Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no nie do końca, głównie auta grupy VAG ;-)

Opublikowano

też chciałem okleić tyle, że karbonem. Ciekawe jak jest na prawde z tym gniciem ale raczej na dachu to się nie zdarza.

Opublikowano
  • Autor

też chciałem okleić tyle, że karbonem. Ciekawe jak jest na prawde z tym gniciem ale raczej na dachu to się nie zdarza.

oj jak ci zgnije to se poszpachlujesz
Opublikowano

też chciałem okleić tyle, że karbonem. Ciekawe jak jest na prawde z tym gniciem ale raczej na dachu to się nie zdarza.

oj jak ci zgnije to se poszpachlujesz

wspawa łate albo nowy dach :polew:

Opublikowano

też chciałem okleić tyle, że karbonem. Ciekawe jak jest na prawde z tym gniciem ale raczej na dachu to się nie zdarza.

oj jak ci zgnije to se poszpachlujesz

wspawa łate albo nowy dach :polew:

no problem :kox:

Opublikowano

albo będzie miał szyberdach ;-)

Opublikowano
  • Autor

albo będzie miał szyberdach ;-)

no :)
Opublikowano

Taki ulep, to co za różnica czy dach jeszcze zardzewieje ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Taki ulep, to co za różnica czy dach jeszcze zardzewieje ? :decayed:

no juz sie nie fochaj :gicior::kwiatek:
Opublikowano

kolego powiedz mi czy czipa robiles do tych diwajsów ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kolego powiedz mi czy czipa robiles do tych diwajsów ?

tak na pierwszej stronie jest wykres

a4afnrogee13wppl.jpg[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 16:23_________________________________________________a co to kurfa? :przebiegly:

rs4o.jpg

Opublikowano

a co to kurfa? :przebiegly:

rs4o.jpg

laminat :sick3: :sick3: :sick3::thumbdown::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a co to kurfa? :przebiegly:

rs4o.jpg

laminat :sick3: :sick3: :sick3::thumbdown::decayed: :decayed: :decayed:

i juz yepany popekal :thumbdown:
Opublikowano

E tam, siatka z ogrodzenia i będzie wyglądać ok :polew:

A co do gnicia pod folią... Jeżeli została dobrze położona i nie ma pod nią powietrza ani wody, to nie ma prawa się tam nic dziać. Niektórzy pewnie zaraz wyskoczą, że lakier możesz sobie odparzyć :gwizdanie: Zobaczcie jak wyglądają auta po taksówkach z Niemiec, które jeździły z budyniową folią, a ori lakier był pod spodem (sam widziałem chociażby czarny). Ja nie zauważyłem żadnych problemów...

Opublikowano

Mrogaliku, że niby dasz radę reznąć tego RSa pod zwykłą budę ? :polew:

A tak poważnie, służę pomocą jakby co :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Mrogaliku, że niby dasz radę reznąć tego RSa pod zwykłą budę ? :polew:

A tak poważnie, służę pomocą jakby co :wink4:

BARDZO na to licze :good: :good: :good: pierwszego PW juz masz :polew::kox:

Opublikowano

Kurde dopiero zauważyłem.

Zara łotpiszę.

Opublikowano

a co porabiasz ze swoim starym zderzakolem.... Mrogaliku....

Opublikowano
  • Autor

a co porabiasz ze swoim starym zderzakolem.... Mrogaliku....

troszke go podlatam i pojdzie do narodu :good:

Opublikowano

a co porabiasz ze swoim starym zderzakolem.... Mrogaliku....

troszke go podlatam i pojdzie do narodu :good:

ile piniędzy? :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.