiosne jazda:) fmica tez wyrezam jakiegos, a na koniec sam to wszystko programowo ogarne :kox: a jak sie nie uda, to do rob555 podjade, ale powinno sie obejsc bez niego,serie sam ogarnąłem ;)

pewnie przy bucie stylu batory co? :kox:

rogal fajna furka!

ja swojego tematu nie uaktualnialem w ogole, ale chyba bede musial zaczac,bo rtoche sie pozmienialo ;P

co Ty wlasnie zero Batorego :shocked:

co najmniej dziwne, ale dymienie na pewno ciut wzrosło

Opublikowano

ale pytong:p ja to samo bede robil u siebie :decayed: czekam az Kolega Jarucki wysle mi szpryce, pozniej awxa kupie po sesji i na wiosne jazda:) fmica tez wyrezam jakiegos, a na koniec sam to wszystko programowo ogarne :kox: a jak sie nie uda, to do rob555 podjade, ale powinno sie obejsc bez niego,serie sam ogarnąłem ;)

pewnie przy bucie stylu batory co? :kox:

rogal fajna furka!

ja swojego tematu nie uaktualnialem w ogole, ale chyba bede musial zaczac,bo rtoche sie pozmienialo ;P

co Ty wlasnie zero Batorego :shocked:

poczekaj niech temperaturka wzrosnie :evil:

Opublikowano
  • Autor

ale pytong:p ja to samo bede robil u siebie :decayed: czekam az Kolega Jarucki wysle mi szpryce, pozniej awxa kupie po sesji i na wiosne jazda:) fmica tez wyrezam jakiegos, a na koniec sam to wszystko programowo ogarne :kox: a jak sie nie uda, to do rob555 podjade, ale powinno sie obejsc bez niego,serie sam ogarnąłem ;)

pewnie przy bucie stylu batory co? :kox:

rogal fajna furka!

ja swojego tematu nie uaktualnialem w ogole, ale chyba bede musial zaczac,bo rtoche sie pozmienialo ;P

co Ty wlasnie zero Batorego :shocked:

co najmniej dziwne, ale dymienie na pewno ciut wzrosło

troche tam se pierdzi ale nie ma zaslony dymnej[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 21:09_________________________________________________

poczekaj niech temperaturka wzrosnie :evil:

od tego jest kaloryfer ktory czeka na montaz :naughty:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 21:10_________________________________________________

ale pytong:p ja to samo bede robil u siebie :decayed: czekam az Kolega Jarucki wysle mi szpryce, pozniej awxa kupie po sesji i na wiosne jazda:) fmica tez wyrezam jakiegos, a na koniec sam to wszystko programowo ogarne :kox: a jak sie nie uda, to do rob555 podjade, ale powinno sie obejsc bez niego,serie sam ogarnąłem ;)

pewnie przy bucie stylu batory co? :kox:

rogal fajna furka!

ja swojego tematu nie uaktualnialem w ogole, ale chyba bede musial zaczac,bo rtoche sie pozmienialo ;P

co Ty wlasnie zero Batorego :shocked:

co najmniej dziwne, ale dymienie na pewno ciut wzrosło

troche tam se pierdzi ale nie ma zaslony dymnej[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 21:09_________________________________________________

poczekaj niech temperaturka wzrosnie :evil:

od tego jest kaloryfer ktory czeka na montaz :naughty:

TriXenon na aucie :polew: jest kozak :kox: troche mialem walki z halo bo auto sie zbuntowalo i postanowilo nie swiecic hidem :wallbash: walnelo focha i rozladowalo akumulator :wallbash:

ale solar pospieszyl na ratunek :hi:

Powiem wam ze dlugie w BiXenonie to jakas miazga :radocha::dance2:

niech mi ktos z naprzeciwka teraz dlugich nie zgasi go smyrne dlugimi i hidem z halo :polew:

Opublikowano
Powiem wam ze dlugie w BiXenonie to jakas miazga :radocha::dance2:

niech mi ktos z naprzeciwka teraz dlugich nie zgasi go smyrne dlugimi i hidem z halo :polew:

Niezły kox :kox: chętnie bym zobaczył fotkę porównawczą jak świeci sam xenon, xenon + długie, wszystko na raz :kox:

Opublikowano
  • Autor
Powiem wam ze dlugie w BiXenonie to jakas miazga :radocha::dance2:

niech mi ktos z naprzeciwka teraz dlugich nie zgasi go smyrne dlugimi i hidem z halo :polew:

Niezły kox :kox: chętnie bym zobaczył fotkę porównawczą jak świeci sam xenon, xenon + długie, wszystko na raz :kox:

jutro cykne :good:

Opublikowano

Niezły kox :kox: chętnie bym zobaczył fotkę porównawczą jak świeci sam xenon, xenon + długie, wszystko na raz :kox:

podobno NASA i wszystkie inne tego typu instytucje nie wiedzą co to się dzieje w okolicach Chełma i skąd takie światło które widać bez problemu na zdjęciach satelitarnych. Podejrzewali że to "obcy"... :gwizdanie:

Opublikowano

rezam bixaaa :kox: wyszlo kosmos :lol1:

Opublikowano

masz fotkę lampy bez włączonych świateł? najlepiej od przodu? :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

masz fotkę lampy bez włączonych świateł? najlepiej od przodu? :przebiegly:

chodzi Ci o przednie?

Opublikowano

masz fotkę lampy bez włączonych świateł? najlepiej od przodu? :przebiegly:

chodzi Ci o przednie?

jak najbardziej :wink4:

Opublikowano
  • Autor

masz fotkę lampy bez włączonych świateł? najlepiej od przodu? :przebiegly:

chodzi Ci o przednie?

jak najbardziej :wink4:

slepyprzod.jpg

dscf58451.jpg

slepyprzod1.jpg

Opublikowano

masz foto z bliska bixu już?

Opublikowano
  • Autor

masz foto z bliska bixu już?

bix jak bix :) wieksz soczewka i juz slepyprzod4.jpg

slepyprzod3.jpg

Opublikowano

masz foto z bliska bixu już?

bix jak bix :) wieksz soczewka i juz slepyprzod4.jpg

slepyprzod3.jpg

wiem, wiem, chciałem coś do VT, ale juz sobie zrezałem :decayed:

Opublikowano

mrogal, ramkę grilla maźnij sobie w kolor nadwozia - będzie lepiej niż czarna (przetestowane na własnej skórze :naughty:)

Opublikowano
  • Autor

mrogal, ramkę grilla maźnij sobie w kolor nadwozia - będzie lepiej niż czarna (przetestowane na własnej skórze :naughty:)

a moze tak?

tylko pomarancz nie mieniacy a bardziej pastelowy matowy?

84452639aaa.jpg

Opublikowano

Zerknij do tematu VT :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

fotki gajgerka w aucie

gajgerzima001.jpg

gajgerzima002.jpg

za dnia

gajgerzima006.jpg

i zimowy shoot w drodze do pracy

gajgerzima005.jpg

zimashoot.jpg

Opublikowano

Panie idziesz grubo :evil: ten gajgerek mi sie nawet podoba :naughty:

Druga fotka na kalendarz :kox: pierwsza była by fajna ale źle kadrujesz bo auto wyjeżdza ze zdjecia :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.