Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masz fotkę lampy bez włączonych świateł? najlepiej od przodu? :przebiegly:

chodzi Ci o przednie?

jak najbardziej :wink4:

slepyprzod.jpg

co ja tu kuźwa robię? :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Panie idziesz grubo :evil: ten gajgerek mi sie nawet podoba :naughty:

Druga fotka na kalendarz :kox: pierwsza była by fajna ale źle kadrujesz bo auto wyjeżdza ze zdjecia :gwizdanie:

pierwsza nie kadrowana , druga wlasnie przycialem, wiesz to shooty 2 sekundowe wyskoczylem z auta 2x cyk cyk i w nogi spierdalalem bo golf z zakretu juz lecial :polew:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 12:13_________________________________________________

ale brzydkie padło :decayed:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:33_________________________________________________fajne masz alusy na zime :decayed:

no brzydkie ale przynajmniej nie mam niebieskiego wnetrza :gwizdanie:

no alusy pancerne i wg. hestii bardzo drogie :decayed::hi::evil:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 12:14_________________________________________________

co ja tu kuźwa robię? :decayed::naughty:

podpierdalasz mi kólka ;(

Opublikowano

gajgeeer :gwizdanie: już niedługo :gwizdanie: :good: dobra kratka :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no to jest paranoja jakas, wg. eurotaxu, alu 15 sa wiecej warte niz 18 :decayed:

Panieee ja o kołpaxach mowie baba mi jednego zgruchotala to za niego ze 100pln dostalem a kupilem za 10pln :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no to jest paranoja jakas, wg. eurotaxu, alu 15 sa wiecej warte niz 18 :decayed:

Panieee ja o kołpaxach mowie baba mi jednego zgruchotala to za niego ze 100pln dostalem a kupilem za 10pln :decayed:

no dobrze, a ja mowie o tych ich wycenach ze sa chore :decayed:

wazne ze siankiem zygaja sowicie za szkode :decayed:
Opublikowano

no to jest paranoja jakas, wg. eurotaxu, alu 15 sa wiecej warte niz 18 :decayed:

Panieee ja o kołpaxach mowie baba mi jednego zgruchotala to za niego ze 100pln dostalem a kupilem za 10pln :decayed:

no dobrze, a ja mowie o tych ich wycenach ze sa chore :decayed:

wazne ze siankiem zygaja sowicie za szkode :decayed:

No popatrz a mi PZU tylko 50zł za takiego kołpaczka dało :tongue4:

Nie no czarny gajger wygląda lepiej, maluję i ja :good:

Opublikowano
  • Autor

no to jest paranoja jakas, wg. eurotaxu, alu 15 sa wiecej warte niz 18 :decayed:

Panieee ja o kołpaxach mowie baba mi jednego zgruchotala to za niego ze 100pln dostalem a kupilem za 10pln :decayed:

no dobrze, a ja mowie o tych ich wycenach ze sa chore :decayed:

wazne ze siankiem zygaja sowicie za szkode :decayed:

No popatrz a mi PZU tylko 50zł za takiego kołpaczka dało :tongue4:

Nie no czarny gajger wygląda lepiej, maluję i ja :good:

tylko czemu skorwysyn bziuczy :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

gajger ci daje dzwięki :chytry:

kiedyś cos o tym było pamietam

zobacz tutaj

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30498.0;highlight=monta%BF+wska%Bcnika+do%B3adowania

gajger bziuczy jak maly transformatorek, ale wtedy gdy chce go podpiac jak u Armiego, czyli dwa kabelki pod kabel z zasilaniem po swiatlach, by miec regulacje podswietlenia. jak podpinam jak w instrukcji czyli jeden na mase, drugi na plus po swiatlach trzeci na plus po kluczyku, nie bziuczy ale zapala mi sie od razu jak przekrece kluczyk, a wolalbym dopiero jak zapale swiatla.

Ps moze ktos sie orientuje jaki opornik dac by podswietlenie bylo mniej intensywne?

Opublikowano
  • Autor

kawalek folii do sciemniania lamp :wink4:

wole jakis opornik dac :)

Opublikowano

fotki gajgerka w aucie

gajgerzima001.jpg

gajgerzima002.jpg

za dnia

gajgerzima006.jpg

i zimowy shoot w drodze do pracy

gajgerzima005.jpg

zimashoot.jpg

Jak wyrezałeś takie fajnie podświetlenie zegarów :naughty:
Opublikowano

przecież to licznik z polifta :mysli:

Opublikowano

przecież to licznik z polifta :mysli:

yhy jasne :gwizdanie:
Opublikowano

eee

analogowy zegarek

to już sam nie wiem

Opublikowano

Zwykły przedlift z przerobią tarczką, czyli pewnie zdarta farba z tarcz od spodu.

Opublikowano

Jak wyrezałeś takie fajnie podświetlenie zegarów :naughty:

zegarek na stół ledy i wyjeb@ł czerwień ze skali :)

przecież to licznik z polifta :mysli:

:naughty: taaaa........ :naughty: widział Ty polifta? :gwizdanie:

Opublikowano

mam polifta :polew:

otworzyłem zdjęcie na którym nie widać zegarka :gwizdanie:

Opublikowano

mam polifta :polew:

otworzyłem zdjęcie na którym nie widać zegarka :gwizdanie:

Ale nawet jeśli to nie widzisz różnicy w skali (inna czcionka i wyskalowanie cyferek)? :) Mi to szybciej wpada w oko niż zegarek analogowy :tongue4: Poza tym też mam polifta :przebiegly:

Opublikowano

Zwykły przedlift z przerobią tarczką, czyli pewnie zdarta farba z tarcz od spodu.

Czym zdzierać najlepiej tą farbę z tarczy żeby nie uszkodzić ?
Opublikowano

nie jestem aż taki szczegółowy :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.