Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tak tak wiem fajna hala,

mam 200m2 do rezania

kilka bypiuntek na raz mozna rzezbic

zdjcie146e.jpg

Opublikowano

powiem ci grubo wyglada z tym zderzakiem !!!!!! jest kosa !!

---------- Post added at 09:47 ---------- Previous post was at 09:47 ----------

:slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

Opublikowano

narobiło się tych RSów:kox:

bogato wygląda wujek, to Medikowy zderzak czy sam rezałeś?

Opublikowano

Zderzak doktora:jerk: na avancie robi robote nie to co w sedanie:decayed:

sorry medik:polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
narobiło się tych RSów:kox:

bogato wygląda wujek, to Medikowy zderzak czy sam rezałeś?

no narobilo sie, w BT z rs frontem jestem ja, gwerty, egon, :naughty:

zdesio od doktora Norberta, ale mam jeszcze jeden :naughty::kox:

---------- Post added at 10:22 ---------- Previous post was at 10:20 ----------

Zderzak doktora:jerk: na avancie robi robote nie to co w sedanie:decayed:

sorry medik:polew::polew:

troche pomieszanie z poplataniem, zderzak RS, gryll S4:grin:

naprawi sie jak sie ogarne

Opublikowano

Fajowo że właśnie Mrogal go zgarnął, niech dobrze służy.

Mi zwężany już się nie przyda.

Tylko dorób Szefie tylny, żeby nie było takiej lipy jak u mnie.

Trzymam kciuki za to auto.

Grill mam RS jak coś. :wink:

---------- Post added at 12:54 ---------- Previous post was at 12:50 ----------

A bym zapomniał, Mrogal jak będziesz go malował wyjep tą wnękę na tablicę, znaczy zrób na gładko :slina:

Opublikowano
  • Autor
Fajowo że właśnie Mrogal go zgarnął, niech dobrze służy.

Mi zwężany już się nie przyda.

Tylko dorób Szefie tylny, żeby nie było takiej lipy jak u mnie.

Trzymam kciuki za to auto.

Grill mam RS jak coś. :wink:

---------- Post added at 12:54 ---------- Previous post was at 12:50 ----------

A bym zapomniał, Mrogal jak będziesz go malował wyjep tą wnękę na tablicę, znaczy zrób na gładko :slina:

ty wujek, ale tych twoich slizgow nie ogarnalem :kwasny: albo u mnie byly by za nisko albo ja nie wiem o co kaman, ale przyjepalem do blotnika i jest kox, wszyscy tak maja juz obczailem, tylny bedzie bedzie tylko musze do niego zasiasc, duzo jest krecenia by tylny zdjac ogolnie?

milem wneki nie zaspawywac, no ale ja karzesz :grin::kox:

Opublikowano

Mrogal grunt, że zamontowany.

Tylny zdejmujesz bez problemu, 4 śruby i wyłazi.

Wnękę zalep, będzie cycuś wtedy.

Mrogal email Ci posłałem, weź monitoruj ten temat.

Opublikowano

Przód na żywo robi robote Mrogal pomysl cos z tylem :naughty:

Opublikowano

tył też będzie jak trzeba

przód taka tam lepiocha

Opublikowano

Wujek dostał namiar na juz zwęzony RS4, co z tym zrobi jego sprawa, trza do goscia dzwonic bo na maile nie odpowiada:thumbdown:

Opublikowano

co to za radocha kupić zwężony, samemu trzeba porezać :naughty:

Opublikowano
  • Autor
prosz.jpg
Opublikowano

jest kozak :) fela dobrze sie prezentuje

Opublikowano

fajnie jest

Mrogal koniecznie duże lustro i grill Rs

A i halogeny :decayed:

Opublikowano
  • Autor
fajnie jest

Mrogal koniecznie duże lustro i grill Rs

A i halogeny :decayed:

lustra nie bedzie, halogeny wyslales?

grill sie ogarnie

Opublikowano

halogeny mam zapakowane w bagażniku, nie mam kiedy tego nadać

jutro albo poniedziałek

Opublikowano
  • Autor
halogeny mam zapakowane w bagażniku, nie mam kiedy tego nadać

jutro albo poniedziałek

luz
Opublikowano
halogeny mam zapakowane w bagażniku, nie mam kiedy tego nadać

jutro albo poniedziałek

luz

mófisz :beach:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.